1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Zıpkıncılık konusunda bayağı geri kalmışık merak edinilen ve malzeme bilgisi

'ZIPKINLA BALIK AVI YÖNTEMLERİ' forumunda maviufuklar tarafından 22 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. maviufuklar

maviufuklar Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba değerli dostlarım....
    Öncelikle genelde bilgiler oltacılık üzzerine, zıpkıncılık bölümü biraz zayıf kalmış.Zıpkın malzemeleri maskeler palet ve her türlü bilgi için aklınıza takılan vede merak ettiğiniz almayı düşünüpte çelişkide kaldığınız yerler malzemeler için her daim yardımcı olmaya çalışırım.

Marmara ve kuzey egede yıllardır dalan biri olarak bu konuda istanbul ve çevresinde bulunan arkadaşlarlada organizasyonlar yapa biliriz.

avınız daim olsun

2. Mufi

Mufi Tba Okuru

Cevap: Zıpkıncılık konusunda bayağı geri kalmışık merak edinilen ve malzeme bilgisi

Eh başla o zaman bakalım...

- Zıpkının tarihi ??? :)

3. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Zıpkıncılık konusunda bayağı geri kalmışık merak edinilen ve malzeme bilgisi

Hocam sadece ...1 sorumu ?kiki

4. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Çok isabetli bir rapor olmuş :)

Teşekkürler kardeşim :) Bu işe gönül vermiş arkadaşlar seninle irtibata geçecekleridir mutlaka :)

Rastgele...

5. kılçık

kılçık Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Merhaba Evren,
    10 numara aradığım bir konuydu özellikle marmara bölgesi için. Paylaşımın için teşekkürler.

Olta balıkçılığı yapıyorum ama zıpkınla balık avı konusunada oldukça meraklıyım. Hatta geçen yaz kendim zıpkın bile aldım ama hiç balık yakalayamadım :(

Maalesef bir tecrübem veya eğitimim yok tam pess etmiş demiştim ki, bu konuyu gördüm.

Aslında soracak çok sorum var,
    zıpkınım , palet ve şnorkır'ım var ama bunun yanında da zıpkın ile av için diğer aparatlarında olması gerekiyor sanırım; Bunlar tam olarak nelerdir, nerelerden temin edilebilir, kalitesine göre fiyatları nedir?
    Bunları temin ettik diyelim av için hazır mıyım, nasıl bir eğitim almalıyım, vs. öncelikle bu konular hakkında beni bilgilendirirsen çok sevinirim, sonra zaten diğer sorularla kafanı bi hayli yorucamkikikikikiki

6. aldem

aldem Tba Okuru

Ben saçma gelmezse bir soru sormak istiyorum,yüzme bilmeyen bu zıpkıncılığı yapabilirmi,o elbiseler suda yukarı kaldırıyor deniliyorda.

7. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aldem zıpkınla karada avlancaksan olur niye olmasın.hehehehehehe

8. aldem

aldem Tba Okuru

Vedat abi içindeki o canavarı sal kendi haline bırak gülmekten gözlerimden yaş geldi iyide oldu sayende epey bir güldüm bu espirilli cevabın beni çok etkiledi karada sanamı sıkacağım zıpkını ayağına sıkayım bari çok acımasın.hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe

9. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

vayyyy bana kıycan heeeehehehehehehehehehehe

10. aldem

aldem Tba Okuru

Yok Vedat abi sana sıkıcağıma zıpkını İsmailin bacağına sıkarız kolay.

11. Mufi

Mufi Tba Okuru

Adamın konusu karambole geldi..:cool::cool::cool:

12. Mufi

Mufi Tba Okuru

Değerli kardeşim.. herşey bu şekilde başlar ya o bakımdan...

mesela :

- yer küre ilk önce ateşten bir toptu... diye başlasın kardeşim.. AlkışAlkışAlkış

Bu Sayfayı Paylaş