1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yaşar KAPTAN dan, Selamlar.

'TANIŞALIM KAYNAŞALIM' forumunda yaşarkaptan tarafından 11 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

1. Mufi

Mufi Tba Okuru

Cevap: Yaşar KAPTAN dan, Selamlar.

Selam sana Yaşar kaptan..saglık ve esenlik dilerim...

2. yaşarkaptan

yaşarkaptan Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili kardeşim Celalettin,henüz yüzyüze gelip tanışamadık ama,kurulan gönül doslugundan dolayı ..galiba artık sana Cellox diyebilirim..Hoşgördük Cellox;))

3. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Osmanım kardeşim..aradabirde olsa mordoganda görüşüyorduk,epeybir zamandır görüşemiyoruz..Biara ugra görüşüp tanışalım,özledik valla..selamlar kardeşim..

4. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşgördük,Vedat bey....höşgördük Hüseyinsavacı, ilginize teşekkür edrim...

5. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşbulduk Muvaffak abi...Temennilerin için teşekkür edrim..saygılar selamlar..

6. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anaaa sen burdamıydın..Negüzel bir tesadüf oldu..Birsen kardeşim bu sıcak karşılaman için çok teşekkür edrim,ayrıca o şerf bana ait efenim...( Bakşimdi merak ettim,isminin sonundaki şengül,e neoldu ;))...)

7. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:

Yaşar abi hoşgeldin,keyifli paylaşımlar dilerim.

8. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Yaşar kaptan, tekrardan hoşgeldimn...Keyifli paylaşımlar dilerim..:)

9. Celalettin KARAMAN

Celalettin KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Dedin gitti beyaa kiki Şu mercanlar bi rahat bıraksa soluğu yanında alacam ama kiki Levrek zamanı mutlaka görüşeceğiz :p

10. Beta İzmir

Beta İzmir Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ahmet aldı götürdü...kikikiki
    Şengül,Şenal oldu...:)kiki

11. Beta İzmir

Beta İzmir Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

;):):p

12. filinta35

filinta35 Tba Okuru

BABACIM HOŞ GELDİN :D:D:D

PEHH... BÖLEDE ANIMI OLURMUŞ HEÇ kikikikikiki

---------------------------------------------------------------------------------

+18 munzır görüntüler içermektedir :eek:

Lütfen çocuklarınıza izletmeyiniz :D:D:D

Bundan iki ay kadar önceydi...:rolleyes:

Yaşar kaptanımın daveti üzerine bir hafta ortası kaçamağı yapalım istemiştim

Aklım sıra sabah suyu levrek deneyip öğlene kadar mercanları yoklarız akşam üstüde dönüş yolunda tekrar levrekleri yoklayıp karaya dönecektik:rolleyes:

Amma ve lakin hiçte öyle olmadı:eek:

Akşam üzeri yani balık arifesi kaptanımla gerekli istişareler yapıldı levazımat,lar hazırlandı yol arkadaşı bulundu ve sabah 3 gibi buluşulup yola konuldu gönlümüzdeki en güzel avı yapıp keyifle evimize dönmekti maksat.

sabah 5, 5.30 gibi teknede hazır bekliyorduk kaptanımızda üstümüze geldi ama bize lazım olan tek eksiğimiz sardalyalarımız yoktu.

Gırgırlarda hala dönmemişti bizde vakit geçirmeyelim diye elimizdeki diğer yemlerle yani sülünez ve mamunlarla çıktık sefere.

Önceden,de belirttiğim üzere levrekleri yokluyoruz ilerimizde çılgınca dans ediyor keratalar... Ama yanaşmak ne mümkün bir arkadaşımız o bölgede dalış yapıp nasibini kovalıyor.

Üç beş turdan sonra baktık olmıyacak bari mercanlarla randövumuza biraz erken gidelim dedik.

Baktık gırgırlarda geldi artık eksiksiz bir av bizi bekliyordu hemen kıyılayıp aldık sardalyalarımızıda.AlkışAlkışAlkış

Teknenin içi maaşallah sardalya dolu birde dokuz tane kadar orkinos vardı ben tabi bunları görünce daha bi iştahlandım balıha hemen kaçmak lazımdı artık.

Yaklaşık 1,30 saat süren bir yol vardı önümüzde varana kadar bizim yanımızdaki arkadaş kireç gibi oldu suratı hemen bir poşet eline ben gülüyorum o içini boşaltıyokikikikikiki nerdese bağdemciklerini çıkaracak boğazından o halde yani.:eek:

Ben dedim biraz yatarsa iyleşir hemen kamarada yer hazırladık ve yatırdık arkadaşımı bölece biz kaptanımla beraber iki olta aşşahıdayız bir olta iki olta üç olta OFFF :(sayamıcam artık kaç sefer attık çektik yok,yok,yok bu mercanlar nerde yahuu:confused: dediğimizde hafif,hafif dokunuşlar cilveli,cilveli gelişler :Dişte sabrın sonu dedirten balıklarımızda gelmeye başlamıştı.

Aynı avlakta iki tekneydik diğer teknede yaklaşık on kadar avcı vardı kaptanı bir oraya bir buraya sürükleyip durdular. :mad:

Halbuki bir taşın üstündesin bunada eminsen çok yer değiştirmek abeste iştigal bence.;):)

Bekleyen derviş misali biz balıklarımızı livarımıza doldura koyalım bizim gazi içerden kalkıp geldi kikikikibende yine o herzamanki hınzır gülümseme kikikiki dalgaya alıyorum arkadaşımı ( başıma bunlar gelecek bilsem hiç gülermiydim:eek::cool: )

Onu yeniden yatırdık ve yine balığımıza konsantreyiz bir ara karnımız acıktı çıkardım nevaleleri biraz yiyelim biraz dem tutalım dedim kaptanımla.:D

Bu arada bendeki keyfi hiç sormayın sanki arkadaşım içerde zevkinden uyuyor:D çok despot biri oluverdim:cool: sonra tekrardan ayaklandı bizimkisi yanımıza geldi o vakit ben koydum nihavent makamında bir şarkı mırıldanıyom.AlkışAlkış

Daha sonrası kaptanım az ip salayım dedi ve teknenin baş kısmına geçti arkadaş iskelede ben sancakta kaptan önde bakındım teknede bir patlak varmı diye ama ne patlak var nede patlak yapabileceğim bişi.aggglamaaggglamaaggglama

Zoru başarmalıydım o vakit:eek: bende çıktım dizlerimin üstünde küpeşteye tam randıman alıcakken bir dalga:eek: arkamdan bir ses:eek: HAŞİM DÜŞÜCEN ŞİMDİİ:eek:

Sanki malum oldu benim arkadaşa :cool:HOPPP buz gibi suya hemde balıklama su bile sıçratmadan artistik bir dalış:D

Koca gün gülersin arkadaşına demi al sana dedi biri yukardan :rolleyes:

Tabi kaptanım sesi duyunca hemen geldi arka tarafa.:eek::)

Bu sefer gülme sırası benim arkadaşta adam unuttu mide bulantısını falan:cool:

İkisi birden balık gibi asılıyorlar sudan çıkaracaklar akılları sıra olmuşum suda 150 kilo neyi çekiyon sen:cool: attırdım bir ayağımı küpeşteye olduk üç kişi kiki

Hoppp teknedeyim artık ama sırılsıklam hemen üstümü fora ettim iyikide ceketimi giymemiştim o ara hava güzel diye tek kuru elbisem ceketim birde teknede bir penye vardı onuda peştemal gibin doladım belimekikikiki ve artık güle oynaya eve dönme zamanı geldi:D

Ne akşam suyunu bakabildik nede levreklere hoşçakal diyebildik ama inanılmaz güzel bir av güncesi oldu hafızalarımızda.kikikikihehehehe

Kaptanım sağol var ol hep bizimle ol :)AlkışAlkışAlkış

Bunlarda o günden kalma görsellerimiz keyifli seyirler:D

Veee şimdi uçmak zamanıkikikikikiki

------------------------------------------------------------------

Reis anı dediğin böyle olur;):cool:

Öle üç resimlik anımı olur beaakikikikikikihehehehe

13. Beta İzmir

Beta İzmir Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kikikikihehehehehehe
    Siz çok yaşayın emi....

14. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle sayın Yaşar Kaptan hoş geldiniz sefalar getirdiniz.:)

Canım adaşım , cino kardeşim ,Kadercim madem Mordoğana tekne gezisine çıktınız kiki niye bize uğramadınız ahanda Karaburun arka koyda kiki
    Kader İsmail kardeşimi niye fotolamadın yoksa tekne tuttuda uykuya mı yatırdın:D gerçi tekne başka birilerini tutmuş ben öyle duydum :D
    yoksa bizi kandırdınız mı :rolleyes:

bakıyomda hepinizin maşallahı var bir İsmail yokkiki

15. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Yaşar kaptan,tekrar ailemize hoşgeldin.Samimi ve içten karşılamanız için çok teşekkür ederim...AlkışAlkış
    Bu av başlamadan bitti,Cüneyt'in rahatsızlığından dolayı,inşallah başka sefere...

in

16. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eh be Haşim,ben sana ne diyim;))Hoşbulduk sevgili kardeşim..

17. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşbulduk Ayşe hanım,ilgineze teşekkür edrim..

18. aldem

aldem Tba Okuru

Yaşar kaptan hoşgeldin,bu kadar seveni olan adam iyi adamdır,bende yeni tanımış oldum,iyide oldu.

19. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşbulduk Ayşe hanım..Öncelikle Cüneyt,e geçmiş olsun,umarım düzelmiştir..Arkadaşlarımı elimden geldigince iyi agırlamak,benim için herzaman önemli olmuştur..Pek birşey yapamasamda,umarım iyi izler bırakabilmişimdir..Güzelbir havada tekrar beklerim..görüşmek üzere selamlar

20. yaşarkaptan

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hoşbulduk sevgili abim..nasılsın..Bende özledim,inşallah bigün denk gelir,görüşürüz..selamlar Muzaffer abi...

Bu Sayfayı Paylaş