1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Yaktın Beni Poseidon....

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 28 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    İshak Bey okurken beni deniz tuttu:D deniz avcılığında bu sıkıntılara gelemem ben. Deniz ya uyuyor olacak veya hafif poyraz. Lodosta ise bukelemun olurum ben:D kıyıdan olursa çağır beni. Veya rüzgar almayan bir koy da olabilir. Bu kötü havaya rağmen balıkları tutmuşsunuz ya helal olsun size, tebrik ederim...

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Canım ağabey'im laf aramızda kalsın..Aman deyim kimse duymasın...:p

Ben de aynen sizin gibiyim...Ve,....beni de tekne tutar...He vallahi...Şaka değil...:eek:

Her zaman tekneye binmeden önce mutlaka benim deneye deneye bulduğum ve bana uygun gelen bir hapım var..Onu kullanırım....Ve beni kazasız belası 3-5 saat idare eder...:p

İlle velakin bu defa havanın soğuğundan mıdır yada gelir giderken yaşadığımız adrenalinden midir ; bilemiyorum..

O kadar hopladık..Zıpladık..Allah şükür bir şey olmadı... Yoksa normal şartlarda bu kadar sert havada bende bir nevi bukelemun gibi olur idim...

İleride tam gönlümüze göre 2-4 havalarda daha bereketli avları hepimizin yaşaması dileği ile rastgele üstadım...Sağlıcak ile kalın...:)

3. reisbey

reisbey Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    yaşamanın güzel kareleri bunlar.. üstat çok güzel macera ve paylaşım olmuş..

4. goldenman

goldenman Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Balıkk tutma sefası budur işte...hava şartları bile tutamıyor insanı,Gerence değişik bir yer zaten,hava güzel diye gidiyoruz,bozuk bir hava,kötü olduğunda da süper bir deniz...bu arada poseidona ne kadar güvenebiliriz???genelde hava durumundan farklı çıkıyor.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş