1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Vasat bir av ...

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 6 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Vasat bir av ...

Değerli ishak Abim, öncelikle çokca geçmiş olsun. Raporunda da belirttiğin gibi, stres atmak amacı ile gitmiş olduğunuz avda gönül isterdiki balıkta olsun. Lakin nasipte olmayınca elden gelen birşey yok. İnşallah ilk gidiş amacınıza ulaşmışsınızdı, Stresi atmışsınızdır.;)
    Paylaşım için teşekkürler, emeğine sağlık.

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Erkan abiciğim, geçen haftadan beri kulağım ağrıyor ve hafif yüzüm seyriyordu...Önemsemedim..:rolleyes:

Fakat pazartesi günü hafif ağzım kaymaya başladı..Ben de salı günü kulağımdan muayene için bir kulak-burun-boğazcıya gittim.Ve muayene oldum...Bir kortizonlu iğne yazdı..Ve diğer bir kaç ilaç...İşte B vitamini kompleksi..Ağrı kesici ve miğde koruyucu ilaç filan..

Ama baktım dün ilerledi bayağı...Bu defa ıslık çalamaz ve gözümü tam kapatamaz hale geldim..Ve sözün özü bugünde bir nöroloji uzmanına muayene oldum..

Keşke direkt bana gelseydin dedi...Ve Kortizonlu bir ilaç kürüne başladık..Günde 10 ar tane 5 kutu...:eek:

Ay sonuna doğru da tekrar muayene ve geçmez ise fizik tedavi filan....Öfff...aggglamaTam da çupra mevsimi başlamış iken olacak iş değil yani senin anlyacağın...aggglama

3. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Güzel temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar....:)

4. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

İsmail hocam yorumun ve temennilerin için teşekkürler...
    Muzaffer üstadım, yorumun ve temennilerin için teşekkür ederim..
    Sevgili Bahadır kardeşim, itiraf etmem gerekir ise eski avların bereketini ben bir türlü bulamıyorum artık...:(

Halbuki 2008 sonuna kadar hele hele bu mevsimde hep aynı avlaklarda özellikle bu aylarda mamun ile harikalar yaratırdık sabah suyunda..:rolleyes:

Ama şimdi o eski bereket yok...Benim tahminime göre balık kafeslerinin açığa taşınması balığıda sanki sürüdü açığa gibi..;)

Çünkü ne yalan söyliyeyeim tuttuğumuz çupralar sakız gibi beyaz idi beyaz olmasına...Amma asla o al yanaklı/kalın dudaklı % 100 deniz çuprası değildi...

Genelde havuzların etrafında beslenen çuprlar ile havuz kaçkını denilen çupralar daha ağırlılı idi...

Eğriye eğiri..Doğruya doğru kardeşim...Şaka bir yana korkarım bundan sonraki avlarımız galiba gezi-belgesel tadında avlar olacak gibi...:p

5. paşalı

paşalı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İshakcım bu güzel paylaşımdan dolayı teşekkürler.Bu arada geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

6. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

İshak abicim geçmiş olsun,
    video için teşekkürler, eline sağlık.

7. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Turgay ağabey'im ve Sevgili Serdar kardeşim, yorumlarınız ve güzel temennileriniz için teşekkürler...:)

İnşallah şu ağzım / yüzüm bir düzelsin yine yapacağız daha güzel avlar inşallah..Mesela bugün benim ekip çeşmede 45-51 metrelerde bayağı güzel mercan karagöz almışlar...

Ben daha kötü olurum diye korktum gidemedim...:eek:

8. sahinbey23

sahinbey23 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Abicim köşeni takip etmeye başladım.
    Yine de güzel bir av olmuş, tebrikler.
    Hele balık havuzuna bayıldım :)

Yükleniyor...