1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Vahşet, Merhamet, Mükafat...

'Cahit ACUN' forumunda Cahit Acun tarafından 11 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Vahşet, Merhamet, Mükafat...

Teşekkürler ediyorum İsmail.Sağol.Hepimiz bu insanlık dışı davranışı şiddetle kınıyoruz.Bu işin peşini bırakmayacağız.

2. halis

halis Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Maşallah güzel çok güzel tebrikler

3. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkürler sevgili Halil.Muş'taki tüm kardeşlerime kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.

4. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

sevgili ağabeycim,saygıdeğer büyüğüm,,
    ben ilk kez 3-4 metrelık fıberde böyle bir kule görüyorum,bomba olayını gercekleştiren bu şeref..........
    sizlerin.avında bu kule sartmıdır....eger bu kule sartsa bunu sahil güvenlğin....babadan ahtopotçu nafakasını bu işten çıkaran başkada bir iş bilmeyen ahtopotçu abilerimizin ,kardeşlerimizin yakaladıkları ahtopotları tek tek tartan kılo altı 50 gr bıle olsa ağır cezalar uygulayan sahil guvenlıgın bu durumu bılememesi veyahut hıç rastlamamış olması söz konusu dahi olamaz diye düşünüyorum açıkçası.....
    bu durumda maalesef kimi kime şikayet ediyorsun gibi bi durum ortaya çıkmazmı???
    ...................................................

degerli ağabeycim,saygıdeger üstadım...

5. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,

Bu vurdum duymaz adamları defalarca ihbar etmemize rağmen,Sahil Güvenliğin "Biz açık denizlere bakmakla yükümlüyüz, ama delil getirirseniz ilgileniriz" demesi bu kurumun bombacılardan daha vurdum duymaz olduğunu öğretti bize.Bunların ne iş yaptığını kavramış değilim.Delil mi? İşte en alası.Haydi al içeri bu adamları...Son derece ilgisizler.Bu işler bizlere kalmış.biz savaşmazsak hiç bir şey olmaz.Buna inanın.Sevindiğim bir iki haber aldım.Olay medyaya yansımış.Bu gün Saros Körfezi üzerinde helikopterler uçmaya başlamış.Bir kaç Sahil Güvenlik botu devamlı dolaşıyormuş.Haydi hayırlısı....

6. Van-Daym

Van-Daym Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Üstadım,gerçekten vahşet,mükafat ve merhamet,konuyu o kadar gezel anlatmışsınızki bravo doğrusu teşekkürler,Alkış
    O vicdansızlara kınıyorum:mad:

7. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Cahit hocam, duyarlılığınız için teşekkürler...Şiddet ile kınıyorum bu tür insan vasfı taşımayan kişileri...:mad:

Mükafatınızın da maşallahı var ....:)İmrenerek baktım...:)Devamın gelmesi dileği ile tüm ekibize selamlar, saygılar hocam....

8. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Sn.Cahit üstadım,seyrederken iliklerime kadar dondum.Sn.Başkanımında gereken uygulamayı başlattığından da eminim.

Eeeey çevreci geçinen ucubeler,kıyı balıkçılarına nasıl yasak getiririz diye hayıflanacağınıza kıyı balıkçılarıyla gönül gönüle verip neler bulursunuz.Ha bakayım işte görüntüler göreyim boy ölçünüzü.Bakayım neler becereceksiniz.(hay Allah yine kaydı birşeyler.Dilim sürçtü.Hani daha ağır başlı olacaktım,bu kadar becerebiliyorum ne yapayım.)

Tebrik ve teşekkürlerimle.

Selamlar.

9. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,

Gerekli olan herşey yapıldı.Şimdi aldığım haberler de gayet iyi.Gelibolu ve Yayla Limanı Sahil Güvenlik tarafından devamlı denetimde.Helikopterlerde alarmda.Hayırlısı diyelim...

10. xkelet

xkelet Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende İsmail aibim gibi cevap vereyim,
    1.videodaki kansızların anasından ve babalarından nasip almadıkları çok açık.
    2.video gelecek neslin balığı sevmesinin en büyük yaratıcısı olacağı kanısındayım.
    3.videoya gelince orası hangi sahil,çabuk banada söyleyin:)

Bu Sayfayı Paylaş