1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Vahşet, Merhamet, Mükafat...

'Cahit ACUN' forumunda Cahit Acun tarafından 11 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2
    “Bas gaza Burç bas gaza” diye bağırıyordum arabayı kullana Burç'a ve ardından patlatıyordum bir şarkı “Şimdi Uzaklardasın” Kardeşim Burak Karadeniz, Burç Karadeniz ve Yeğenim Uluç Karadeniz birlikte eşlik ediyorlardı bana “Gönül hicranla doldu"

Levrek avı için en verimli mevsim olduğundan neşeyle yol alıyorduk Saros’a.
    Bembeyaz kar manzaraları seyrederek bir çırpıda vardık Yayla’ya.
    Koruma altına aldığımız sokak köpeği Abdül mahallenin diğer köpeklerini de yanına katıp hoş geldin mangası oluşturmuş, delice kuyruk sallayarak karşılıyordu bizleri.

Eşyalarımızı eve taşırken, aşina olduğumuz ama Uluç’un ilk defa duyduğu “GÜMMM!!!” sesi ile irkildik. “Cahit Amca bak gelişimizi top atışyla kutluyorlar” dedi Uluç şaşkınlıkla.
    Üçümüzün dudaklarından aynı anda çıkıverdi iki kelime “Lanet olsun!!!” “Yine bomba ile avlanıyorlar”

Sevgili Arkadaşlarım,

Üç gün boyunca Erikli’den Enez’e gezmediğimiz avlak, denemediğimiz sahte kalmadı.
    Sonuç olarak bu kadar bombaya rağmen,geri saldığımız iki ispendek ve 2,5 kiloluk bir levrek avlamayı başardık. Detayları video kayıtlarımız anlatıyor.
    Lütfen sırasıyla izleyin.

Selam ve Sevgilerimle,

1-Vahşet

[FLASH]http://www.balikavi.tv/player/vPlayer.swf?f=http://www.balikavi.tv/player/vConfig_embed.php?vkey=7c70561bf5e03b95aa99[/FLASH]

2-Merhamet

[FLASH]http://www.balikavi.tv/player/vPlayer.swf?f=http://www.balikavi.tv/player/vConfig_embed.php?vkey=7782deacefa532d9add4[/FLASH]

3-Mükafat

[FLASH]http://www.balikavi.tv/player/vPlayer.swf?f=http://www.balikavi.tv/player/vConfig_embed.php?vkey=4fdd9ee93bdf998c6ca0[/FLASH]

[MEDIA]http://storagestart.divshare.com/launch.php?f=10445793&s=4da[/MEDIA]​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Şubat 2010
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Vahşet, Merhamet, Mükafat...

Sevgili Cahit abim, ilk önce sitemiz için açmış olduğun bu harika örnek paylaşım için sonsuz teşekkürler.:)

Gelelim, 1. Video daki İnsanlıktan nasibini almamış BL ENEZ teknesindeki iki yaratığa;

Ancak bir insan geleceğini bu şekilde yok edebilir, bu iki kişinin dağdaki Şereften yoksunlardan hiçbir farkı yoktur benim gözümde, videoyu delil kabul ederek gerekli yasal işlemleri başlatacağım bu iki kişi hakkında.;)

Video 2, ye gelince Üstada yakışan ve bütün amatörbalıkçı arkadaşların yapması gereken davranış adına sizi ayakta alkışlıyorum.Alkış

Video 3, gerçekten yapılan iyiliğin mükafatı olmuş.Allah içinize sindirsin.:)

Ekip güzel, dostluk güzel muhabbet güzel daha ne olsun be abim, ekibinizin bütün fertlerini canı yürekten kutlarım, birlik ve beraberliğiniz hiç bozulmasın.:)

Son düzenleme: 11 Şubat 2010
  3. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Değerli üstadım öncelikle saygılarımı sunarım.

1:Vahşet'i ürpererek dehşet içinde izledim
    2:Merhameti ise sevgi ve tebessümle izledim
    3:Mükafat'a gelince büyük keyif aldım.

Deniz ana sizlere mükafatınızı gerçekten vermiş çok güzel bir av olmuş.Fakat o vicdansızlara gelince buralardan onlara o kadar çok seslendik'ki yapmayın,etmeyin yeter artık geleceğimizi yok etmeyin diye.

Fakat o kadar vicdansızlarki onlara ne desek ne yapsak boş.Sizi görmelerini isterdim o balığı sevgi ile öperek geri bırakmanızı hoş onlarda merhamet duygusu yoktur anlamazlar.

Değerli başkanımız İsmail bey belirtmiş bu kişiler hakkında gerekli işlemleri başlatacağını kendisine teşekkür ederim ve bu işin takipçisi olmasını rica ederim.

Kaçacak bir yerleri yok çünki siz okadar güzel belgelemişsinizki olayı bu kişiler için bu olay bitmiştir diyebiliriz.

Bu arada diğer üstadlarımızada sevgi ve saygılarımızı iletirseniz memnun olurum üstadım saygılarımla.

4. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:

Cahit abim,söyleyecek birşey bulamıyorum,bu tür insanlara ne desek azdır :mad::mad:
    Yine muhteşem bir av yapmışsınız tebrik ederim,Alkış
    Herzaman herşey hep gönlünüzce olsun,
    paylaşım için çok teşekkür ederim,;)

5. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Canım kardeşim,

Senin yönetimindeki böyle muhteşem bir siteyede böylesi yakışır diye düşündüm.Asıl kutlanması gereken sensin.Raporumu Zeki Müren'in o mükemmel sesiyle süslemen,senin ne denli güzel ve ince ruhlu bir insan olduğunu gösteriyor.Bu güzelliği düşünen zekana da şapka çıkarıyorum.Bunu yapmakla herkesi bizimle beraber Saros'a Levrek avına götürdün ve bize o yaşadığımız tüm güzellikleri tekrar yaşattın.Teşekkürler ediyoruz sevgili İsmail.Allah seni var etsin.Yüce Allah'ım sana,ailenle birlikte sağlıklı ve uzun bir yaşam versin.Sağlıcakla kal.Mutlu kal..Herşey gönlünce olsun.

6. U_B

U_B Tba Okuru

Ne yalan söyleyim, denizde bomba ile avlanıldığını ilk defa duydum. Yok böyle bişey. Yazacaklarım aslında çok ağır ve küfürlü kelimeler olacak ama, o da burda olmuyor. Ama siz yinede anladınız ... Ekmek parasınında çıtası bir yere kadardır. Bunun ekmek parası ile izah edilecek bir yanı yok. ( Ekmek parası için yapıyolarsa )

Neyseee..

Abi güzel av paylaşımı için çok teşekkürler

7. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Değerli kardeşim Sedat,

Bu vicdansızları sahil Güvenliğe giderek şikayet ettik.Sahil Güvenlik bizi Jandarmaya gönderdi ve bize "KANIT GÖSTERİN" dediler.İşte kanıt! Bundan daha gerçekçi bir kanıt olabilir mi? Sevgili İsmail ve bizler bu işin peşini bırakmayacağız.Dediğin gibi bu işi sonlandıracağız.Bu videoyu bir çok kardeşimize de gönderdik.Onlarda ilgilenecekler.Duyarlılığın için teşekkürler ediyorum sevgili kardeşim.Senin gibi düşünen kardeşlerim var oldukça herşeyi birlikte çözümleriz.Sağlıcakla kal..

8. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Aşkın,

Vicdanı olmayanın,merhameti de olmaz.Bunların bombaladığı İspendek'ler benim saldığım İspendek'ten bile küçük.Böylesine vurdum duymaz insanların varlığı hepimizi rahatsız ediyor ve çileden çıkartıyor.Bu hayvanları Yayla Limanı'na kadar koşa koşa resimledik.İnşallah gereken yapılır da bunlara gereken cezalar verilir.

9. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sevgili Cahit abicim, yazdığın harika yazı ile beni onure ettiğin için ben çok teşekkür ederim.
    Allah sen ve senin gibi değerli bütün insanlara uzun ömürler nasip etsin, çok daha güzellikleri bu çatı altında tüm dünya ile paylaşalım.
    Her şey gönlünce, gönlünüzce olsun Üstadım.:)

10. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Gürol,

Denizde bomba ile av şekli zaten yoktur ki bilesin.Sen insansın ama bunlar hayvan.Vurdum duymaz,kendini bilmez ve acımasız insanlardır.Ekmek parasını kolay kazanmanın yolunu bulmuşlar.DENİZ ANA'YI ÖLDÜRMEK...

11. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kardeşim Cahit çok güzel bir av raporu ile geldiniz yine kutlarım tutulan süper bir levrek.Alkış
    Dinamit atılan bir denizin sahillerinde bu Levreği bile tutmanız mucize derim çünkü çok uzak bir yerde Dep rem olduğunda bile etkilenen balıklar yakınlarında biryerde patlayan bu dinamitlerden etkilenmemesi olamaz.
    Butür avcılık yapan ş......z insanları kınıyorum.

Paylaşım için teşekürler.:)

12. Uğur KARAKAYA

Uğur KARAKAYA Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ustacım hem ibret alınacak hemde imrenilecek harika görüntüler.Dinamit avını bukadar net gösteren bir video helal olsun.Teknedeki o kuleyi bile görünce aslında alaşağı yapılmaları gerekir.Ama malesef adam limanın yanında avlanıyor.Levrekte tam boyuymuş.Afiyet olsun.

13. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

"Dinamit atılan bir denizin sahillerinde bu Levreği bile tutmanız mucize derim çünkü çok uzak bir yerde Dep rem olduğunda bile etkilenen balıklar yakınlarında biryerde patlayan bu dinamitlerden etkilenmemesi olamaz."

Kardeşim sen herşeyi çok güzel anlatmışsın.Bana söyleyecek bir şey bırakmamışsın.Sağ olasın,var olasın...

14. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,

Bu zihniyetteki insanlar maalesef çok ve kendi çocuklarını da böyle yetiştiriyorlar.Çünkü "Babadan böyle gördük" diyorlar.Düşün artık gerisini.Yorumu sana bırakıyorum.

15. amonhotep

amonhotep Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit Bey;
    Böyle yaratıkları afişe ettiğiniz için,
    insanlığınız,merhametiniz için,
    üstadlığınızı bizimle paylaştığınız için,
    sonsuz teşekkürler...

16. amonhotep

amonhotep Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmail Bey;
    Başlatacağınız yasal işlemin sonuçlarını da bizimle paylaşırsanız çok sevinirim.
    Açıkçası bu akılsızların ceza alacaklarına inanmak istiyorum,bu kadar rahat katliam yapmak neymiş,hesabının en ağır şekilde sorulduğunu görmek istiyorum,adalet sistemimizden çok şey mi istiyorum acaba?

17. leeo

leeo Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

doğaya sağınız ve 2.5 kiloluk paşa için sizi canı gönülden tebirk ederim.
    öyle bir paşa tutsam hemen jübile yapcam vallaha :)

18. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Bülent,
    Güzel sözlerin için teşekkürler ediyorum.Sağol..
    Bu acımasız yaratıkları uzun zamandan beri takip ediyoruz.Sahil güvenliğe ve Jandarma'ya defalarca ihbarda bulunduk.O kadar ilgisizler ki anlatamam.Sahil Güvenlik "Bu bizim işimiz değil,biz açık denizden sorumluyuz" deyip,topu Jandarmaya attı.Jandarma'ya gittik oda bizi Sahil Güvenliğe gönderdi.Yorum senin..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Şubat 2010
  19. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,bu dinamitçiler olduğu müddetçe biz Levrekleri anca rüyamızda avlarız.Teşekkürler..

20. Bijev BG

Bijev BG Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşım için çok teşekkürler Cahit abi , ilk video için söyleyecek bir kelime bulamıyorum çünkü insanlık dışı bir davranış (bence) . Yine bereketli bir av yapmışsınız sizleri ve katilan arkadaşları kutluyorum . SAYGILAR

Bu Sayfayı Paylaş