1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Video Üstatlarımıza Sevgi ve Saygılarımızla

'VİDEOLAR' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 8 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. demir35

demir35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Üstatlarımıza Sevgi ve Saygılarımızla

Çok değerli İsmail Kardesim,yapmıs olduğun bu klib benimde en hızlı iş sezon hazırlıkları zamanına denk gelmiş,geç gördüğüm için üzüldüm,
    Gerçekten çok harika bir çalışma olmuş,bunu can-ı yürekten söylüyorum,asıl biz sizlere teşekkür ederiz,bizi onurlandırarak en tepeye koyduğunuz için,duygulanmamak elde değil,AlkışAlkışAlkış

2. orhanbaba

orhanbaba Orhan Baba Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Çok teşekkürler sevgili İsmail kardeşim, çok güzel bir klip olmuş ellerine sağlık,Alkış burada sizlerle bütün balık sever kardeşlerim ve arkadaşlarımla beraber olmak zaten benim için en büyük mutluluk,hehe sevgiler hepiniz hoşçakalın.:):):)

3. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Eline sağlık değerli kardeşim.Harika bir klip olmuş.Bu güzel klibinle bizleri onure ettin.Asıl teşekkürü ve tüm güzellikleri sizler hakediyorsunuz.Sana ve Yönetimdeki, başta hanımefendiler olmak üzere tüm kardeşlerimi yürekten kutluyorum ve teşekkürler ediyorum.

Bu Sayfayı Paylaş