1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Türkbalıkavı.com; üç yıl önce hayaldi gerçek oldu!

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 19 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    Üç yıl önce hayaldi (!) bugün gerçek oldu :) www.turkbalikavi.com Hak ettiği ölçü de büyümeye devam ediyor. Bu sosyal grubun buluştukları ortak nokta;” balık tutkusu, doğa sevgisi” olunca; beraberinde sosyal aktiviteler kaçınılmaz olur. Dolayısı ile bunu organize etmekte yöneticilerin görevidir! Ancak böyle bir organizasyonu yapmak, herkesin harcı değildir. Videolarını izlediğim Türkbalıkavı’nın 3. kuruluş yıldönümü kutlaması; profesyonelce yapılmış bir organizasyon olmuş. Başta sevgili dostum İsmail Esencan olmak üzere emeği geçen tüm dostlarımı kutlarım.

Eminim benim gibi birçok dostumuz da bu eğlenceye katılmak istiyordu. Ancak, imkân, zaman ve mesafe üçgeni bu oluşumun önünde büyük bir engel olmuştur.

Kutlamanın başladığı saatlerde, üç ay öncesinden planladığımız, Toroslar da alabalık avımızın 2. sini gerçekleştirmiş ve dönüş otobüsüne binmiştim. Telefonla İsmail Esencan kardeşimi arayıp bu güzel geceye katılacak arkadaşları kutlamıştım. Tabi ki alabalık avı için söz vermemiş olsaydım, muhtemelen bende sevgili eşim ile aranızda olacaktım.

Ancak yaptığım Toroslar’da balık avı gezisi de, bu sosyal grup ve grupların paylaştığı olmazsa olmazlarından kabul edilen bir çeşit organizasyondur. :) Şahsım için yapıyorsam namerdim. :) Tüm gezi ve paylaşımları siz balıkçı dostlarımla paylaşmak için yapıyorum.

Bakın, pazar sabahı otobüsten indiğimde iki ayağımın başparmağımdan kasıklarıma kadar tüm kaslarımın yırtıldığını ve o istem dışı çığlık attıran acıyı her adımda hissederek, kendimi eve zor attım. Tüm masaj aletlerini ayaklarıma bağlayıp kendimi dinlenmeye almıştım ki, telefon çaldı!

Yani aslında telefona cevap verecek halim yoktu. “Ardahan’a alabalık avına var mısın” dediler. “Senin balığına da, sana da” diyeceğime “ne zaman gidiyoruz” lafı çıkıverdi ağzımdan!

Kısmetse çarşamba günü, Lüleburgaz’dan bir kardeşim gelip önce beni alacak, daha sonra, İzmir’den sabah otobüsle gelecek bir arkadaşı alıp yola çıkacağız. Uşaktan da bir arkadaş bize katılacak ve kısmetse dört kişi Ardahan yolcusuyuz. Şimdi efendim söz verdik bir kere; emekliye emekliye de olsa gideceğim.

Kendim için istiyorsam namerdim(!) sırf sizlerle yurdumun güzelliklerini paylaşmak için. Sahi ya bu Ardahan nerededir? Yakın mıdır? :confused:Daha ayaklarımın ağrısı devam ediyor, giderim dedim ama...!aggglama

NOT:Türkbalıkavı üyesi dostlarım. Mutluluğunuz ve neşeniz ömür boyu sürsün. Daha nice güzel kutlamalarda veya balık organizasyonlarında buluşma dileği ile sizlere sevgi ve selamlarımı yolluyorum...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Türkbalıkavı.com; üç yıl önce hayaldi gerçek oldu!

Sevgili abim, o gece gelen onlarca telefondan biri de senin telefonun du ve gelemesen de telefonla araman dahi, bizleri onure etti.;)

Her şeyin hayırlısı, inşallah 4.Yılımızda sevgili ailenle aramızda olursun, Tarih belli şimdiden not defterine rezervasyonunu yap, ben anlamam Toros, Ardahan falan, ben tam bir yıl önce söyledim ona göre.:p

Güzel dileklerin için yürekten teşekkür ederim, sizlerle her şey çok daha güzel oluyor.Alkış

Talip Girgin bunu beğendi.
  3. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Üstadım Talip Bey.Güzel söz ve dileklerin için çok teşekkür ederim.
    İnşallah 4.kuruluş yıldönümüzde sizleri aramızda görmek kısmet olur....

4. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

hehe seni uyanık seni. Bir yıla kadar ben çatlarım. Dur bakalım arada bir fırsat bulabiliriz belki. Muzaffer abi ve ailesel ekibi levrekleri fena dizmişler. Bir an önce Karareiste balık şov yapmamız lazım :) Müsait olduğumda çıtlatırım.;)

Sayın Ayşe HARUPLU; Eşimle aranıza katılmaktan onur duyarım. Ancak bizi bağlayacak bir durum inşallah oluşmaz. Yukarıda da yazdığım gibi özellikle kutlama günü bir arada olacağız diye bir şey yok! Fırsat bulduğumuzda bir mini organizasyona katılabiliriz. Bu aralar çok yoğunum. İlerki günlerde bir süpriz yapabiliriz. :) Selamlar...

5. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

O zaman,sizi ve değerli eşinizi en kısa zamanda bekliyoruz Üstadım.
    Kapımız her zaman sonuna kadar açık...

6. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Göstermiş olduğunuz ilginize ve övgülerinize çok teşekkür ederiz Talip bey.
    Sizi ve eşinizi İzmir,de misafir etmek bizlere şeref verir.
    Her zaman bekleriz Türk Balık Avın,nın kapısı siz ve sizin gibi güzel insanlara her zaman açıktır.:)

7. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Efendim çok naziksiniz sizin bu davetinizi kesinlikle dikkate alacağım. Sevgili eşim ile İzmir de siz samimi dostlarımızın arasında olmak bize de onur verir. Bu günlerde yoğunluğum var ama en kısa zamanda bir program yaparız inşallah. Saygılarımla... :p
    Not: Ayrıca Muzaffer abime selamlar...

8. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Talip abim çok teşekkürler güzel temenni ve dileklerin için :)

Eeeee 4. yıldönümünde bizlerlesin inşallah :)

İzmir'den sevgiler....

9. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Ferit kardeşim... Ölmez sağ kalırsak oradayız inşallah :) Selamlar İzmir'e...

10. orhanbaba

orhanbaba Orhan Baba Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Talip kardeşim güzel gecemizde seni ve diğer kardeşlerimizi gerçekten aradık,:) ama inşallah bir dahaki sefere,:) sevgiler hoşçakal.:):):)

11. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Talip hocam, gönlününüze göre bir av olmaı dileği ile sizlere ve ekip arkadaşlarımnıza rastgele...:)

12. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Teşekkür ederim Orhan ağabey. Cahit ağabey ile seni orada görünce inan "şimdi bende burada olmalıydım" dedim :) Ama malum çok önceden kararlaştırdığımız bir program vardı. Sabah Manavgat otogarında beni almaya gelen arkadaşlara ne derdim sonra? Fakat sizin orada olmanız beni de ziyadesiyle mutlu etti. İzmirli dostlarımızı ve sizleri kutluyorum. Sizin eğlenceniz bizim eğlencemiz sayılır. İnşallah ölmez sağ kalırsak, bir daha ki sefere bunu şölene çeviririz :) kırk gün kırk gece hesabı kiki Belki bir gün öncesinden karaip korsanları gibi tekne de balık avı da yaparız. Ufkumuzu genişlemesine, hayallerimize nasılsa kimse pranga vuramaz! Yeter ki Allah sağlık sıhhat versin. Selamlar...:p

13. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Allah razı olsun sevgili İshak dostum. Umarım kayda değer güzel bir program olur :) Sizlere de rastgele. Selamlar...

14. Tarık Ersal

Tarık Ersal Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Talip bey,

Öncelikle geçmiş olsun.
    Sonra da RASTGELSİN. :D
    Ardahan'da avlanma şansını yakalayamayan bir ala sevdalısı olarak raporlarınızı merakla bekleyeceğim.

Ne yazık ki ben de Sürdürülebilir Dostluğun tüm güzelliği ile ortaya konması sırasında orada olamayanlardanım. :(

Orada olmayı planlamış, şartları zorlamış olsam da, ne yazık ki yapacağım bir şey yoktu.

Adminimiz İsmail ESENCAN kardeşim başta olmak üzere, tüm Forum Yönetim Kadrosunu ve tüm forum üyelerini tekrar kutluyorum.

15. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim.
    A.S.İletilmiştir.:)

16. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Tarık Bey teşekkür ederim. Bende ilk defa kuzey doğuya gidiyorum ve inşallah gittiğime değer :) Aslında o kadar çok güzel yerlerin önünden geçeceğiz ki, kendimi nasıl tutacağım bilemiyorum :) Bu sene kutlamalar da olamadık ama kısmetse seneye erkenden bir program yaparız. :rolleyes: Allah sağlık versin yeter... Selamlar...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş