1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları Türk Balık Avı, Survivor

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 24 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türk Balık Avı, Survivor

Her kez için Kadercim ava giden avlanır.;)

2. Derya Şencan

Derya Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

:p:p:p:p:D

Fert bey işini bilir :D ama eğer dediğin gibi kiloluk balıkla gelirse Osman bey yandı :D bu arada Ferit beyin amma kulaklarını çınlattık :D

3. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Özledik köftehoru..hehehehe

4. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Ne özlemesi be ablam, kırk yıl gelmese aklıma bile gelmez, en azından sataşan kalmadı.hehe

5. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Kesin kiloluk balıkla gelecek Derya Hanım, Kipa'da kiloluk balığın kilosu bayağı bir ucuz buralarda.:cool:kiki

6. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Arkadaşlar şu ana kadar yazılanları tek tek okudum bana yorum yapacak birşey bırakmamışsınız bende yapmıyacağım.Alkış
    Söylüyeceğim tek şey var beni bukadar sevip saydığınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.:)
    Tüm dostlarıma saygılarımla.:)

7. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Hani İbrahim TATLISES' in bir şarkısı var ya, aynen o şarkıdaki gibi SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN be Dayım, seni seviyoruz ve sevmeye de devam edeceğiz, taki son nefesimize kadar.;)

8. brksencan

brksencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Abi bir Taner'iniz eksikmiş oda olsa tam olurmuş yani :D Avlarınız daim olsun...

9. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ÇOK DEĞERLİ ÜSTADIM, Sanada bu yakışır zaten.:)SENİ ÇOK SEVİYORUZ.Saygılarımla.:)

10. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Kardeşim, işte günün lafı buydu.Taner ve Nihat'ta olsa, tam 10 Numara olacaktı.kikikikikiki

11. brksencan

brksencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Birgün bizde gelirsek İzmir'e "Survivor İzmir-İstanbul" yaparız abi :D

12. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Her zaman bekleriz kardeşim, başımızın üstünde yeriniz var.Şu anda el değmemiş tam 15 gün iznim daha bulunuyor, aslanlar gibi onuda hep birlikte kullanırız.;)

13. aldem

aldem Tba Okuru

Bir gün canım sıkıldı,balık merakıda varya,amatör balık sitelerine girip dolaşmak istiyorum,üye olmanız gerekir stop,bende izin verdiği kadar üyeleride gözden geçiriyorum,1,2,3,4,5 site sonunda Türkbalıkavında birisi takıldı gözüme keskin bakışlı adam gibi adama benziyen dur dedim bu adamla tanışmam lazım hiç yapmadığım bir şeyi yaptım siteye üye oldum,başladım bu adamın raporlarına cevap yazmaya,neyse lafı uzatmayayım,tekne turu düzenlenecek dediler,gittim Bornovaya Feriduna parayı elden verdim.Benim amacım balık yakalamak değil dost yakalamak,ben kendi arabam ile gittiğimden önce vardım çeşmeye,sabırsızlıkla bekliyorum gelsin diye ADAMI,sonunda geldi gittim elini öptüm hanımınında elini öptüm,kendimi tanıttım,gözleri sanki iyi insanla kötüyü ayırır gibi veya adamla adam olmayanı hemen bir bakışta anlayacak gibi bakıyordu ADAMIN.Sonra telefonunu verdi,ben çok sevindim tamam dedim çok güzel insanlarla tanıştım bu dostluk ebedi olacak belli olmuştu.26 Haziran 2010 günü bu ADAM gibi adamla yanyana avlanmak nasip oldu,eşiyle birlikte ava gelmişlerdi,bu rapor onun bölümünde hala durur,o gün bize göre ufak olan elden az büyük karagözleri saldığını gördüm,mırmır saldığını gördüm şu büyük marketlerde kg mı 45 tl satılan mırmırları,çok güzel av geçirdik,bu ADAM gibi ADAMIN adı MUZAFFER KARASU idi ve ben çok çok severim eşi AYŞE KARASU idi,ALLAH herkese ama herkese böyle insanlarla tanışmayı dost olmayı nasip etsin,bu değerli eşine az rastlanır insanların değerini bilelim.MUZAFFER abinin şu son konuya yazacağı cevabı bu sitede benden başka kimsenin tahmin ettiğini sanmıyorum,nedenmi çünkü ben bu insanı çok iyi tanıyorum ve çok seviyorum,Muzaffer abinin ne kadar üzüldüğünü ben tahmin edebiliyorum,ama böyle gerçekten onu seven dostları kardeşleri varken bu üzüntü gelip geçici olacaktır,buda bir sınavdır bana göre MUZAFFER abi konuyla ilgili yaptığı yorumla çok büyük bir ders vermiştir,ve sınavı yüz üzerinden 1000 bin puanla geçmiştir,iyiki varsınız KARASU ailesi.A.R.DEMİREL

14. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

Arkadaşlar sizler ne yaptınız böyle fotoğrafları videoları izlemeye doyamadım,hele Ayşe ablaların videosu balığı çekmeye yetişemiyorlar süpersiniz ablalarım, yanınızda Muzaffer abim gibi bir üstad olunca bunlar kaçınılmaz elbet, çoluk çocuk çok güzel eğlenmişsiniz güzel tatil olmuş Allah tekrarını nasip etsin.

15. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Ali Rıza Kardeşim,ben bu yorumuna sadece ayakta AlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

16. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Canım kardeşim sevgili eşin ,oğlun ve sen bizim için ömre değer dostlarsınız biz de seni tanıdığımız günden beri kadeşimiz gibi candan sevdik duyguların için teşekkür ederim...........veAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

17. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

Herşeyden önce insanın birbirine karşı saygısı olmalı heleki kendinden yaşça büyük birine... abime üstadlık verilmiş ancak üstadlıktan önce insanlığıyla herkesin gönlünde taht kurmuş biri,ben Muzaffer abiyle Ayşe ablamla henüz tanışmadım şu ekranın ardından yazıp çiziyoruz bir defa telefonda görüştüm,ama illa tanışmaya gerek yok insan kendini her türlü belli eder, ben bu kadar uzaktan onun ne kadar saygın insanlara sevgi ve hoşgörüyle yaklaşan şeker bir adam olduğunu anladım, konularını okuyan herkes üstad olmasına rağmen ne kadar hassas amatör ruhlu bir balıkçı olduğunu anlayabilir;) ama sen anlayamamışsın arkadaşım yazık, asıl Muzaffer abinin yer aldığı videoları başa al tekrar tekrar izle belki sen bişeyler öğrenirsin ;)bir söz vardır '' Lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım adammı diye'' sen adam olsaydın bu yazıyı yazmazdın, şimdi gir ve suçladığın abimin cevabını bul oku bakalım sana ne yazmış hadi bul bakalım bulabilecekmisin bulamazsın işte adam olmak böyle bir şey ;)

Muzaffer abim eşim,çocuklarım kendi adıma kısacası Şencan ailesi olarak sana ve Ayşe ablama saygı ve sevgilerimizi sunuyorum.

18. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Alirıza benim güzel kardeşim talihsiz bir yazının ardından Türk Balık avı sitesinde nakadar sevildiğimi gördüm hepinize teşekkür ederim.:)
    Ben insanları seven biri olarak sizler tarafından sevilmek çok güzel bu yazdığın onur verici yazının ardından nedenirki sağol kardeşim bende sizleri çok seviyorum iyiki varsınız.:)

19. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Tamer çok teşekkür ederim güzel kardeşim.:)

20. MURATTI

MURATTI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Öğretmen bey, ÜSTAD Yazısının altındaki yıldızları görüyor musun??? O yıldızlar oraya gökten zembille inmedi, Her bir yıldız ÖNCE İNSANLIĞI, PROFESYONELLİĞİ, DOĞAYA DUYDUĞU SAYGIYI VE SİZİN GİBİ BİLMEDEN ARAŞTIRMADAN VE SORMADAN YADIRGAYAN İNSANLARA CEVAP DAHİ VERMEDİĞİ İÇİN VERİLMİŞTİR. Ben şahşım olarak Muzaffer abimi hiç görmedim, Ama görmeyi ve elini öpmeyi ÇOK AMA ÇOK İSTİYORUM. Muzaffer abim SAYGI VE SEVGİLERİMLE, İYİKİ VARSIN.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş