1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları Türk Balık Avı, Survivor

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 24 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. ahmetkerem

ahmetkerem Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Türk Balık Avı, Survivor

Tebrikler çok güzel bir org. Olmuşş, aranıza yeni katıldım biraz zaman geçsin, birbirimizi tanıyalım.. :) Gelecek org. katılımımız olabilir..:) Kendinize iyi bakınn.

İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  2. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Söyleyecek kelime bulamıyorum,öncelikle amatör bir ruhla balık avcılığına gönül vermiş insanların,bir aile sıcaklağında birbirleriyle kaynaşmasına vesile olan,reel de tanışmasa bile sanal ortamda hal hatır sorup telefondada olsa bizi dert ortağı yapan ,değerli şahsiyetlerin bir arada toplanmasında vesile.. Sevgili abim,kardeşim,kankim babişkom Esencana teşekkür ederim...

5 gün süreyle dostların birlikte geçirdiği vakitlere gelince,hepinizi yürekten kutluyorum,bu güzel anlardaki neşeniz muhabbetiniz dostluğunuz vede avlarınız,yaşamınız boyunca hayatınızdan eksik olmasın...AlkışAlkışAlkış

İsmail bey, 1 2 foto dışında (oda yalan ha,,, dayı ayşe abla kader falan yakalamıştır)onlarca fotoğraf arasında balıklı foton yok...babacım sen bu sitenin en büyük gopezcisisin bunu unutma;);):cool::cool:

3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Güzel dileklerin için teşekkürler canım kardeşim, sağolasın var olasın.Herşey dostlarla çok daha güzel oluyor, inşallah aynı güzellikler ömrümüzün son demine kadar da devam edecek.;)

Bu arada, bu sitenin en büyük iki gopezcisinden biride sensin unutma.:p

4. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Diğeride Firitöz ,biliyorum..:D:D

Baba 1 2 sarpa gördüm fotolarda,doğru söle senin işin dimi onlarkiki

5. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Yok valla, ben 2 sene önce yakaladım sarpa, o günden bu yana daha elime almış değilim.:D

6. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Valla dedin ama ,yinede içimden bi ses başka bişey sölüyo :p:pneyse öle olsun bakkem..:cool::cool:

7. Onur ÖZTÜRK

Onur ÖZTÜRK Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İnanılmaz keyifli gerçekten böyle bir konuyu okumak,videoları izlemek :)

Böylesi güzel dostluğunuz umarım dahada katlanarak gider...

8. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Osman, sen onu bunu boşver şu benim sırtı videosunu izle.Hava 4-6 ile 5-7 arasında, ben sırtı çekiyorum, cahil cesareti bu olsa gerek, hadi beni boşver yanımda Kader hanımda var.kiki

9. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Değerli yorumun için teşekkürler kardeşim, dilerim sen daha güzellerini yaşarsın.:)

10. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Seyrettmemmi,kafası RAKIŞIK bir haldesin,beynin firarda:p:p:p
    yapma öle şeyler,yapacaksanda beni çağır..:D:D

11. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sanki seni çağırmadım kardeşim, geleceksin diye gözüm yollarda kaldı.:eek: Neyse, inşallah başka sefere yine böylesine güzel bir havada birlikte sırtı çekeriz, çok güzel oluyor gondola binmiş gibi.:p

Neyse, ben kaçar 5 günün yorgunluğunu çıkarmam lazım, iş zamanı yaklaşıyor.Hepinize ALLAH rahatlık versin, iyi geceler.:)

12. aldem

aldem Tba Okuru

ALLAH nasıl biliyorsa öyle yapsın,biz bu sıcaklarda çalışalım siz şov yapın,AŞKIN kardeşim doğru söylemiş tavalık kadar balık tutmuşsunuz ama sizin tava ölçüleri varil kapağı kadar olsa gerek,balık hakları derneğinin İZMİR şubesinden aradılar HİTLER den sonra en büyük soykırımı sizin ekibin gerçekleştirdiğini söylediler,ben size 300 adet günlük limit vermiştim ama sadece ismi AYŞE abla olanlar günlük kişi başı olarak anladılar herhalde bu limiti aşmışlar ben ekip olarak söylemiştim,ben esas haftaya çok güleceğim haftaya herkes Karareise eee balık yok ustalık farkını hesaba katmadan giden olursa balıksız döner benden söylemesi,işin şakası bir tarafa AYŞE ablalar balığın yüzde 87 sini tutmuşlar geri kalanıda İsmail MUZAFFER ABİ FİLAN TUTMUŞ kişi adedi olarak tutulan balık iyi sayılır ama AYŞE KARASU ablam olmasa balık yerine yumurta peynir zeytine normal ev yemeklerine talim ederdiniz,Ayşe ablalarım sayesinde balığı bol bol yemişiniz,Türkiye ye örnek 10 yıldızlı bir tatil yapmışınız,eğlence sohbet espiri ne ararsan var hepinizi çok seviyoruz bizim ailenin hepsinin çok selamı var,çok teşekür ederiz iyiki varsınız.A.R.DEMİREL.

13. Yusuf SAVAŞ

Yusuf SAVAŞ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    2

Ehhh artık usta olmuşsun kabul ettim elinize emeğinize sağlık abilerim ,Ablalarım her :):):):)şey gönlünüzce olmuş Allah içinize sindirsin en kötü gününüz kardelerdeki gibi olsun.

14. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Kardeşim İsmail ESENCAN ve,Sevgili Kardeşim Kader ESENCAN'na,bu kadar güzel aile organizasyonu hazırladıkları için çok çok TEŞEKKÜR ederim.AlkışAlkışAlkışAlkış
    Ayrıca,amatör balık hayatımda bu kadar güzel av yapmadım.Muhteşem av yapmamızı sağlayan biz balık tutarken zevkle izleyen,Sevgili Üstatların Üstadı Muzaffer KARASU'ya,ve Sevgili Üstadiyem Ayşe KARASU'ya çok çok TEŞEKKÜR ederim.AlkışAlkışAlkışVe namı değer fırıncı fevzi abi'ye harika sohbetlerinden dolayı çok TEŞEKKÜR ederimAlkışAlkışAlkış.Keşke hastalanmasaydım,son günü de sizlerle birlikte olabilseydim.Ama olmadı kısmet değilmiş.Yinede harika 3 gün yaşadım.Tekrar hepinize çok çok TEŞEKKÜR ederim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Haziran 2011
  15. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Alirıza Allah senide nasıl biliyorsa öyle yapsın biz o sıcaklarda şakır şakır Balık tutarken sen 40.derece gölgede çalışıyordunkiki
    Tava konusunda haklısın büyük götürmek zorundaydık çünkü asker sayısı çoktu yinede tava küçük kaldı Balıkları pişirirken bayağı uğraştık.:D
    Aslında oğlak kesmek istiyorduk şans buya veteriner yeni şap aşısı yaptığından kesilip yenmez dediler iyiki öyle olmuş yoksa Balıkları kime yedircektik.:):p
    Evet bizim için unutulmaz bir av anısı oldu aramızda olmanızı çok isterdik izin alıp gelemedin birdahakine beraber oluruz inşallah.;)
    Bizde teşekkür eder çok selam ve sevgilerimizi iletiriz.:)

16. denız1967

denız1967 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Başkanım gerçekten söyliyecek bir laf bir kelime bulamıyorum, TÜRKBALIKAVI ailesi bu olsa gerek,tüm katılımcı abilerimi ablalarımı kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum,en kötü gününüzün böyle geçmesi dileğiyle ve sizleri AlkışAlkışAlkışAlkışAlkış lıyorum:)

Ayşe ablamada geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum:)
    SAYGILARIMLA...İzmirde yaşamak varmış ya neyse:)

17. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Osman sarpaları ben tuttum bi o kadarda yemesini severim şimdi koruk zamanı sarpanın en lezzetli dönemi yemeni tavsiye ederim.;)En azından gopezden lezzetlikiki

18. İhsan KARAMAN

İhsan KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Okadar çok istedik sisinle en azından bir geceyi beraber geçirmeyi Serkan Tezcan la ama sezon buna müsade etmedi malum iş güç :
    dostluk adına paylaşım adına örnek alınacak harika günler geçirmişsiniz devamını dilerim :)

19. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Vallahi korktuğum yine başıma geldi balık yok balık yok ( Dayım - Ayşe ablalarım- Fevzi abim hariç )kikikikikiki

İsmail GOPEZ leri naptın söyle hehehehehehehehe

Muhteşem bir Survivor haftası yaşamışsınız hepinizi canı gönülden tebrik ederim :)

İyi ki varsınız iyi ki bizimlesiniz...

Sizleri seviyoruz...

Karareis'i seviyoruz......

20. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

İsmail kardeşim maşallah valla süper bir av partisi olmuş avdan ziyade çok güzel bir ortam olmuş.
    Ne kadar güzel dostlar bir arada neşe içinde gönlünüzce bir kaç gün geçirmişsiniz sizin adınıza çok sevindim inan.
    Bu arada Ayşe hanıma geçmiş olsun dileklerimi sunarım duruma üzüldüm.
    Kardeşim hepinizi gönülden kutlarım ALLAH mutluluğunuzu,neşenizi,dostluğunuzu daim etsin kardeşim ömrünüzün her anı neşe içinde geçsin.:)AlkışAlkış

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş