1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Harici Konular TARTIŞMAYA AÇIK ((Küsbeli))

'HARİCİ KONULAR' forumunda mehteran tarafından 18 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. U_B

U_B Tba Okuru

Cevabını aşağıdaki linke yazmıştım.
    http://www.turkbalikavi.com/forum/showthread.php?p=127048#post127048

Estf. Abim , yok öyle bişey

Burada en çok bilinçlenmesi gerekenler Kolluk Kuvvetleridir. Amatör Balıkçılar Değil. Yurdum anadolu vatandaşımıza, kafasına tabanca dayasan, kesinlikle doğaya zarar vermezler.

2. demir01

demir01 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktılarki millet kıyıdan birkaç sazan tutabiliyor küspeliyle bastılar yasağı.nede olsa soran araştıran yorumlayan yok.gitsinler iç sularda ağ atanları yasaklasınlar.atılan her oltanın takılma olasılığı vardır.isteyenle iddaya girerim saçaklı dip oltası ve yaylı oltadır asıl takılan küspeli yüzerek geri sahibine döner

3. U_B

U_B Tba Okuru

Ben bile tek kanca kullanmama rağmen, su altında kaç tane iğne bıraktım sayamam doğrusu. Bencede saçma, ama nacizane fikrim, yinede küspeli kullanmayınız, küspeli ve yay kullanmayınız. Gerçi yay küspeden daha zararlıdır gibi geldi.
    Kendinizi tek kancalı takımlara alıştırmaya çalışın, iş burada küspelinin yasak olup olmadığı değil, tek kancalıya alıştırmanız. Eğer alşırsanız, inanın küspeli takımdan daha büyük balıklar alırsınız
    Kolay Gelsin

Yükleniyor...