1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sabit konu Tanışalım Kaynaşalım

'TANIŞALIM KAYNAŞALIM' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 27 Ekim 2010 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Merhabalar Türk Balık Avı Ailesinin sevgili dostları.

Birbirimizi daha yakından tanıyabilmek adına bu forumu oluşturduk.Kısaca özgeçmişimizi ve şu anda yaptığımız iş kolunu yazar isek, balıkavında ki bilgi beceri ve paylaşımlarımızda birbirimize yardımcı olduğumuz gibi, iş kollarında da birbirimize yardımcı oluruz diye düşündük.

Kısaca kendimden bahsedeyim. Eskişehir doğumluyum ve 4 çocuklu bir ailenin En Büyük oğluyum.İlk, orta ve Lise tahsilimi Eskişehir' de Üniversite Tahsilimi de Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde yaptım ve Askerliğim sonrası ise Polis Memuru olarak Emniyet Genel Müdürlüğü Bünyesinde göreve başladım.

Evliyim, iki oğlum ve bir kız çocuğum var. Güzel Yurdumun bir çok vilayetinde görev yaptım, en son olarak İzmire 2009 yılında atandım ve inşallah buradan da emekli olup, balık sevdamı en güzel şekilde değerlendireceğim.;)

İşte benim hayatım ve özgeçmişim bu sevgili dostlar, sizlerden de aynı duyarlılığı göstereceğinizi ve kendinizi tanıtacağınızı ümit ediyorum.

Hepinize Sevgi ve Saygılarımla...

2. MUSTAFA KAHRAMAN

MUSTAFA KAHRAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tanışalım Kaynaşalım...

Konya doğumlu İstanbul Bayrampaşa'da market işletiyorum.Evliyim 2 çocugum var.Oğlumda balık tutkunu.En çok balık tutmayı seviyorum saygılar...

Bunlarda benim çocuklarım..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Ekim 2010
  3. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

1978 doğumluyum, doğma büyüme ve aslen İzmirliyim,

İzmir'in Bornova ilçesinde ikamet ediyorum,

İzmir Çınarlı E.M.Lisesi Elektronik mezunuyum,

Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi 1.sınıftan terkim,

Evliyim,

İzmir'de kendimize ait Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezimiz var,

En çok sevdiğim şeyin ne olduğuna gelince; söylemeye gerek yok sanırım:).

4. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

24 Şubat 1979 ailenin en küçük ferdi olarak dünyaya geldim:D:D:D
    Antalya Belek CORNELİA DİAMOND otelinde HK departmanında yönetici olarak çalışmaktayım.Evliyim 1 oğlum var.
    En büyük tutkumuz tabiki balık avlamak.Her fırsatda mutlaka kaçamağımız olmaz sa olmazlarımızdan:D:D:D

5. clio35

clio35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Değerli türk balık avı üyeleri 1963 aydın /ÇİNE doğumluyum 1977 de izmire geldik izmir eşrefpaşa lisesi mezunuyum.

15 sene gazete başbayiliği yaptım.şuan 2000 yılından beri ETİ de görev yapıyorum .21 yaşındaki büyük kızım izmir ekonomi üniversitesi 3.sınıfta okuyor diğer kızım 17 yaşında göztepe kız meslek lisesinde okuyor.

23 yıllık evliyim ve eşimi de yavaş yavaş balıkçılığa aşıladık.büyük kızım da arada sırada arkadaşlarıyla tekne turlarına çıkıp balıkçılığa karşı iyi yolda .

Eşim emekli ben de 6 ay sonra emekliliğe ilk adımımı atacağım fakat çocuklar malum çalışmaya devammm.en büyük hayalim küçük bir sahil kasabasında yaşamak.

6. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Ben Cahit Acun

1954 Istanbul /Kadıköy doğumluyum.Tahsil hayatımın tamamı Istanbul'dadır.Istanbul Üniversitesi,İktisat Fakültesi Mezunuyum.Askerliğimi kısa dönem olarak,Bilecik 9.Jandarma er eğitim Alayında tamamladım.Uzun yıllar çalıştıktan sonra emekli oldum.Evliyim.İki güzel yavrum var.Anadolu Üniversitesi Muhasebe mezunu olan eşim Selma Acun,Haydarpaşa 1.İşletme Baş Müdürlüğünden Tahakkuk şefi olarak emekli oldu.Merve Acun büyük kızım.Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.Avukat olarak mesleğini sürdürüyor.Ama en büyük hayali Akademik kariyer yapmaktır.Küçük kızım Selin Tuğba Acun ise,Yıldız Teknik Üniversitesi Makina mühendisliği bölümünden mezun olup,halen Ford Otosan fabrikasında Ür-ge Mühendisi olarak çalışıyor.Ailemi çok çok seviyorum.Onlar benim herşeyim.En büyük hobim öncelikle tabii ki balık avı.Sonra fotoğraf, müzik ve Fenerbahçe..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Ekim 2010
  7. Soner Arkan

Soner Arkan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmim Mustafa Soner Arkan evliyim 1 tane oğlum var.Samsun doğumluyum Askerden sonra istanbula geldimAskerliğimi izmitte yaptım özel bir şirkette idari işlerde çalışıyorum...

8. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Muzaffer Karasu.
    1954 Yunanistan İskeçe doğumluyum.
    Bir yaşında iken Vatana gelip İzmire yerleşmişiz.
    Dört çocuklu bir ailenin tek oğluyum ilk okul mezunuyum Mesleğim Matbaa 14 yıl önce emekli oldum ara ara çalışmaya devam ediyorum.
    1981 de Ayşe Hanım ile evlendim iki kızım var büyük kızım Aysun 9 Eylül Güzel sanatlar Fakültesi resim bölümü mezunu İzmir Büyük Şehir Belediyesinde Resim Hocalığı yapmaktadır Evli Deniz adında Torunumuz var.
    Küçük Kızım Aylin Küçük Yalı Kız Meslek Lisesi Çocuk gelişimi mezunu Buca 9 Eylül Özel eğitim ve Rehabilitasyon Okulunda Öğretmen.
    En büyük Zevkim..........:confused::) Tabiiki Balık.:)

9. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

1953 te Istanbul Ramide dünyaya cıyaaak demişim.İlk ve orta okulu Ramide bitirip Alibeyköy End.Mesl.Lisesi mezunuyum.Askerden sonra Bursada Renault otomobil fabrikasında çalışmaya başladım.5-6 sene sonra akraba şirketinde imalat müdürlüğü yaptım.10-15 yıl sonra emekli olup kızanlarımın peşinde koşmaya başladım.2 kızanım var.Büyüğü kızım kamuda Doktor,küçüğü oğlum kamuda denizci.Onlar nereye ben oraya.Kızanlarımı okuturken 15 yıl Istanbulda taksicilik ve 15 yılda minibüsçülük yaptım,ek iş olarak.
    Anlayacağınız üzere artık fuzuli işler genel müdürlüğü Gölcük şubesinde çalışıyorum.

10. Gürkan Yücel

Gürkan Yücel Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmim Gürkan Yücel 1968 İstanbul Kartal doğumluyum, Endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum, uzun yıllar tedaş'da mesleğimi sürdürdüm emekliliğime dört senem kaldı,şu anda ticaretle uğraşıyorum, Evliyim endüstri meslek lisesi elektrik elektronik bölümünde okuyan bir oğlum, ünüversitede iktisat fakültesinde okuyan bir kızım var gezmeyi spor yapmayı hepimizin ortak tutkusu olan denizi ve balık avını çok seviyorum...

11. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

1961 İzmir Karşıyaka doğumluyum.
    Tahsil hayatım çok fazla olamadığı için askerlikten sonra BMC fabrikasında güvenlik görevlisi olarak çalışma hayatına tam anlamıyla başladım.
    Burada uzun yıllar 16 yıl çalıştıktan sonra işten ayrıldım.
    O tarihlerde İzmir valiliğinden ilk özel güvenlik sertfikası alanlardanım. Daha sonra İzmirde bulunan bir özel güvenlik şirketinde amirlikten başlayıp koordinatörlüğe yükselen çalışma hayatım oldu.
    Yapılan özel anlaşmalar neticesinde İzmir'e gelen devlet büyüklerine başbakan dahil ekibimle yakın koruma hizmetleri verdik.
    Bu iş kolunda iken emekli oldum ve yılların verdiği yorgunluk,bezginlik ve sitres yüzünden bu işi birdaha yapmamak üzere sonlandırdım.
    Tam anlamıyla olmasada emekliliğin tadını biraz çıkartmaya çalışıyorum.
    En büyük hobim olan balıkçılık,paylaşım ve aktiviteleri ile zaman geçirmeye çalışıyorum.
    Evliyim Serdar ve Sercan adında çok sevdiğim iki oğlum var,
    Bu arada sevgili eşimin ismi Yüksel kendisini çok seviyorum hatta çok saygı duyuyorum bunca yıl bana katlandığı için.
    Sizleride çok seviyorum burda olmaktan son derece mutluyum hepinize saygılarımı sunarım.

12. Ribalka

Ribalka Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben Hasan Hüseyin Şenerdi 1953 Isparta dogumluyum 4 yaşında babamın Feshane Sümerbank fabrikasında çalışması nedeni ile 1957 yılında Eyüp akarçeşme'de yaşamaya başlamışız ilk okulumu akarçeşme Ebussuut ilk okulunda okudum orta ve lise'yi Draman'daki Fatih özel erkek kollejinde okudum 1970 yılında babacıgımın samatya sahilde trafik kazasında vefatı ile 1971 yılında Isparta'ya gelerek okul hayatımı tekrar Ticaret lisesinden başladım daha sonra 1973 - 1974 yıllarında cibalideki tüm gıda firmasında pilasiyerlik yaptım. 1975 yılında eşim Nuriye ile evlendim daha sonra kızım Banu 1975 dogumlu oglum Süleyman 1980 dogumlu dünyaya geldi bir müddet mobilyacılık daha sonra damperli kamyonculuk yaptıktan sonra 1984 yılında pamuk ipligi üretimi yapan bir tekstil şirketine şöför olarak girdim 16 yıl çalışmamın sonunda iplik, kumaşın tic.md. evtekstili üreten A.Ş. gnl.Md. imaltının bir ucu Bulgaristan olan agaç parke üreten A.Ş. Gnl.Md. olarak tekavüt oldum ama pamuk tozu burnuma gitmiş oldugundan tekrar İstanbula dönerek Merter kerestecilerde iplik ve kumaş tic.başladıysamda 2000 kiriziyle ortagım bana öyle bir tokat attılarki gözümü Ukrayna'da açtım 2,5 1 yıl Moldavada kaldım.Ukaynanın çeşitli şehirlerinde bayan iç ve spor kıyafeti satmaya çalıştım 2004 yılı başı Tr. döndüm yine İstanbul basın ekispres te büyük bir gıda firmasının depo Md. ve bu kuruluşa baglı tekstil dar dokuma makinası imalatı yapan fabrikanın fab.Md. yaparken patronun hileli iflası ile 2006 tekrar memleketim olan Isparta'ya döndüm şu an ne yazıkki piyasa şartlarından dolayı her ne kadar zaman zaman halk otobüslerinde şöförlük yapsamda tekavüt ev erkeklik görevimi büyük bir şevk ve isteksizlike yürütüyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim ( bu sözüm tez elden emekli olmak isteyen dostlarıma) Buarada hayatımın en önemlisini unutuyordum dünyalar tatlısı kızımdan 2 torunum nasip olursa 6 ay sonrada oglumda bir torun sahibi olacagım. Allah herkese bu torun şansını vermesini dilerim.Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın yaş geçince biraz diline vuruyor da Sevgi ve selamlarımla gönül dostlarım.:)

13. berat

berat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben berat ince 1957 izmir menderes çakaltepe doğumluyum ilkokul mezunuyum 1969 izmirde tornacı çırağı olarak meslek hayatına başladım 1984 de kendi işyerimi açtım yağhanelerde hayatımın tam 28 yılı geçti şuanda karabağlar 6.sanayisinde kendi işyerimde çalışmaktayım oto silindir subap taşlama işleri yapmaktayız evliyim iki oğlum var buğra 27 yaşında beraber aynı mesleği yapmaktayız küçük oğlum 20 yaşında ege üniversitesi su ürünlerini okuyor tüm arkadaşlara selam

14. mustafadinç

mustafadinç Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili dostlar ismim Mustafa DİNÇ 1966 Eskişehir doğumluyum 4 çocuklu bir ailenin tek erkek çocuğuyum ilkokulu Esk.Hürriyet ilkokulunda orta okulu Esk.Tunalı ortaokulunda Liseyi ise Esk.Atatürk Endüstri Meslek Lisesinde okudum daha sonra gurbete çıkıp futbol oynadım sırası ile Kırşehir(1 yıl) Bartın (3 yıl) Bandırma (3 yıl) İnegöl (3 yıl) Hatay (3 yıl) Cizre (1 yıl) Kocaeli (1 yıl) futbol oynadım daha sonra 2000 yılında futbolubırakarak Eskişehire döndüm Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Fakültesini bitirdim. 2004 yılında Esk.Odunpazarı Belediyesinde çalışmaya başladım Mali Hizmetler Md.Satınalma bürosunda çalışıyorum 1995 de Bandırmalı Aylin hanımla evlendim Fehmi isminde bir oğlum (şu anda 14 yaşında) ve Zeynep Münevver isminde bir kızım var (şu anda 6 yaşında) Koyu bir TRABZONSPOR taraftarıyım.

15. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Ben Mustafa ayvaz 1973 Trabzon doğumluyum,İstanbulda yaşamaktayım ,evliyim iki oğlum var.Kalıp pres atölyesinde Tamer abimle beraber çalışmaktayım,spor müsabakalarına çok meraklıyım Tamer abim sayesinde balık tutmayada merak sardık,herkese sevgiler.

16. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

İsmail abi biz Tamer abimle birlikte ramide oturuyoruz,acaba ramide hangi okula gittiniz?saygılar.

17. i.samay

i.samay Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    2

Merhabalar,

1977 Manisa Doğumluyum. ilk öğretim ve liseyi Manisa da, üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesinde okudum. Elektrik Öğretmeni olarak 2000-2003 yıllarında Iğdır'da çalıştım. Daha sonra özel sektöre geçiş yaparak, İzmir ve Manisa' da Farklı firmalarda çalıştım. Şuanda Vestel Beyaz Eşya Buzdolabı Fabrikasında Elektrik Bakım Şefi olarak çalışmaktayım. Bu işime ek olarak daha çok hobi amaçlı Kiraz ve Zeytin yetiştiriyorum.

Bekarım.

Hem kara avcılığı, hemde balıkçılık en büyük tutkularım. Iğdır, Kars, İzmir, Manisa, Ankarada hep bu tutkularımı devam ettirdim. Bir çok arkadaşımıda bu güzel hastalığa yakalanmasına sebep oldum.

18. Gürdeniz

Gürdeniz Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Babam ve annem Yunanistan Gümülcine doğumlu 1957 senesinde hükümetler arası göç antlaşması sonuçu İzmir'e yerleşirler.
    1958 İzmir doğumluyum.Karabağlar Cumhuriyet Lisesi mezunuyum.
    İzmir İl Özel İdaresinin yedek parça ambarında taşıt kayıt kontrol yetkilisi olarak çalışmaktayım.
    1985 yılında eşim Zehra hanımla evlendim.İki çoçuğumuz var.Oğlum halen Diyarbakır polis meslek yüksek okulu ikinci sınıf öğrençisi inşallah 2011 Temmuzunda göreve başlıyaçak.Kızımda Lise 3 de okuyor.
    Buradan tüm dostlara sevgilerimi gönderiyorum.

19. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

Ben 11/05 /1970 Bakırköy doğumluyum ailemin tek çocuguyum babamı 11 yaşında kaybettim bu sebebten okuma şansım olmadı ilkokulu Küçükçekmece Marmara ilk okulunda okudum .
    iş hayatıma 11 yaşında bir tamirhanede çırak olarak başladım 14 yaşında dayımın yanında kalıp ve pres atölyesinde devam ettim halen aynı işyerinde çalışmaktayım emekliligime 11 sene var hehe evliyim 2 oğlum var sizlerde tanıyorsunuz Burak Şencan 16yaşında ve Murat Şencan 13 yaşında eşimde bu sitede aktif üyelerden Derya Şencan balıkla tanışmama gelince Alpay Gülbakan arkadaşımın gel balığa gidelim demesiyle başladı ilk gittigim avda 1 Çinekop yakaladım o gece benim balıga gönül vermemdeki etken Çinekop'u yakaladıktan sonra inanılmaz bir olay yaşamamız oldu daha zokaya yem bile baglamayı bilmiyordum dediğim gibi ilk avımdı Alpay'ın kardeşi Alper abi ilerde Palamut alıyorlar lafı hayatıma balığı sokan kelime o gece 13 adet Palamut yakaladım Palamut'ta değil zindan delen diyim size unkapanı köprüsünde zoka suya değer değmez balık zokanın uçunda ben hayatımda böyle balık yakalandıgını videolarda görmedim üst üste 10 gece balğa gittik her seferinde 10/ 15 balık aldık adam başı,daha bir oltam bile yoktu o vakit ertesi hafta ilk işim gidip 1 olta almak oldu 1 seneyi geçmeden 2/ 3/4 derken artık evde oltaları koymaya yer kalmadı .

Şimdi [COLOR="Red"]www.türkbalıavi.com[/COLOR] da Marmara bölgesi sorumlusu olarak siz dostlarımıza yardımcı olmaya çaba harcıyoruz, koyu bir TRABZON SPOR taraftarıyım.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Ekim 2010
  20. hüseyinsavacı

hüseyinsavacı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

1963 İzmir/Güzelyalı doğumluyum.Mithatpaşa endüstri meslek lisesi mezunuyum.Kemeratındada doğdum denilebilir,çünkü babam Kemeraltında esnaf olduğu için haliyle bende kendimi bildiğimden beri çarşıda büyüdüm ve bütün hayatım oldu.Çarşıda bebek ve çocuk üzerine ihtisasımı yaptım ve hala devam etmekteyim.19 yaşında bir oğlum var.Babamdan öğrendiklerimi oğluma öğretip, ülkesine ve ailesine hayırlı bir evlat olması için çalışıyorum...

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş