1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Süpriz bir hafta sonu

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 13 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Süpriz bir hafta sonu

İshak Abi bu güzel paylaşımınız için ellerinize sağlıkAlkış.
    Bu güzel av güncesinde sizlerle beraber olan tüm ekip arkadaşlarınızada teşekkürler:).
    Tüm güzelliklerin herdaim yanınızda olmasını temenni ederim.
    Ayrıca fırında kırmızıyı hiç denemedim.Ama eğer yolum şaşarda kaza ile mercan avına gidebilirsem ilk işim bu olacak:lol:.
    Selamlar saygılar Ishak Hocam:).

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Arkadaşlar yağmur ve fırtına arasında sakin kalan bir havayı değerlendirmiş olduk...İnşallah daha bereketlinin hepimize denk gelmesi dileği ile cümlemize rastgele...

3. MUSTAFA KAHRAMAN

MUSTAFA KAHRAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

İshak abi bu güzel balık avı için teşekkür ediyorum paylaştığın Bu güzel avların devamı nıda bekliyorum saygılar sunuyorum.

4. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:

Ustam tebrikler yine iyi bir merayı bulmuşsunuz ekip aynı tekne aynı muhabbet gırla böyle balık avından daha ne güzel olabilirki afiyet olsun.

5. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

kardeşim benim, yorumun için teşekkürler.Abisi, fırında yapacağım balıklar için benim basit bir karışımım var.1,5 limon suyuna, yarım fincan kadar zeytinyağı,az biraz da tuz ekliyorum.Bu karışıma daha sonra da,kuru naneikarabiber ve kekik ekliyorum.Bu karışımı çırpıp, bir fırça yardımı ile balıklara yediriyorum/üstüne sürüyorum yani.Kalan sıvıyı da hepsinin üstüne gezdiriyorum.Böylece kızartmaya oranla daha hafif oluyor ve balığın bzilere sunduğu omega 3 denilen şifa kaynağı da zayi olmuyor.:)Tam ihtiyar işi yani..:p
    Sevgili Mustafa, cümelmize her daim gönlümüzdeki avların denk gelmesi dileği ile rastgele kardeşim.

Canım ağabey'im, işin sırrı senin gibi bir duayen olan kaptanımız sevgili Ertaç hocam da.Meraları karış, karış o biliyor.Arzu edilen meraya gelince 5 bazen 10 dakika ha bre orada daireler çiziyor.Rüzgarı vs hesap ediyor.Tam kertezi bulunca da tamam çapayı atın diyor.

Eh biz çömezlerde onun sayesinde gönlümüzce av yapıyoruz.:yahoo: Cenab ı Allah ım, onu başımızdan eksik etmesin.Yaş 70 i çoktan geçmiş ama hala maşallah keklik gibi.AlkışAlkışAlkış

6. Turan AKBAŞ

Turan AKBAŞ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İshak bey yinede fena av olmamış ellerinize saglık....

7. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Turan abi, yarım gün olmasına rağmen yine de tavalıkların çıktığı güzel bir av güncesi oldu.Dahasının yakın dostlarınız ile birlikte sizlere denk gelmesi, dileği ile yorumunuz için teşekkürerler.:)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş