1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Körfez Av Raporları Spin olta ile 2017 çupra sezonunu açtım

'İZMİR KÖRFEZİ AV RAPORLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 5 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Selam sevgili dostlarım.

Uzun zamandır kıyılarda bulunan kırmızı otların denizlerimizden temizlenmesi ile birlikte spin olta ile çupra sezonunu 04 Mayıs itibari ile açmış bulunmaktayım.

Perşembe sabahı iş çıkışı Alsancak Vapur iskelenin sağ tarafında olan ve geçen sene neredeyse tüm avlarımı gerçekleştirdiğim avlakta spin oltalarım ile sezonu açarak bu seneki ilk spin avcılığımı yaptım. Yaklaşık olarak 3-4 saatlik bir av süresinde ALLAH bereket versin 9 tane balık yakalayabildim.

Gerçekten spin olta ile av yapmasını bayağı özlemişim ve bu özlemi de gelen güzellerle giderdim ama artık durmak yok her gün avlara ve av raporlarına devam edeceğiz inşAllah sağlığım el verdiği müddetçe.:)

Avda yem olarak mamun kullanmıştım ancak mamuna rağbet eden olmayınca hemen yem değişikliği yaparak boru kurdu kullandım ve yakaladığım tüm balıkları boru kurdu ile yakaladım.:)

Sizlere daha güzelleri rastgelsin inşAllah.

1.jpg 2.jpg 3.jpg

2. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    Günaydın İsmail sağlıklı güzel bir gün ve cuman mübarek olsun .
    Av ve rapor için ellerine sağlık çok güzel bir günün olmuş yenileri nasip olsun bahsini etmiş olduğun yer çok eskiden orada ALTAY kulübünün lokali vardı sonra ismi değiştirildi ve sonuç olarak tamamen kaldırıldı ve tabi bahsini etmiş olduğum zamanda LİMAN'dan da bahsetmek gerekir o zamanlarda liman tahtadan demiryolu onların arasından balık yakalardık tabi bu bahsini ettiğim zamanda sen dünyada bile değildin yılı merak etmemen için 1958-1959 yıllarıydı .
    Rapor için çok teşekkürler yenileri nasip olsun RASGELSİN...

Karataş Yem Marketi bunu beğendi.
  3. Ergun ŞİRİN

Ergun ŞİRİN Uzatmalı çırak Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,892
    Ödül Puanları:
    18
    Eh pek fena değil idare eder.

Bereketli ve daim olması dileklerimle,
    Rastgele.
    Mevlam bizlerede nasip etsin.

4. EGE35

EGE35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    tebrikler ismail abi

5. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Marmarada neredeyse yok denecek kadar az olan bir mübarek.Çok şanslısınız Allahım ziyade etsin inşallah.Önümüzdeki senelerde de beraber balık tutmak nasib olur.
    Herkeze selamlar.

Karataş Yem Marketi bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş