1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Selamlar Türk Balık Avı Ailesi

'TANIŞALIM KAYNAŞALIM' forumunda moulder64 tarafından 10 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar, Aranıza az önce katıldım Facebook da Balık avı gruplarına bakarken Meslektaşım İsmail ESENCAN bey i gördüm ve siteyi de bu ayrıcalıkla gördüm ..Mardin İlinde Polis Memuru olarak görev yapmaktayım Allah nasip ederse bu sene İZMİR iline Tayin isteyeceğim ve Bu anlamda İsmail Bey ile tanışma imkanım olacağını düşünüyorum .. Sitenin Çok güzel bir platform olduğundan hiç şüphem yok , şimdiden kaynaşmak ve tanışmak çok iyi olacağını düşünüyorum .. beni aranıza kabul ettiğiniz için şimdiden teşekkürler .. Rastgelsin arkadaşlar ..

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Selamlar Türk Balık Avı Ailesi

Sevgili Mehmet aileye hoşgeldin, İzmir'e gelirsen mutlak görüşürüz kardeşim.:) Keyifli paylaşımlar dilerim.

3. CanEMİR

CanEMİR Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

A.Selam, Hoşgeldiniz.

4. Kadir TOZAR

Kadir TOZAR Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Hoş geldiniz.

5. MUSTAFASÜRÜCÜ

MUSTAFASÜRÜCÜ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Hoşgeldin sayın abim

6. MUSTAFASÜRÜCÜ

MUSTAFASÜRÜCÜ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ödül Puanları:
    0

abi sen izmire istiyosun. ismail abide beni mardine yolluyo durum nedir abi orada göller nehirler felan
    • kikikiki

7. seyyahi

seyyahi Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Aramıza hoşgeldiniz.
    Kalıcı ve keyifli paylaşımlar dilerim.

8. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İyi dilekleriniz için tşk ederim .. Hoşbulduk ..

Mustafa Bey Mardine daha önce geldiniz mi bilemem ancak Burada Diyarbakır yolunda 40 km falan Göksu Barajı var Çınar a girmeden , yine Diyarbakır tarafında Dicle nehrinin mutelif kolları var .. Çamurlu akıyor suyu Kefal ve Sazan dan bahsediliyor ancak Bu kolların bulunduğu mevkilerin tekin olmaması nedeniyle ben gitmedim şahsen .. Yine Midyat tarafında Batman Hasankeyf çayı ve bunun uzantısı olarak da Nusaybin ilçesine kadar gelen ve nusaybinli halkın ağzı ile Beyaz su denen bir yer var alabalık ve sazan familyası mevcut diyorlar .. orada da Teröristler adam kaçırmıştı yasaklı bölge .. Yan anlayacağın Avlak olarak burası sana uymaz .. En iyisi Barajı gölü olan bir yere gitmeni tavsiye ederim ..

9. Ayşe SÜRÜCÜ

Ayşe SÜRÜCÜ Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

Tba ailesine hoş geldiniz keyifli kalıcı paylaşımlar dilerim.

10. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Kardeşim, sıkıntı yapma ben Mardin'de görev yaparken 2009 a kadar gitmediğim avlak kalmadı. Tek gitmeyeceğin yer Beyaz su, Nusaybin kırsalı onun haricinde her yere gidebilirsin.:) Göksu Barajına gelmeden ÇemiReşan deresi var, güzel alabalık var orada da bilgin olsun. Ayrıca Mazıdağı ile Derik arasında Kocakent Köyü var, orada ki barajda da güzel sazanlar aldım. Ben geleceğime yakın gölde bir kuruma meydana gelmişti, eğer tamamen kurumadıysa son güncel haritayı almak lazım, oraya da gidebilirsin.:)

Çemi Reşan Deresi Göksu Barajını Besler ( Alabalık )

[MAP]Diyarbakır Göksu Barajı[/MAP]

Haritaya göre göl yerinde duruyor kurumamış ( Aynalı Sazan )

[MAP]Mazıdağı Kocakent Köyü[/MAP]​

11. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İsmail abi nerede çalışıyordum Mardinde .. Siman yabancı gelmiyor , sanki bir fotoda yada biryerde görmüşüm gibi , ama çıkartamıyorum .. Ben Yenişehir Karakolundayım şuan .. Göksu duruyor abi arada kurusada dediğin gibi :p

12. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

4525 Kırmızı Şahin desem.;)

13. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Benim tevellüt yetişmiyor galiba 2011 de geldim ama sanki Kırmızı şahin gördüm gibi bir yerlerde .. ama dediğim gibi sima hiç yabancı değil ..

14. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Desene benimle birlikte Kırmızı Şahin' de tarih olmuş Mardin' de.47 DD 496 :)

Son düzenleme: 10 Şubat 2014
  15. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Abi çok değil , 5 ay sonra bende tarih olacağım .. Mardin çok değişti abi , Büyük şehir yaptılar .. eski mardin ve yeni şehir bölgesi İlçe oldu (ARTUKLU) İlçe Emniyet bile kuruldu .. Artuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu .. Çok şey değişti Kırmızı Şahin tarih olmuş olabilir , Asayiş sivil ekiplerinde En aşağı Renault 19 Europa var gerisi yeni Clio , Fluance , Connect vs. kadro da çoğunluk değişti .. Ama mardin değişmedi hala yerinde sayıyor ..

16. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Zaman ne çabuk geçiyor be kardeşim, ALLAH nasip ederse bende 2 sene sonra Meslekten tarihe karışacağım.:) Mardin Büyükşehir olunca çehresi de değişir, dilerim beyinlerde değişir artık devletin onlara yaptıkları güzelliklerin haklarını verirler.; ))

17. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hayırlısı olsun Abi Allah muvaffak eder inşallah .. Meslek çok yıpratıyor insanı , Kafamı dinlemek istiyorum artık abi çok yoruldum, İzmire de gelme ek görev maç vs çok diyorlar ama sırf o hasret kaldığım Deniz ve Balık tutkusu için , Şimdiden Takımlarımı toparlamaya başladım .. Öyle büyük bir heyecan içerisindeyim ki tarif edemem .. Yaşamam lazım bu meslekte boşa geçirdiğim gençlik yıllarım içerisinde kazandığım tek şeyim 5 yaşında ki kızım , Gerisi hayat boş geçti be abi ..
    Mardinde Zihniyet kesinlikle değişmez isterse Kalenin üzerine Eyfel kulesini diksinler .. biliyorsun allah utandırmaz inşallah Bekle beni izmir geliyorum ..

18. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Kardeşim, kim ne derse desin kulak asma.! Kadro olarak gerçekten yaramaz bir kadrosu var ve ben 5 yıldır çalışıyorum, işimi yapıyor istirahatime bakıyorum. Deniz dibinde, canın sıkılsa gidip iyot kokusunu içine çeker, bir iki olta atar ve stresini denize döker gelirsin. Ek görev her yerde var, bence hiç düşünmeden 1. Tercih olarak yaz İzmir'i. Hayat çok pahalı değil, hele ki Mardin gibi hiç değil, orada aldığın bir kilo domatese burada en az 3 kilo alma garantisi veririm. Hele ALLAH nasip ederde gelirsen görürsün güzelliklerini.:)

19. moulder64

moulder64 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ben Aslen Mersinliyim abi kıyının çocuğuyum ..Kıyı kesimleri ucuz olur genelde .Mardinde soyuyorlar resmen dediğin çok doğru daha 2.5 tl den aşağı domates yemedik ne yaz ne kış..Bizim orada dökerler kasa 5 tl diye .. o değil artık hiç bir yerde o kadar abartılacak derecede ucuzluk kalmadı .. Hem Manevi hem sosyal hem doga , Hastane okul vs gibi imkanların her birini bir arada barındırması tercihim de etkili oluyor bu sene Mersin de bizlere açıldı ancak hatun baskı yapmazsa sessizce hiç çaktırmadan 1 sıraya İZMİR patlatacağım .. Tek korkum , ne geçim ne çalışacağım yer , Sadece İzmirin dış ilçelerinden birine verirler diye .. Tire , torbalı , Bayındır , Ödemiş menemen gibi yerlere verirlerse kafama kurşunu yemiş gibi olurum , Arkadaşlar yaşın genç Merkezde ekiplerde başlarsın diyorlar , orada 3-4 tane de devrem var onlarda o ilçelere vermezler .. Ucuz ve görev azlığı nedeniyle yaşlı memurları daha çok o taraflara genç memurları il merkezinde genelde ekiplerde değerlendiriyorlar diyorlar .. İlçe de olacaksa Urla olsun en azından sabah kalktım mı denize bakarım .. Nisan ayında falan bir gezmek için geleceğim o tarafa eşimle son tercihten önce 3-5 gün kalacağım her yeri gezmek istiyorum İnşallah hakkımızda hayırlısı olur ..

20. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Sen sıkıntı yapma, yeterki tayinin İzmir çıksın, çıktığı gün telefon aç bana ben seni Merkezde bıraktırırım.; ))

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş