1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sarıkanat show

'Cahit ACUN' forumunda Cahit Acun tarafından 25 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Sarıkanat show

Ayşe Hanım,

Aramızda oluşunuzun bizler için büyük bir şans olduğunu her zaman söylüyorum.İsteğim sizin gibi asil kişiliklerin,gerçek ATATÜRK kadınlarının artarak büyümesidir.Umarım isteğim gerçekleşir.Zarafetiniz,güzel sözleriniz için teşekkürler ediyorum.

2. MUROO

MUROO Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit üstadım emeğine sağlık. Üstatlığında ehil oluşunu her daim bizlere sergiliyorsun;) Paylaşım için teşekkürler.

3. Derya Şencan

Derya Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Cahit abiciğim çinekop,sarıkanat, lüfer dediğin zaman ilk akla gelen isim sensin daha öncede söylemiştim bu balıklar seni çok seviyor onları yakaladıktan sonra ki hassasiyetini her zaman yazılarında okurum nasıl sevgiyle baktığını hatta onları öptüğünü görmüştüm bir fotoğrafta yanılmıyorsam sen zaten sevgi dolu bir insansın bu nedenle seni takipteyiz sen nerde biz orada sevgi ve saygılarımla,sağlıcakla kal...

4. Ali İhsan Pakcan

Ali İhsan Pakcan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit abicim nedir bu lüferlerin sizden çektiği böyle.Yine muhteşeem bir sunuş ve görsel şov harikasınız.Ayvalıktan selam ve saygılarımla.

5. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkürler ediyorum sevgili kardeşim.Sağol.Sana da nasip olsun.

6. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,aramıza hoş geldin.Safalar getirdin ve renk kattın.Gelmen beni çok çok mutlu etti.Yüreği kocaman ATATÜRK'çü kardeşimle aynı havayı teneffüs etmek benim için onurdur.Sana ağabeyinden kucak dolusu sevgiler.

7. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,benim ailem bildiğin gibi dört kişi ama kızlarım "Hayır Lüfer'le beraber beş kişiyiz" diyorlar.Eşim bazen bana sorar "Lüfer mi ben mi" diye.Çok gülüşürüz.Hani senin çipuraların misali.Teşekkürler ediyorum değerli hocam.Selamlar,sevgiler...

8. scubamen

scubamen Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

selam paylaşım çok güzel bende üsküdarın genc ballıkçılarındanım ve sizi çok görüyorum inşallah kısmet olursa goksudada teknemız ıkı arkadaş ortaklıgında yolun duserse bekleriz

9. demir35

demir35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    0

sevgili Cahit abim,nasılsın görüsmeyeli,yine her zaman olduğu gibi lüferler elinize çok yakısmıs,valla kıskanmıyorum desem yalan;)istanbulamı gelsek ne yapsak bilemiyorum yani:)
    bizleri sorarsan bizlerde burada iyiyiz allaha şükür,at-çek olayını sayenizde bir geliştirdim sormayın,eee hocam kim:)o gittiğimiz liman içinde öyle bir atıslar yapıyorumki valla ben bile sasırıyorum misina nasıl gidiyor diye,gerçi daha at-çekde levrekle bulasamadım ama olsun,zaten önümüzdeki aylar siz daha iyi bilirsiniz levrek ayları,yanlız at-çekte cahit abim tabii sahte lerim onlarıda siz verdiniz tabii,sanki bizim buralarda mubarek daha farklı bir sahte istiyor,avlayan olsa sorucam ama yok biliyorsunuz sizde,buda ayrı bir sanssızlık:(yanlız tekneyle sırtı yaparken yeşil fosforlu ragloya atlıyor onu biliyorum ama,kamıstan o kadar hafif nasıl atabilirim onu bilmiyorum:)orhan babayıda bugün telden aradım,taziyelerimi bildirdim,sayenizde haberimiz olduda saolasınız aradık,çok değerli abim telden ararım sizi uzun uzun grsür konusuruz yine, tüm ailenize saygı ve sevgilerimi iletin lütfen,canım abim senide çok özledim bilesin:)

10. Gürkan Yücel

Gürkan Yücel Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cahit abi krallar harika görünüyor elinize sağlık...

11. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili kardeşim,Üsküdar'da beni gördüğünde yanıma gelirsen bende seni tanımış olurum ve mutluluk duyarım.Davetin içinde çok teşekkürler.Sağlıcakla kal.

12. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Değerli kardeşim,

Sen zaten çok yeteneklisin.Çeşme'de spin balıkçılığını bir kaç kez beni izleyerek hemen adapte oldun.Bu işi çok kısa zamanda başaracağını ve trofe balıklar alacağını biliyorum.Spin için benden sonra makina ve kamış alacaktın? Bunlar hakkında bilgim olmadı.Bu iki unsur biliyorsun çok çok önemlidir.Bazı rapalaların uyum sağlamadığını düşünürken bunlarda bir sorun olmasın? Cam rapala ile balık alamaman pek mümkün değil.Cam rapala her yerde iş yapar.Raglou,Twister ve silikon gibi sahteler için ayrı kamışlar var.Ucu esnek kamışlardır.Ondan mutlaka almalısın.Eğer bu veya buna benzer ihtiyaçlarını Çeşme'de tedarik edemediysen beni ara.Hemen gönderirim.Evet Orhan baba'nın annesinin vefatı hepimizi üzdü.Allah rahmet etsin.Bende seni çok çok özledim.Yolun Gömeç/Karaağaca düşerse mutlaka bekliyorum.Senin gibi güzel bir dostumu ağırlamaktan onur duyarım.Kendine iyi bak.Yanaklarından öpüyorum.

13. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Gürkanım sağolasın.Teşekkürler ediyorum.Bu aralar Boğaz'da pek bir şey yok.Sadece tektük Sarıkanat ve Çinekop çıkıyor.Yarın büyük bir ihtimalle yine Boğaz'da olacağım.İnşallah güzel raporlarla dönerim.Kendine iyi bak.

14. Ceyhun Gökmen

Ceyhun Gökmen Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Emeğine yüreğine sağlık Cahit abi.

15. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkürler ediyorum değerli kardeşim.Sağol.Kısmet olursa 24.Ekimde buluşacağız.Kendine iyi bak..

16. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Paylaşım için ellerine sağlıkAlkışAlkışAlkış

17. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Teşekkürler ediyorum sevgili Mustafa.Sağol kardeşim.

18. scubamen

scubamen Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

tabiki olur gelırım cengizde emre ve alper abiler de ii tanırlar beni ben sizi ekledım ama siz eklemedınız sanırım eklersenız sıze bır sey sormak ısterım

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş