1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Şafak Levrek'leri

'Cahit ACUN' forumunda Cahit Acun tarafından 23 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2
    Sevgili arkadaşlarım,,,

Sizlerden, geçirdiğim ameliyat nedeniyle oldukça uzak kaldım.Ameliyat sonrası Hastane,ilaç,doktor,bakım,istirahat derken ayrılığımız iki ayı buldu nerdeyse..Ameliyata girerken aklım yine denizdeydi.Ameliyat korkusu mudur nedir,bilemiyorum ama,ameliyata giderken,sanki bir daha Lüfer ve Levrek avına çıkamayacak mışım gibi tedirgin oldum.Ameliyat işte..Berbat bir şey.Neyseki eşimin ve yavrularımın güzel bakımı ile,artık sağlığıma kavuştum ve sizlerle beraberim.Çok mutluyum, sizlerle bir raporumu daha paylaşacağım için.

Artık ayaklandım ve alış-verişe gideyim istedim.Amaç,dışarı çıkıp biraz olsun havalanmak.Çarşıda yürürken telefonum çalmaya başladı.Telefondaki ses çok sevdiğim kardeşim Altuğ Erkurt.Beni hastalığım boyunca devamlı arayıp soran,hiç yalnız bırakmayan gerçek dostum Altuğ.Altuğ,benim Balıkesir'den yazlık komşum.Evlerimiz birbirine oldukça yakın.İstanbul'da da çok sık görüşüyoruz."Ağabey,Cumartesi sabahı Balıkesir'e gidiyorum.Gelmek ister misin? Senin içinde bir değişiklik olur ha ne dersin" deyince balıklama atladım bu güzel teklife.Cumartesiyi iple çektim.Bütün takımları şöyle bir gözden geçirdim.Bavulumu neşe içinde hazırladım.Aklımın yüzde doksanbeşi Levrek'te idi.En güzeli ise,bana küskün olan deniz anamla buluşacaktım.Onun yüzünü görecek ve elimi onun saçlarına sürecektim.Onu nasıl özledim,bilemezsiniz..

Balıkesir'e geldiğimizde hava oldukça sıcaktı,İstanbul'a göre.Alış-verişimizi yaptıktan hemen sonra,paketleri eve bırakır,bırakmaz,kendimizi deniz anamızın kucağında bulduk.Onunla güzel bir muhabbetten sonra, oltamı onun kucağına bıraktım.İlk iki gün pek birşey yapamadım ama boş atıp-çekmek bile çok çok güzeldi.Herşeyi o kadar çok özlemişim ki...Üçüncü gün sabahın erken saatlerinde muhteşem vuruşlar başladı.Kamışım öyle bir yamulduki anlatamam.O güzellik yaşanmalı.Altuğ,"aman ağabey bu ne güzellik böyle.Oldukça iri bir Levrek.Dikkat et ne olur.Al onu yukarı" derken yüzündeki mutluluğu görmeliydiniz.Onu aldığımda inanılmaz bir mutluluk yaşadım.Tekrar denizlere döndüğüm gündü bu gün.Aradan yarım saat geçmişti ki,ikinci bindirme geldi.Bu daha muhteşem bir paşa idi.Kendini benden kurtarmaya çalışıyor ama ne mümkün.Onu avladığımda,yüzünü öptüm.Yüzünü yüzüme sürdüm.Kokusunu özlemişim.Balık kokmak istedim.Deniz kokmak istedim.Hava aydınlanmaya başladığında avı bıraktım.Nasibim bu kadar.Diretmenin anlamı yok diyerek,oltalarımı bırakarak sevgili kardeşimle muhabbete başladık.Hem denizi seyrettik,hemde Levrek'leri.Deniz anamıza "Allahaısmarladık" deyip,evimizin yolunu tuttuk.Hepinizi çok özlemişim.Bu satırları yazarken çok mutluyum,sizlerle buluştuğum için.Sağlıcakla kalın.Sevgimle kalın...

KULLANILAN TAKIM...

KAMIŞ......DAİWA JİG CASTER 10-60 ATARLI SHORE JİGGİNG+SPİN

MAKİNA....SHİMANO SUSTAİN 5000 FE

İP MİSİNA....SPİDER WİRE 20 MM YEŞİL

KULLANILAN RAPALA..SEA SPİN BUGİNU 140 CM, 28 GRAM,DERİNLİK,60-120 CM
    [/B]

KULLANILAN RAPALA İĞNESİ....EAGLE CLAW NO..2

[KAYANGALERI="Şafak Levrekleri"][IMGG="Levrek avi"]http://img716.imageshack.us/img716/4170/22477930.jpg[/IMGG]

[IMGG="Levrek avi"]http://img850.imageshack.us/img850/6231/35408633.jpg[/IMGG]

[IMGG="Levrek avi"]http://img202.imageshack.us/img202/7710/86731846.jpg[/IMGG]

[IMGG="Levrek avi"]http://img849.imageshack.us/img849/1723/66600201.jpg[/IMGG]

[IMGG="Levrek avi"]http://img713.imageshack.us/img713/2456/20198015.jpg[/IMGG][/KAYANGALERI]

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Nisan 2013
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Şafak Levrek'leri

Sevgili Üstadım, büyük geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşAllah. Ameliyatınızdan haberimiz olmadı, inanın yazınızı görünce gerçekten utandım.:(

Kusurumuza bakma ağabeyim, seni ihmal ettim-ettik.:eek:

İyileşme süresi sonrası yaptığınız av gerçekten muhteşem abim, tam sana ustaya-üstada yakışan bir av, afiyet bal şeker olsun.Alkış

[MENTION=1873]Cahit Acun[/MENTION]

3. Cebrail Erdogan

Cebrail Erdogan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Öncelikle buyuk gecmis olsun Cahit Abi... Levrek...! yakalamayi cok istedigim bir tur, cok isteme ragmen bana nasip olmayacak anlasilan :(

Tebrikler

4. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Ben senin yüreğinin ne kadar güzel ve sevgi dolu olduğunu çok iyi bilirim.Kendini suçlama! Sadece Burak kardeşimin dışında kimseye haber vermedim.Üzülmenizi istemedim.Hepsi bu.Seni gönülden seviyorum.Kendine iyi bak.Sağlıcakla kal..

5. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Allah razı olsun abim, kalplerimiz gönüllerimiz bir, baba üstad kal sağlıcakla.:)

[MENTION=1873]Cahit Acun[/MENTION]

6. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

"Çok istememe rağmen" dediğinde senin bu işi fazlasıyla yapacağından eminim.Bu azmin sesidir.Azim ve sabır birleştiğinde üstesinden gelemeyeceğin iş yoktur.Bu azmini asla yitirme!Sana inanıyorum ve Levrek raporlarını heyecanla bekliyorum.Sağlıcakla kal.

7. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Üstadım,öncelikle çok geçmiş olsun.Allah tekrar yaşatmasın,iyi olmanıza çok sevindim...
    Ayrıca,paşalar muhteşem görünüyor,afiyet şeker olsun.Sizi yürekten kutlarım..AlkışAlkış
    Avlarınız daim olması dileğimle,paylaşım için teşekkür ederim...

8. Cebrail Erdogan

Cebrail Erdogan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Degerligi Abim bir cok balik pesinde kosturdum ve kosturmaya devam ediyorum, malesef bizim sularimizda levrek yasamiyor, bir gun bu baligi cesitlerin arasina katmanin heyecani icerisinde beklemekteyim:)

9. MUSTAFA KAHRAMAN

MUSTAFA KAHRAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Abi çok geçmiş olsun saygılar güzel avların tekrar geri gelmiş olmasına da çok sevindim harika bir av olmuş afiyet olsun.

10. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Çok teşekkürler ediyorum Ayşe Hanım.Sizlerle tekrar kucaklaşmak çok çok güzel.Avlarım bundan böyle bütün hızıyla devam edecek.Sitemizi Levrek'lerle süslemeyi sürdüreceğim.Kendinize çok iyi bakın.Sevgiler,saygılar...

11. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Herşey kısmet.Birgün yolun buralara düşerse birlikte avlanırız.Herşey gönlünce olsun.Sevgiler kardeşime...

12. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili Mustafa,sesini duymak çok güzel.Sanada nasip olsun inşallah.Sevgiler..

13. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Gelmiş geçmiş olsun Cahit abim .

Umarım bundan sonra rahat edersin. Sorunlarından sonra yaptığın av yine mükemmel:)

Tebrikler ve daim olsun :)

Rastgele...

14. Cahit Acun

Cahit Acun ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim,çok çok teşekkürler ediyorum,ilgin için.Bundan sonra daha güzel avlarla karşınızda olacağım,kısmetse.Kendine çok iyi bak.Sevgimle kal..

15. Burak Karadeniz

Burak Karadeniz Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    33
    Ödül Puanları:
    18

Sevgili kardeşim geçirdiğin sıkıntılı sürecin ardından kısada olsa böyle bir tatile çok ihtiyacın vardı.Tatilin yanı sıra özlemini çektiğin avı,güzel levrekler yakalayarak süslemende senin adına beni çok mutlu etti.Sağlıklı ve mutlu hep güzel günler senin olsun.Sevgilerimle.

16. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:

Cahit kardeşim gecmiş olsun.Ne güzel yine seni avların ile aramızda sağ ve sıhhatte görmek.Kucak dolusu sevgiler rastgelsin.

17. Feridun35

Feridun35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tebrikler.

18. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Cahit üstadım, öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.Ayrıca, Levrekler için de tebrikler hocam.
    Sağlık ve sıhhat içinde daha nicelerinin denk gelmesi dileği ile rastgele.
    .:)

19. Gürdeniz

Gürdeniz Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Üstadım çok geçmiş olsun,bu güzelim avların her zaman daim olsun tebrikler.Alkış

20. Alper HAVESOĞLU

Alper HAVESOĞLU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Cahit Bey Geçmiş olsun,

levrekler gayet güzel gözüküyorlar maşallah...:)

Bu Sayfayı Paylaş