1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Olacağı buydu-2

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 18 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    Bir önceki yazımda Komiser İ.E; İntihar etmek isteyen H.Ö nün bulunmasını istediği arkadaşı B.Ç yi bulup getirtmiş ve H.Ö yü çatıdan aşağı indirmişti. H.Ö nün arkadaşı B.Ç olay yerine getirildiğinde H.Ö ve B.Ç iki arkadaş birbirlerine sarılırken komiserin dikkatini çeken bir olay oldu!

B.Ç ve onu arayan polis memurlarının H.Ö nün çatıda İ.E ye anlattıklarından haberi yoktu. B.Ç ye göre arkadaşı H.Ö her zaman yaptığı çılgınlıklardan birini yapmış ama bu sefer işin boyutu kendi boyunu aşmıştı.

Görevli polisler B.Ç ye gel kardeşim arkadaşın senin boğulduğunu sanıyor dediklerinde B.Ç gülerek “yine mi?” demişti. Ve görevlinin elinden telefonu alarak “H.Ö canım arkadaşım uslu ol ben hemen geliyorum” demişti.

Komiser İ.E kalabalığın içinden gelen B.Ç nin H.Ö ye sarılıp “yine ne yaptın deli çocuk” diyerek H.Ö nün yanaklarından öptüğünü görünce; komiser İ.E bu işten işkillenmişti! Devamı...

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Olacağı buydu-2

Her şey tatlıya bağlanmış, sevindiri ve bir o kadarda harika hazırlanmış bir yazı, bu yazı için yürekten teşekkür ederim Talip ağabeyim, emeğine sağlık.Alkış

Sevgili dostlarımdan dileğim, yorum yazmakla kalmayıp Blog'taki yazının devamını okusunlar lütfen.;)

Bu yazının devamı da olacak, 3.Bölümü de sabırsızlıkla bekliyorum...

3. LEVREK SEVER

LEVREK SEVER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Olacağı buydu-2

kaynak İZMABDER olunca kişileri bulmak zor olmadı da, hikayenin 3. bölümünü merak etmekten kendimi alamadım sabırsızlıkla bekliyor olucam..

Yükleniyor...