1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Harici Konular Nesli Tükeniyor.

'HARİCİ KONULAR' forumunda Mustafa CUMBUL tarafından 19 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nesli Tükeniyor.

Sevgili Mustafa,bir çok Balığın,neslinin tükenmesi vahim bir durum,böyle gider önlem alınmazsa,çocuklarımız Balığı resimlerde görebilecek çok yazık...

2. dolphin

dolphin Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Eline olta alan balıkcıyım diyip cıkıyor meydane.Helede kalın misina ve iri olta alanlar çoğaldı.Kural tanımıyan vijdanının sesine bile aldırış etmiyenler için konuşuyorum ve yazıyorum.

Bir balık milyonlarca yutumurta yapıyor.Bunun bir çoğu telef olsada .Yasak ve kuralsız avlanma olmasa çoğumuza ve cucuğumuza yetecek balık yetişir.Tekne sahipleride amatör balıkcılarda hep balık azlığından şikayetci.

Toptan balık malzemecisi ve alan ve satan bir çok arkadaş tanıyorum. Onlarada bu işin herkese zararı dokuyor diyorlar.Geceleri fenerle dalanlar çok.Buna bir careyi beraber arayalım, bulalım.
    Neyseki (hayalet ağ)misina ağ kalktı sayılır.Bir yetkili meciler şikayetleri ciddiye alsa.Sahildeki sitelerin bir çok kayığı ve çalışanı var.Her fırsatta balık tutan ve satan korsan avcılar çoğaldı.

3. AYTAÇ AKINCI

AYTAÇ AKINCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    121
    Ödül Puanları:
    48

Bu konuda önlemler anlındı mı ? ne nersiniz ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş