1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Neden Türk Balık Avı

'YÖNETİMDEN AÇIKLAMALAR' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 4 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. ekremizmirli

ekremizmirli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Neden Türk Balık Avı

Sitemize pek katılamamakla birlikte her gün,günün konularını inceliyorum.Hepinizi gönülden kutluyorum.Sitemiz içinde,10 Numara diyorum.

2. murat ÇAKMAKÇI

murat ÇAKMAKÇI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmail abi neden TÜRK balık avı düşüncelerimi şöyle sana ifade edeyim
    belki biliyorsun ben rastgelsinde üstat olarak görev yapmaktayım yani bende öyle bir şey olduki işten eve geldimmi ilk evel rastgelsine girip ve ardından TÜRK balık avına giriyorum beni ilgilendiren konuları abartmadan,atmadan cevaplandırıp dünyevi işlerime geri dönüyorum alışkanlık haline geldi bu form olayı inan bana kahveden,dışarıya çıkıp gezmeden alı koydu bundanda memnunum.:)İçimde ALLAH korkusu olduğu için kimseye aldatmaya yönelik harekette bulunmam,yalan söyleyemem zaten bunu yapmak istesemde yapamıyorum bunu sende biliyorsun.Hakan arkadaşımla devamlı balığa giderim arkadaşım sen TÜRK balıkavındasın ben ratgelsinde e ne yapalım ne yapalım derken ikimizde birbirimizin sitelerine üye olduk gördüğüm kadarıyla iyide yapmışız:)İnanın bana hafta içi telefonum hiç susmuyor tabiki bende arıyorum hafta sonunu 4 gözle bekliyoruz balığa gitmek için.

Bir konuda eksikliğimiz varmı varsa tamamlıyalım demişsin
    bence hiç bir eksikliğiniz yok bilassa artınız fazla geliyor MAŞALLAH diyeyimde nazar deymasin.Bütün taşlar yerlerine oturmuş hele ishak abi yokmu onunla tanışamadım ama yazılarını okuyorum görevini çok profesyonelce yapıyor saygı değer bir kişiliği olduğuna inanıyorum,tanışamadım ama değer verdiğim insanın öyle olmasını istiyorum herhalde ondan öyle düşünüyorum

SAYGILAR

3. serkantezcan

serkantezcan Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Buradaki Dostukları,Sevgiyi,Saygıyı,Seviyeyi ve herşeyi kelimelerimle anlatamam,
    SİZLERİ SEVİYORUM SEVGİLİ AİLEM!!!

4. clio35

clio35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

nedenmi türkbalık avı bunu sözcüklere dökmek herhalde o kadar kolay olmasa gerek ama benim için şunu söylesem yetermi bilmiyorum.ADAM GİBİ ADAMLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR.evet gerek yöneticileriz gerekse üyelerimiz hepside pırlanta gibiler.

5. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Söylenecek o kadar çok şey var ki.....

Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

İşte bu yüzden buradayım ...
    sevginin saygının
    abiliğin ve kardeşliğin
    arkadaşlığın ve dostluğun
    kısacası herşeyin güzeli burada...

İşte o yüzden buradayım....

6. BLC

BLC Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ortam güzel,dostluk arkadaşlık kardeşlik saygı sevgi üst seviyede,demokrasi var en önemlisi,sınırları aşmamak kaydıyla herkes istediğini yazıp çizip yorumlayabiliyor,sonunda ufak atışmalar olsada uzatılmıyor yani bir ailede olması gereken şeyler oluyor burdada..
    Bunlar devam ettiği müddetçe bende burda olmaktan büyük zevk alacağım,bunun teminatıda Hacı abidirhehe(İ.Esencan) demek oluyorki son nefese kadar buradayız..kiki

7. Ribalka

Ribalka Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ben bu konuda çok fazla söze gerek duymuyorum. Başta İsmail kardeşim olmak üzere tüm gönül dostlarının birbirlerine olan saygı, sevgi, paylaşımın getirdigi HUZUR BENİM BURADA OLMAMA YETİYOR. Kalın saglıcakla.:)

8. osman4545

osman4545 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

katılıyorum

9. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Bütün yorum yazan dostlarımızın yorumlarını tek tek okudum ve doğru yolda olduğumuza bir kez daha kanaat getirdim.Güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Alkış

Türk Balık Avı yönetim kadrosu ile her zaman en iyiyi yapmak için, bugüne kadar nasıl çalıştık ise, bundan sonra da çok daha fazla çalışıp sizlere en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.;)

Ayrıca bir hususa daha değinmek istiyorum, bu sitenin kuruluşundan sonra bu site için hizmet eden, ancak zamanla aramızdan ayrılarak kendi yollarını çizen arkadaşlarımıza da, sitemize vermiş oldukları emek ve katkılarından dolayı teşekkür eder, kendi çizmiş oldukları yolda başarılar dilerim, ALLAH herkesin yolunu kalbine göre açık etsin.:)

10. Hasan Karataş

Hasan Karataş Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Neden Türk Balık Avı daha önce yazan tüm dostlarım çok güzel belirtmişler.Bana söylenicek tek bir şey var açıkçası ben Türk Balık Avından çok şey öğrendim çok güzel paylaşımlarda bulundum.Söylenicek o kadar çok şey varki ne bu satırlara sığar ne de bu forumun bağlı olduğu servere :)

Kısaca özetlersem iyiki burdayım iyi ki burdasınız seni seviyorum Türk Balık Avı ailesi.

11. vedat sayar

vedat sayar Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmail bey ben bu siteden başka birkaç siteye daha üyeyim ama inanın bu siteden keyif aldığım kadar başka yerden haz almıyorum heleki şu ikitane ayşe ablamız varya onları çok seviyorum herşey doğal herşey natürel yalansız ve katıksız. sizinle ve çimentepeli ekibiyle tanışmayı çok istiyorum tekrar teşekkürler

12. Gürdeniz

Gürdeniz Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Tek kelimeyle mükemmel bir aile,dostlukların hergün üstüne biraz daha koyduğu bir aile.
    Yüce Rabbim hiç bir zaman dostluk ve kardeşliğimizi bozmasın.
    Herşey herkesin gönlünce olsun...

13. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler :)

14. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Nette balık avı ile ilgili site ararken Türk Balık Avı sitesi ile karşılaştım.
    İlk incelemelerim olumlu idi merkezi İzmirde oluşu ve fırsat bulabildiğim zamanlarda yapılacak org lara katılabilmenin daha kolay olacağını düşünerek üye olmaya karar verdim.
    Bir kaç org katıldıktan sonra ortama alıştım en güzeli ise yaklaşık 16 yıldır hiç göremediğim bir aile dostumu tekrar buradan bulma şansına eriştim buda beni çok mutlu etti.
    İlk zamanlardaki alışma devresi sevgi ve dostlukla birleşince artık bir tutku oldu şimdi burada mutluyum.
    Burada çok saygı değer hanımefendi,beyefendi ve çok değerli üstatlar ile beraber olmak mutluluk verici.
    Valla artılar o kadar fazlaki burada ve mutluyum İsmail kardeşim.
    Bu yolda çok daha iyi yerlere gelmeni diliyorum ve olacağından eminim kardeşim.
    Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.:)

15. mustafa ayvaz

mustafa ayvaz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Bu sitenin en güzel özelliği çok güzel arkadaşlıklara vesile olması bu yüzden başta İsmail abi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler.

16. Derya Şencan

Derya Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Türk Balık Avı ailesine eşim,oğlum yiğenim ve ailemin başka fertleri üyeydi ve ben üye olmayı hiç ama hiç düşünmüyordum,başka forumda yaşadığım olumsuzluklar vardı nedeni buydu... Cahit Acun abimin davetiyle üye oldum,onu geri çevirmek istemedim,öyle ki üye oldum kendimi tanıtan konu dahi açmadım sessiz sakin kendi halimde arada girer bakınırım diyordum,hemde Cahit abimin gönlü olur diye düşünmüştüm:) ama öyle olmadı ;):)

Konuları gözden geçirmeye başladım yazılanları okudum çok sıcak geldi riyasızdı ve huzur doluydu,ama yinede temkinliydim, çünkü hep böyle canım cicim yazılır çizilir sonrasında birbirini tanımazlar bile (tabi daha önce tanıdığım abilerimi arkaşalarımı kast etmiyorum)bunun için sadece gözlemliyordum,ilk Ayşe Harupçu ablamla tanıştım biraz çekindim açıkcası :D neden bilmiyorum :p sonra herkesi tanıdıkça çok sevdim:) hoşsohbet insanlardı,sadece sanal ortamda değil reel ortamda da birliktelerdi kimin ne sıkıntısı varsa ilk koşan bakıyordum bu ailenin fertleri oluyordu çok hoşuma gitti,aynı yaklaşımı bu son günlerde yaşadığım sıkıntılı dönmemde bana destek olarak ta gösterdiler sağolsunlar,mutlu günlerde de birliktelerdi doğum günü, düğün,vs kutlamalarda hep bir arada herşeyi paylaşıyorlardı... yani hepsi sözde değil özde dost insanlardı ... beni çeken bu olmuştu, ablam yokken abla sahibi oldum Ayşe ablalarımı çok seviyorum, birde kızkardeşim oldu Kaderciğim ve bir çok arkadaşım oldu,benim için TBA ailesinin önemi bu !!! candan dostlar ve arkadaşlar edindim.

Bu aileyi bir araya toparlayıp sizler ile tanışmama vesile olan, ailenin huzuru için gecesini gündüzüne katan İsmail beye ve eşi Kader'e teşekkür ederim...

17. Buğra CUMBUL

Buğra CUMBUL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Babama eşlik edip burda yetişmek için

18. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

kikikikikikikiki

19. Mufi

Mufi Tba Okuru

Bu arada 3.yıl diye bi nazar boncugu yanıp sönüyor. güzel olmuş.. anlıyanlara..:)

20. orhanbaba

orhanbaba Orhan Baba Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Neden buradayım,:)

Denizi ve balık tutmayı çok seviyorum, benim gibi aynı uğraşı paylaşan kişilerle burada olmak için.:)

Ailemde ve yaşadığım ortamda gördüğüm saygıyı, sevgiyi ve hoşgörüyü burada bulduğum için.:)

Yapmış olduğum balık avlarımı be burada bulunan arkadaşların yapmış olduğu balık avlarını paylaşmak, bir şeyler vermek ve bir şeyler almak için.:)

Buradaki yöneticilerin her üyeye değer verdiği ve her toplumda bulunan olabilen kendini bilmez kişileri af etmediği ve bu güzel ortamı bozdurmadıkları için.:)

Burada çok güzel dostların ve bilgi ve tecrübeleri çok yüksek olan usta balıkçı arkadaşların bulunduğu için.:)

Buraya her girişte nedense ayrı bir heyecan, mutluluk ve huzur bulduğum için.:)

Burada bulunan bizlerden sonra bayrağı teslim alacak kardeşlerimize ve çocuklarımıza her zaman iyi bir örnek olabilmek için.:)

Burada elimden geldiği müddetçe doğayı korumak, diğer kişiler karşi dürüst olmak, her zaman doğruları söylemek, birikmiş bilgi tecrülerimi aktarmak,
    yaşadığım zaman içersinde hep beraber olmak sizlerin bana karşı olan sevgi ve saygınızı kaybetmemek , birgün gelecek sizlerle beraber olmadığım zaman da gene sizlere bir hoş seda bırakarak ve sizler tarafından belki güzel bir şekilde anılmak için buradayım:)

Bu güzel balıkçılık sitesi hakkında daha o kadar çok güzel duygular sözler yazılabilirki bu güzelliğin sonu yok,:) onun için işte bu güzel siteyi kuran başta İsmail Esencan kardeşimi ve diğer çok kıymetli yönetici kardeşlerimizi ayakta AlkışAlkışAlkışAlkışAlkışve gözlerinizden öpüyorum.:):):)
    Sizlerle ölünceye kadar beraberiz, sizleri çok seviyorum.:):):)

Orhan Baba.:)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş