1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Yardım Mordoğan kiralik tekne için yardım

'YARDIM ve DESTEK' forumunda ersınerozen tarafından 19 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. ersınerozen

ersınerozen Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Üstadlar sizlerin bilgi ve birikimlerine ihtiyacım var Mordoğan tarafından balık avına çıkmak istiyoruz ama orası hakkında hiç bilgimiz yok bana önerebileceğiz bir kaptan varmı acaba? O bölgenin çok acemisiyiz ne tür balık çıkar bu mevsimde onu bile bilmiyoruz. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: mordoğan kiralik tekne için yardım

Sevgili Ersin, oranın iyi kaptanlarından Cem LİMAN abimiz var, o bölgede bu zamanda mercan-karagöz-gopez türü balıklar çıkar.:)

Cem LİMAN 0532 591 3015

3. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Mordoğan kiralik tekne için yardım

4. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Mordoğan kiralik tekne için yardım

Murat 'çığım merhaba öncelikle görüş ve düşüncelerine katılmakla beraber bazı konularında açıklamanı rica etsem mümkün mü, mesela neyini beğendin ne gibi konunda sana yardımcı oldular kaç kişi ile ava çıktınız neler avlandınız Uzun Adaya ne kadar yaklaştınız daha bir sürü teferruatı yazabilirim çünkü Uzun ada ve etrafının tamamını bilen bir kişiyim bunlar hakkında çok önerilerde bulunabilirim senin beğenine de ilgi duymak istiyorum . bunlara karşılık biraz bilgi ver ki bende bu konuya evet diyeyim

Bu Sayfayı Paylaş