1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Misinalar Misina Seçimi

'MİSİNALAR' forumunda caylak35 tarafından 28 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. caylak35

caylak35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar tekneden av için misina almak istiyorum balık işinde daha yeniyim kasnak oltayla avlanacağım internetten baktığım özelliklere göre 0.35 beden ve 0.25 köstekte karar verdim.Marka ve izmirde uygun fiyatta bulabileceğim bir av dükkanı söylerseniz memnun olurum.Bugün bir yere sordum 100 metre 0.30 misinaya 10 lira dedi piyasayı bilmiyorum fakat bana biraz pahalı gibi geldi şimdiden teşekkürler..

2. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:
    Cevap: misina seçimi

Ali hoşgeldin İstanbul'da bu misinanın fiyatı 12 lira civarı ama İzmir'deki fiyatlardan haberim yok ama ana sayfadanın sağ tarafında Çağlar balık ve Hisar balıkçılık var sitemizin sponsorları bu balıkçılarla irtibata geçersen yardımcı olacaktırlar.

3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Ali, ilk önce aramıza hoşgeldin kardeşim.
    100 Metre Misana 10 TL çok fahiş bir fiyat, hangi balıkçıya bunu sorduysan uçuk bir fiyat vermiş, ancak ki alacağın misina Flurocarbon Monofilent bir misina ise, ancak bu fiyatta olabilir.
    Öte yandan, teknede av için kullanacağın misina en az beden olarak 40 lık olmalıdır, bunun daha incesini kullanman çalınman açısından zor olacağı için tavsiye etmiyorum.
    Sitemizin Sponsoru Çağlar Ava gidersen eğer, sitemizin üyesi olduğunu ve malzeme alacağını söyle, 1000 Metre 40 Lık misinayı 6 TL karşılığında Al.;)

4. caylak35

caylak35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim tamer abi.Sizin önerebilceğiniz markalar varmı yada kullandığınız iş görür dediğiniz misinalar hakkında bilgi verirmisiniz.

5. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ali hoş geldin kardeşim benim sana bir önerim var misinanın en önemlisi esnemeyen misina olsun madem tekneden av yapacaksın kamış ile avlanacaksan ip misina kullan.
    Kemer altında Cağlar ve Hisar balıkçılık var ikiside sana yardımcı olurlar.:)

6. caylak35

caylak35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1000 metremi dedin ismail abi yoksa 100 mü:) misina bildiğimiz beyaz renkte genelde balıkçıların kullandığı bir misina hiçbir ekstra özelliği yoktu.

7. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

100 demedim abicim, 1000 metre dedim.;)

8. caylak35

caylak35 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok iyi abi iyiki bugün almamışım misinayı da akıl edip size danışmışım ozaman hafta sonu gidip seninde selamını söyler misinamı alırım abi:)Köstek için kaç mm alıyım?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş