1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kuzu balığına niyet ama gelen başka.

'M. Rauf USLUER' forumunda rauf tarafından 2 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. irfanavcı

irfanavcı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Rauf abi emeğine sağlık,paylaşım için teşekkürler.

2. zafer nuruduk

zafer nuruduk Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    rauf abi denizden hangi balık çıkacagı belli olmuyo güzel sinarit emegine saglık afiyet olsun.

3. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:
    Sevgili balık sevdalısı amatör kardeşlerim aranızda cok eski dostlarım var onlar ile burada tekrar karşılaşmak beni mutlu etti.Lakin konuya düşüncelerini yazan bütün arkadaşlara tek,tek cevap veremiyorum onun icin bağışlayın ama ilginiz icin cok teşekkür ederim.Bana bağzı konu icinde sorusu olan kardeşlerime kısa kısa cevap vereyim.Mehteran Geldinde bindirmedikmi?:).İSMAİL Şimdi kuzu konusunda bir video koyuyorum fikir verebilir.İSHAK dostum benim video konusunda ilk fikir aldığım kardeşimdir biline:).Şimdilik bu kadar herkeze selamlar rastgelsin.

4. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Rauf abi paylaşım için teşekkürler suyun altında nasibin ne olacağı belli olmuyor;) Avların daim trofelerin bol olsun...:)

5. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Değerli üstadım, yaşanan acılar ve sıkıntılar nasıl paylaştıkça hafifler ve azalır ise ; bilgiler ve tüm yaşanan güzellikler de paylaştıkça çoğalır diye düşünüyorum...

Hocam öncelik ile kendi adıma konuşacak olur isem, siz değerli üstadlarımızdan öğreneceğimiz çok şey olduğuna inanıyorum....Lütfen, bizi paylaşımlarınızdan uzak bırakmayın...:)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Eylül 2009
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş