1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Olta Kamışları Kırılan D.A.M.ların yerine Captain Kamış.

'OLTA KAMIŞLARI' forumunda ismail34 tarafından 17 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. İhsan KARAMAN

İhsan KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2
    Cevap: Kırılan D.A.M.ların yerine Captain Kamış.

Çin karıştı işin içine büyük markalar bile arza yapıyor ben kamış olarak Cormoron kullanıyorum çok ta memnunum

2. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Sn.Erol kardeşim,captan kamışı bizim buradaki Gölcükteki Özerler av bayiinden aldım.
    Harika kamışlar.Üstelik yeni modellerinde ucuna fosfor takma yeri de yapmışlar çok daha güzel ve kullanışlı olmuş.
    3.00 , 350 , 3,90 ve 4.00 sm. kamışlar var.Kesinlikle çok tavsiye ederim.Deneyip kıramadığım ve çok iyi atımı olan kamışlar.

Özerler av bayii sahibi Merih beyin cebi : 0 532 302 47 09
    cüzi bir kargo masrafı ile buradan alabilirsiniz.

3. aldem

aldem Tba Okuru

İsmail abi çok güzel konuya değinmişin teşekürler,kamış alacak olursan bende sana bir tane önereceğim çoğu kişi adını bile duymamıştır hem hafif hemde çok güzel surf kamış ama senin aldıklarında çok güzel iyi yapmışın.

4. troya2222

troya2222 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İsmail ağabey çok haklı istoç'ta geçen yıl spin kamış almak için balık malzemelerine bakarken girdiğim dükkandaki bir ağabey Trakyalıymış hemşerim çıktı.Benim gözüm hep markalarda dolaşırken fiyatları öğrenince gözlerim yuvalarında fırladı:))) abi daha uygun birşeyler yokmu derken bana depodan wisdom marka 2.10 m 10_30 atarlı iki parçalı bir kamış çıkardı.kamışı elime alıp parçaları birleştirdim.tam istediğim buydu işte fiyatı sordum 27 tl dedi.birde 45 tl ye okumanın ufak ama çok güçlü makinasını taktı.toplam70 tl ye artık bir spin takımım olmuştu.bir yıldır at çek yapıyorum aksiyon müthiş,direnç müthiş.fazla uzattım galiba kısaca verdiğimiz paradan çok kendimize uygun malzemeyi bulmamız daha önemli galiba saygılar.

5. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Sn.Engin kardeşim,katkılarından dolayı teşekkürler.
    Gördünüzmü dostlarım bir canı yanmış daha,Allahtan çözümünü bulabilmiş.

Bu Sayfayı Paylaş