1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Jigging için uygun fiyatlı kamış

'JİGGİNG BALIK AVCILIĞI' forumunda dgorkem1 tarafından 3 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. dgorkem1

dgorkem1 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Türkbalikavi üyeleri,
    Jigging ile avcılığa merak sardım. Penn 850 ssm makinam bulunmakta
    130 ytlye kadar kamış önerileriniz nelerdir nelere dikkat etmem gerek ve kamış boyu öneriniz nedir teşekküreder. iyi trofeler dilerim.

2. aldem

aldem Tba Okuru

Cevap: Jigging için uygun fiyatlı kamış

Çağlar avdan Hayri kardeşimin yanına git,hem kalite hemde fiyat olarak en iyisini o verir Hayri 1. mağazada çalışıyor.

3. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2
  4. POYRAZ HOCA

POYRAZ HOCA Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Jigging için uygun fiyatlı kamış

Değerli dostlar ,

jigle balık avlamak gerçekten ustalık ve tecrübe gerektiren av şeklidir.
    Konularınıza bakıyorum , üyeler şu kadar fiyata kamış nerden bulurum , en iyi makara hangisidir gibi haklı sorular soruyorlar.
    Akdeniz ve Ege denizinde 11-15 kg çekerli ve hafif bir kamış seçmelisiniz. Şimdi hangi marka kamışı alalım diye soruları duyar gibiyim. Kamış seçiminde Okuma , shimano veya Penn markaları tercih ediniz.
    Kamış 165 veya 180 arasında olması gerekiyor. Benim kullandığım jig kamışı 180 cm ve 12 kg çekeri olan jig master'dır.
    Makara seçimine gelince o kadar marka var ki size şunu alın demem yanlış olur. Yanlız fiyat ve performan olarak Okuma cedros serisi çok iyidir.

Gelelim jig yemlerine.... : Bu konuyu detaylı olarak ayrı bir konu başlığında sizlerle paylaşmak istiyorum.

Saygılar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş