1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

JAXONHOLO SELECT FEROX FL abiler bi bakarmısınız

'SAHTE YEMLER' forumunda gebzeli halim tarafından 16 Ocak 2014 tarihinde açılan konu

1. gebzeli halim

gebzeli halim Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    JAXON*HOLO SELECT FEROX FL 12 cm abiler ben bu maketleri bulamamdım bu maketlerle ilgili bilgisi olanvarmıdır nasıl temin edebilirim 2589 eklentisini görüntüle

2. Kadir TOZAR

Kadir TOZAR Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: JAXONHOLO SELECT FEROX FL abiler bi bakarmısınız

Sevgili Halim at-çek türü balık avcılığı ile bu güne kadar hiç ilgilenemediğim için, bu işi bilen, uğraşan ve oldukça başarılı avlara imza atan arkadaşların ürün hakkındaki yorumları ile birlikte cevap vermesini bekledim, ama şu ana kadar cevap veren olmayınca:rant: darılmaman için cevap yazmak istedim.

İnternet üzerinden balık avı malzemesi satan bazı siteleri kontrol ettim ve stoklarında olduğu görülüyor. Reklam olur mu düşüncesi ile direk linklerini paylaşmıyorum ancak arama motoruna konu başlığındaki şekli ile yazarsan bu sitelere ulaşa bilirsin.

3. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Google arama motoruna yazınca bir çok yerde var olduğu gözüküyor kardeşim.Fiyatta 15, lira gibi..:)

4. gebzeli halim

gebzeli halim Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Abiler ilginiz icin tesekkurler abilrr sitelerde stoklarda 1adet stok gözüküyor

Bu Sayfayı Paylaş