1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Hasret sona erdi.

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 2 Mart 2014 tarihinde açılan konu

1. Hakan Küçük

Hakan Küçük Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hasret sona erdi....

İshak Bey tebrik ediyorum Avınız çok güzel geçmiş, aslında yağmur olaya daha bir heyecan katmış..Unutulmaz bir av güncesi olmuş..yinede Abi bu mevsimde siz meteorolojiye pek güvenmeyin .(Çizmesiz pançosuz çıkmayın :))

İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  2. Serkan Öztürk

Serkan Öztürk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Abi maşallahın var. Hem balık avındaki ustalığın hem kalemindeki ustalığın ve en önemli ustalığın olan insanlığın karşısında saygıyla eğiliyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mart 2014
  3. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Ayşe ablam,cümlemizin avlarının gönüllerimize göre olması dileği ile rastgele...
    Sevgili dostum, işin sırrı Mustad 496/01 ve mamun da...Kim ne derse desin...496/01 can dır...Can...:)
    Kardeşim, aslına bakrsan bu mevsimde bu boy kaba lidakinin kıyıdan olması mantıksız...Sanırım çiftlik kaçkınlarının sürüsü doğal balığı da kıyılatmış gibi.Tabiki benimki bir tahmin.:giveup:

4. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Arkadaşlar sanırım işin sırrı Çupra nın yeme basmasını çözmekle başlıyor.Çok akllı olan bu balık emin olun, tırnak büyüklüğündeki o sert yengeçi oltadan çıtır çıtır yese de oltayı asla oynatmıyor.:pOnun için çok dikkatli olup, gergin vaziyette duran takımın bağlı olduğu kamışın ucunu iyi izlemek lazım.Ben öyle yapıyorum.:rolleyes:

5. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Mehmet kardeşim, yaşanan güzellikleri siz dostlarıma da ortak edebildiysem ne mutlu bana..Darası başınıza kardeşim.
    Yusuf'um çok şükür hasret sona erdi.Darası başınıza.:)

6. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Aziz, biliyorsun ben hastayım bu canım Al yanaklı/kalın dudaklı Dilber'e...Hele hele orjinal ise....:)
    Sevgili dostum, yorumun ve güzel sözlerin için teşekkürler.Sağol,varol.Her şeyin gönlünce olması dileği ile cümlemize rastgele kardeşim.
    Sevgili dostum, içinde yaşadığım ekonomik koşullar nedeni ile ancak bu tür avlar yapabiliyor ve bunlarında tadını çıkartamaya çalışıyorum.Aslında kafamda ve gönlümde neler var, neler...Ama olsun...Buna da çok şükür.Hem de binlerce şükür ediyorum...

7. gebzeli halim

gebzeli halim Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Abim enkötü avin bu olsun eline saglik nice seneler var allah ömür virde sana iyi baliklar alirsin zaten abim bizde senden cok sey ogrenicez bilgi dedinde abi bu konuda cok cömertsin insanlara bilgi olarak cok sey veriyorsun abim inan cok insan gordum bilgili cahiller demek istedigimi anlamisindir

8. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Arkadaşlar, yorumlarınız ve güzel temennileriniz için her birinize teker, teker teşekkürler ediyorum.Sağolun, varolun.Çok daha güzelinin sizlere denk gelmesi dileği ile rastgele...

NOT: Sevgili İsmail kardeşim, bir kaç mesajdan alıntı yaparak yorum yapan arkadaşlarımıza teşekkür ettim.Ancak daha sonra mesajlardan alıntı yapamadım.Sanırım teknik bir sorun oluştu..Bilgin olsun.

9. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Halim, herkes her bildiğini kendine saklasa bu işin güzelliği nerde kalır ?Zamanında en yakınımda yer almış eski bir arkadaş bile bana alkış ve şak şak budalası vs gibi saptamalarda bulunsa bile ben yine doğru bulduğum yolda ilerlemeye devam ettim ve edeceğim de.

Çünkü bu dünyada baki kalan hoş bir seda imiş...:)Gerisi ayrıntı hikaye...Herkesin tuttuğuda kendine, yediği de kendine..Öyle değil mi...

10. gebzeli halim

gebzeli halim Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Cok sukur bn kendimi idare edecek kadar bilgi topladim ve bilgimi paylasiyorum isahak abim

11. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

İshak abim, şu anda her hangi bir problem yok. Veri güncellemesi yaptım.:)

Yükleniyor...