1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Flaş Flaş Flaş; En büyük üstat benim 55 kg TROFEM!

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 13 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    İşte benim Trofem!
    Tam 55 kg...
    Bunun yasal boyutları 1 kg ile 3,5 kg arasında değişir!
    Ayı yavrusunu severken öldürürmüş derler siz de benim gibi severken öldürmezseniz, ya da daha minicikken öpücükten boğmazsanız, bu trofelerin ömürleri ortalama 75 tir.
    Öper koklar salarsınız onlar kıvırıp kuyruğu kaçmazlar sevgi şefkat gösterildiği sürece, tıpış tıpış geri gelirler. 18 yaşına kadar Çok uysal-dırlar, bazen çevresel etkilerden dolayı azıcık asileşirler. ama sonra çabuk toparlayıp ailelerine kendi gelecekleri için katkıda bulunurlar.
    Kesin olmamakla beraber bazı siyasilere göre limit üç, bazılarına göre limit iki...
    Vallahi ben iki dedim.
    Aslında durum biraz ekonomik; yani çok affedersiniz kç na güvenen isterse 12 tane tutsun! Ama bakamayacaksa; denizde tutup (!) karaya bırakmasın. Her köşe başında on tane...
    Vallahi çok bozuluyorum ama aaa... :mad:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Flaş Flaş Flaş; En büyük üstat benim 55 kg TROFEM!

Sevgili Abim, ALLAH trofelerine uzun sağlıklı ömürler versin, acılarını göstermesin.Bende siyasilere uydum 3 trofe yakaladım, sirküleri ufaktan da olsa bilirim.:p

Ben köşe başlarında ki yavrulara acıyorum, hepsi masum zavallı.Hepsi günahsız sabiler, ALLAH ailelerine ve bu tür zihniyetlere akıl-fikir ihsan eylesin.;)

3. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Talip hocam, o trofelerden den bende sadece bir tane var.:) 17 den sonra zaptetmek ve laf dinletmek çok zor be yav...

Cenab ı Allah 'ım herkeze nasip etsin bu trofelerden.:p

4. sahinbey23

sahinbey23 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Allah acılarını göstermesin.

5. sakkucuk

sakkucuk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Herşeyden önce Allah acılarını göstermesin, hayırlı evlat nasip etsin demek isterim.
    Mesajlarda "en büyük üstat benim, 55 kg trofem" başlığını görünce " ben daha çok yeniyim, ama gördüğüm, tanıdığım kadarıyla bu forumda (ve aslında takip ettiğim bir diğer forumda da) bunu yazabilecek kadar megaloman kimse yok. Bu olsa olsa esprili bir yaklaşımdır. Belki de çocuğu için yazmıştır" diye düşünmüştüm. Çok şükür ki yanılmamışım. Dünya görüşlerimiz, siyasi düşüncelerimiz, sosyal ve ekonomik durumlarımız, hatta tuttuğumuz takımlarımız bile birbirlerimizle çok farklılıklar gösterebilir ve maalesef bir çok ortamda bu durum ciddi tartışma ve hatta kavga sebebi iken, ne güzeldir ki bu ortamlarda hep dostluk, hep muhabbet ortamı olması beni oldukça mutlu ediyor. Sadece beni değil tabi, eminim ki bu foruma "parazit olarak gelenler haricinde" dahil olan herkesi çok mutlu ediyordur.
    Fazla mı uzattım ne?
    Talip Bey sizin nezdinizde tüm Türk Balık Avı camiası yöneticileri ve üyelerine teşekkür ederim, bu güzel hazları bizlere yaşattığınız için.
    Saygı ile...

6. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Talip abim Paşa'nın maaşallahı var :)

Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin gözlerinden öpüyorum :)

Ben de 2 diyenlerdenim abim :):)

7. Celalettin Eren

Celalettin Eren Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Kardeşim sizin yeni sirkülerden haberiniz yok malum iş güç arada kaçırmışsınız,yeni sirkülerde adet 5 e çıktı.Ben bizzat yetkili ağızdan işittim.:rolleyes:
    Ben üstad olmadığımdan ancak bu genç yaşıma rağmen bir adet (35 kg) yakalayabildim.kiki
    Allah bizlere bağışlasın,yakalayamayanlarada tez zamanda en az bir tane yakalamayı nasip etsin.:)

8. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Allah Cümlemizin trofelerine uzun sağlıklı yıllar versin sevgili kardeşim. Sen limit konusunda sınırdasın aman dikkat et :)

Eee olsun o kadar sevgili İshak Bey kardeşim, tek olunca biraz öyle olurmuş kiki idare edeceğiz be yav. Allah iyiliğini versin...:p

Amin sevgili abim. Allah bize onların sıkıntılı hallerini değil mutluluklarını göstersin... :p

Amin sevgili kardeşim...:p

Sevgili seçkin kardeşim evvela güzel dilekleriniz için âmin diyor ve sonra da hoş geldiniz diyorum. Duygularınızı ve hissettiklerinizi çok güzel ifade etmişsiniz sağ olun. Benim yıllardan beri savunduğum tek şey vardır. Amatör olta balıkçılarını site bazında değil Türkiye şemsiyesi altında düşünmeliyiz. Siteler ( yani forumlar) bizim eş dost ziyaretine gittiğimiz farklı mekânlardır.
    Ancak bazı kardeşlerimiz bunu kendinden pay biçerek farklı değerlendirmekteler. Herkesi kendileri gibi düşünmekteler! Benim her yerde, hemen her sitede canım ciğerim amatör olta balıkçısı kardeşlerim var. Ama bazılarının yöneticileri Talip Girgin'in misyonluğunu ya anlamadı, ya anlamak istemediler.
    Canları sağ olsun :)

9. lost_zombie

lost_zombie Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim Trofem sizinkinden birazdaha iricik :)

Boy : 185
    Kilo :95
    Tek olan trofem genç irisi abileri amcaları.
    Enson hali bu resimdedir Pazar günü Zombie yürüyüşünde yer aldı kendisikiki

10. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Sağ ol Ferit kardeşim Allah cümlemizin paşalarına uzun ve sağlıklı ömür versin. Bir akşam ustaların tuttuğu kocaman balıkları seyrederken oğlum bana “baba ben sana balık olayım mı? dedi ve balık taklidi yaptı. :) o surat ifadesini birden Sinarite benzettim ve hemen resmini çektim. Şimdi konu olunca aklıma geldi. Güzel oldu ama değil mi? (Limitleri aşmamışısın iyi) :)

He he he... İyi diyonda Celalettin ağabey, sorun ekonomik dedik ama değil mi? :rolleyes: Para varsa kural mural işlemez... para yoksa eldekinin değerini iyi bilmek lazım... hehe

11. Celalettin Eren

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

He he he... İyi diyonda Celalettin ağabey, sorun ekonomik dedik ama değil mi? :rolleyes: Para varsa kural mural işlemez... para yoksa eldekinin değerini iyi bilmek lazım... hehe[/QUOTE]

Artık sorun ekönömik olmaktan çıktı,artık varlığımızı sürdürebilme (Türk olarak) safhasına geldi.Yönetici siz yapın devlet bakacak (inşaAllah anahtar deliğinden bakmazlar) sözü veriyor ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyor.Allah utandırmasın.:)
    Resim ilave ettim.:)

12. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Artık sorun ekönömik olmaktan çıktı,artık varlığımızı sürdürebilme (Türk olarak) safhasına geldi.Yönetici siz yapın devlet bakacak (inşaAllah anahtar deliğinden bakmazlar) sözü veriyor ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyor.Allah utandırmasın.:)
    Resim ilave ettim.:)[/QUOTE]

Devlet işlerine karışmam ben haddimi bilirim. Ben demirciyim. Ben ustayım. Ben arızayı tesbit eder o arızayı örste döverim. Çank, çunk, çink duydunuzmu zil... pardon çekiç sesini :) yarışma başladı. Kim daha fazla trofe yakalarsa devlet güvencesi altında (!) haydi gençler... Zu ha ha ha... yahu bugün çok neşeliyim üç gündür sabah akşam işe çağırıyorlar hiç tiklemiyorum... önümde 20 000$ teklif var umurumda değil.
    Varsa yoksa dostlarım... iyi ki varsınız selamlar...
    Bırakın beni kendi halime...
    Zaten Haşim ile kahveci İzmirli Hüsnüyü banladım. hehehehehehe

13. Celalettin Eren

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Devlet işlerine karışmam ben haddimi bilirim. Ben demirciyim. Ben ustayım. Ben arızayı tesbit eder o arızayı örste döverim. Çank, çunk, çink duydunuzmu zil... pardon çekiç sesini :) yarışma başladı. Kim daha fazla trofe yakalarsa devlet güvencesi altında (!) haydi gençler... Zu ha ha ha... yahu bugün çok neşeliyim üç gündür sabah akşam işe çağırıyorlar hiç tiklemiyorum... önümde 20 000$ teklif var umurumda değil.
    Varsa yoksa dostlarım... iyi ki varsınız selamlar...
    Bırakın beni kendi halime...
    Zaten Haşim ile kahveci İzmirli Hüsnüyü banladım. hehehehehehe[/QUOTE]

Ne diyeyim Allah bileğine kuvvet,dövdüğün örs'ünede sabır versin.Zaten doktora sordum,kendi haline bırakın dedi. :Dkikihehe
    Şen ve esen kal.:)

14. aldem

aldem Tba Okuru

Talip bey ALLAH acılarını göstermesin,bizdede bir trofe var.85 kg 15 yaşında

15. Celalettin Eren

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    2

Sana da başkası yakışmaz zaten,Allah bağışlasın.:)

16. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Üstadım Talip Bey,ALLAH, Trofe'ne ve herkesin Trofe'sine sağlıklı Ömürler versin,acılarını göstermesin...:)
    AMİN.....

17. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Amin sevgili Aldem kardeşim. Allah onlara sağlıklı uzun ömür versin. Benim trofe 13 yaşında ve boy 1.60 uzun dada :) Mucitliği seviyor. Evin her tarafı Leonardo da Vinci İcatları ile doldu :p

Amin Ayşe Hanım... :p

18. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Hooo Nejet kardeşim siz vallahi ailece tehlikeli-siniz ha! Ne o zombi filan? Sizinle balıkta gece kalmak pek güvenli gibi gelmiyor bana! aggglama

Ha ha ha şaka bir yana maşallah yeğenimiz iri kıyım tabi bu memlekete pehlivan da lazım. Selamlar koçuma...Alkış

19. Güman ARDAL

Güman ARDAL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Abi hayatımızın en güzel trofeleridir çocuklarımız.Allah onlarla gurur duyacağımız bir yaşam hediye etsin bizlere.Sağlıcakla kalın.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Nisan 2012
  20. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Sevgili Güman kardeşim çok haklısın. Dileğin için "Amin" demekten başka çaremiz yok.

Not: Herkes trofelerinin resmini yazılarına monte ederse değişik bir tarz elde ederiz.
    Haydi yeniden trofeleri yükleyelim. Benim şimdi işim var sonra gelince bakacağım çaresine. :)

Yükleniyor...