New Threads 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Balıkçılık Haber Eskişehir Esabder Musaözü Göleti Etkinliği

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 3 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. İsmail ESENCAN

  İsmail ESENCAN Admin Site Yetkilisi Admin Yönetici

  1e80fd79-1362-4427-be6f-cf3bc60ae6f2.jpg

  Musaözü Göleti’ nde çocuklarla olta balıkçılığı etkinliği

  Eskişehir Musaözü Göleti’nde yapılan etkinlik ile çocuklara olta balıkçılığı eğitimi verildi.

  Eskişehir Cumhuriyet İlkokulu, Ülkü İlkokulu, Milli Parklar Bölge Müdürlüğü ve Eskişehir Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ESABDER) iş birliği ile çocuklara doğa ve sportif olta balıkçılığı eğitimi verildi. Eğitimin üçüncü aşaması Musaözü Göleti’nde gerçekleşirken, Dorlion Arama Kurtarma (DAK) ekipleri de etkinlik alanının güvenliğini sağlayarak, olabilecek acil durumlara karşı önlem aldı. Ayrıca öğrencilere DAK tarafından doğada kamp çadırının kurulması eğitimi de verildi. ESABDER tarafından ise öğrencilere İsrail sazanına olta atma dersi verildi. Ardından öğrencilerle birlikte piknik yapıldı. Katılım gösteren öğrencilere Eğitim Sertifikaları verilerek etkinlik tamamlandı.

  Dorlion Arama Kurtarma Yönetim Kurulu Saymanı Arif Necmi Türe ve ESABDER Başkanı Osman Demirtaş yaptıkları ortak açıklamada, "Etkinlikte olumsuz herhangi bir durum yaşanmamış olmasından ve çocuklarımızı mutlu etmiş olmaktan büyük mutluluk duyduk, görevini layıkıyla yerine getiren ekiplerimize teşekkür ediyoruz" dediler.

  Hbr Detay

  ---------------------------------------------------

  Bu etkinliğin bir örnek teşkil etmesini dilerken, etkinlikte emeği geçenleri canı gönülden kutlarız. Gelecek nesiller açısından mükemmel bir etkinlik olmuş.
   
 2. hus213

  hus213 Üye Balıkçı

  yenileri nasip olsun
   
 3. Ergun ŞİRİN

  Ergun ŞİRİN Uzatmalı çırak Balıkçı

  Organize edenleri kutlarım.
  Hiç olmazsa bilinçli yeni nesil balıkçılığa
  Vesile olurlar inşallah.
   

Bu Sayfayı Paylaş