Derinlik Haritaları Ege bölgesi - Çandarlı derinlik haritaları

'Ege Bölgesi' forumunda Turkbalikavi tarafından 6 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

New Threads

 1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 1. Turkbalikavi

  Turkbalikavi Admin Admin

  Çandarlı, Dikili'nin güneyinde yer alan popüler bir tatil beldesidir. Dikili'ye mesafesi yaklaşık 18 kilometre/15 dakika olan Çandarlı, Dikili tatilinizde görmeniz ve ziyaret etmeniz tavsiye edilen yerlerden birisidir. Kraliçe Kenti olan Çandarlı'nın kurucularının Amazonlar olduğu rivayet edilmektedir. Çandarlı'daki antik Kent ve Kale adını Amazon Kraliçesi Pitane’den almıştır. Çandarlı, doğal güzellikleri, denizi ve tarihi değerleri ile geçmişten günümüze yapacağınız eşsiz yolculukta sizi ağırlamaya hazırdır.

  Çandarlı'nın tarihi M.Ö. 4000'li yıllara dayanmaktadır. Çandarlı'ya eski dönemlerde pek uygarlık hakim olup bu uygarlılardan bazıları Hititliler, Persler, İonyalılar, Lidyalılar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Saruhanoğulları, Karesioğulları ve Osmanlı İmparatorluğu'dur.

  Çandarlı’da adanın bir yanı lodos bir yanı poyraz, denizin tadı ise bir başka. Antik kent Pitane (Pytany) ve Çandarlı Kalesini de görmeden Çandarlı'dan ayrılmayın.

  Çandarlı' dan güzel bir görünüm sonrası avlakların derinlik haritaları ile sizleri baş başa bırakıyorum, umarım faydalanırsınız.

  candarli.jpg

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

  Ekli dosyalar:

  Ergun ŞİRİN bunu beğendi.
 2. Ergun ŞİRİN

  Ergun ŞİRİN Uzatmalı çırak Balıkçı

  Muhteşem
  Ellerine sağlık İsmail'im.
   
  Turkbalikavi bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş