1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Tekne Avları Derin sessizliğin koynunda

'AV RAPORLARI' forumunda alabanda tarafından 8 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. alabanda

alabanda Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    2
    İhanete uğramış duygularımıza geçit vermeyen kör gecelerin ayazlı ağır havasında zerafetin imgeleri çiğ tanelerinin yağmur seline yakalanıyoruz. Sonsuz bir zamanın bilinmezliğinde, yaşama henüz yeni filizlenmiş umutlarımıza doğru derin bir sessizliğin koynunda yol alıyoruz.

Deniz bütün cömertliği ile vitrinindeki en muhteşem görsellerini bize sunmaya hazırlanıyor. Bu rüya aleminde kaygısızca dolaşırken, düşünceler kompleksimizin içinde nefes alan dev yaşam projeleri bir anda zihnimizden silinip atılıyor.

Küçük sevimli yavru bir yunus'un insanoğlunun vahşetinden yaralı kurtuluşunun hüzünlü öyküsünü utanç ve hayretler içinde dinliyoruz. Issız karanlığın içinde kaybolmuş fırtınalı bir gecenin en karanlık duvarına yavru yunusun acılarını kazıyoruz.

Mavi özgürlüğün peşinde hiç usanıp sıkılmadan ve de esen en sert rüzgarlara aldırış etmeden bir gün batımından, başka bir gün batımına vira demir diyebilmenin heyecanını yaşıyoruz. Şehrin petrol kokan duvarları arasında geçen yaşantımızın ruhsuz ve duygusuz anaforlarında tükenen sevgi rezervlerimizi yeniden canlandırabilmenin mutluluğunu büyük bir sevinç içinde birbirimizle paylaşıyoruz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Kasım 2016
  2. Ahmet ÜNSAL

Ahmet ÜNSAL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    100
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Derin sessizliğin koynunda

Ünal kaptan, kurban olurum derin sessizliğin koynunda böylesi güzel antenliler gelecekse...:cool:

3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Böylesi güzel bir raporu okuyup, bir teşekkür mesajı daha yazmayan tüm üyeleri ve site yönetimini esefle kınıyorum.! Facebookta geyik yapmaya devam edin...

4. Kader ESENCAN

Kader ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    2,067
    Ödül Puanları:
    113
    Web Sitesi:

Harika harikaaa paylaşım için çok teşekkürler ellerinize sağlık afiyet olsun.AlkışAlkış

5. Hakan Küçük

Hakan Küçük Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bu enfes tasvir ve anlatıma yorum yazarken insan klavyeye bakakalıyor;ne yazsam da bu derin ruha teşekkür etsem diye ama maalesef kelimeler kifayetsiz kalıyor.Sadece yüreğinize sağlık diyebiliyorum ve susuyorum...

6. siyar255

siyar255 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

muhteşem anlatım ve hikaye balıkla zaten ayrı bi güzeller inşallah herkese nasip olur önce bana :D

7. deniz34

deniz34 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    140
    Ödül Puanları:
    2

Alabanda; Helal olsun...resimler harika...Alkışcayyyy

Yükleniyor...