1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Dailymotion'a erişim yasaklandı...

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 26 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Sevgili arkadaşlar bir çoğumuzun da bildiği gibi aynen YouTube adlı video paylaşım sitesi formatında olan Fransız kaynaklı Dailymotion - Watch, publish, share videos adlı video paylaşım sitesi dün tarihi itibariye ülkemizde erişime mahkeme kararı ile engellenmiştir.

Burada yüklü olan videolarımıza ulaşamayacağımız gibi bundan sonra da yükleme yapamayacağız anlamına gelmektedir.

Ne zaman erişime açılacağı belli olmayan bu video paylaşım sitesindeki geçmişte yüklemiş olduğumuz videolarımız şu an itibariye mazi olarak görünmektedir.:crybaby:

Keşke bu tür yasaklamalar yerine bu kapatılmaya konu olan bir video var ise o videonun ülkemizde erişimine engellenme yoluna gidilebilseydi.Şimdi ortaya çıkan bu durum o siteyi kullanan tüm ülke insanını cezalandırılmış olmadı mı Allah aşkına...

2. AYTAÇ AKINCI

AYTAÇ AKINCI Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    121
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dailymotion'a erişim yasaklandı...

Ayda 89 TL adsl faturası ödüyorum.
    16 Mbt erişim hızıyla internet kullanıyorum.
    Devlete vergimi son kuruşuna kadar ödüyorum.
    Ben devlete borçlu bir kişi değilim !

Gelelim "Dailymotion'a erişim yasaklandı" cümlesine !

Kanunlarımız ne karar vermiş ise saygı duyarız. Bu konuda boynumuz kıldan incedir.
    Ne var ki ! bir devlet büyüğümüz (ben buna da katılmıyorum ! benin seçtiğim benden büyük olamaz)
    Mahkeme kararlarını eleştirme yetkisine sahipse (seçilen) ben seçen olarak neden eleştirmeyim.
    (İmam cemaat misali)

Ancak forum kuralları bana bu konuda engel oluyor. (Bu forum kurallarını hazırlayanı bir bulsam) kikikiki

3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Halen arpa boyu kadar yol alamadık, alamayacağızda İshak abim.Özgürlüklerin kısıtlanması, onlara pranga vurulması ileri demokrasi ile yönetilen ülkelerde olmaması gereken bir durum, demek ki halen ileri demokrasi ne bilmiyoruz ve yaşayamıyoruz.:)

4. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:

Bu kararlara yabancı değilim yıllar önce youtubede aynı uygulama olmuş onlarca videomu kaybetmiştim sonrası acılınca hepsini sildim:rant:ancan DAİLYMOTİON o zaman bu ihtiyaca cevap veriyordu.orada devam ettim ama bir farkla eklediğim videoların orjinalleri bu sefer dosyamda saklı ihtiyac olursa bir başka siteden eklerim alıştık artık bu durumlara.

5. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Rauf hocam eski konularına bir göz atmanı öneriyorum.Zira onun özeti olan videoların artık açılmıyordur.:rant:Çünkü benimkiler öyle oldu.aggglama

Başıma iş aldım ve dünden beri boş kaldıkça başladım onları tek tek youtube linkleri ile değiştirmye...Allahtan yedekli davranmışım..:rolleyes:

6. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Arkadalar şimdi tekrardan kontrol ettim.Dailymotion - Watch, publish, share videos a erişim serbest bırakılmış...Yani sorun yok görünüyor...:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

7. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Hadi gözün aydın abi, bundan sonra videolarını you tube sayfasına yükle, sıkıntı yaşama derim. Ha bir gün oda yasaklanırsa, buluruz bir çaresini.:p

Bu Sayfayı Paylaş