1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Çok Önemli!

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 4 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Derya Şencan

Derya Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çok Önemli!

Talip bey bilmiyorum Karadeniz'e özellikle Trabzon,Rize Artvin'e hiç gittinizmi?

Gitmediyseniz mutlaka orlarada bir gezi düzenleyin.

Emin olun sizin 10 günlük gezinizde bir ömür yetecek hikayeler bulacaksınız oralarda ;):)

Balık tutmayı bir kenara bırakın insanları kişiliklerini ve yaşamlarını gözlemleseniz yeterli zaten ;):):D

İnanın o yörenin insanları çok başka alemde yaşıyorlar hırs,nefret,intikam,kıskançlık,o bunu dedi bu bunu yaptı asla eser yok gayet relax çok aşırı samimi :D kendileri ile alay edecek kadar hoşgörülü espirili insanlar ben her gittiğimde hiç dönmek istemiyorum, huzurla doluyorum, memleketimi, insanlarını çok seviyorum, Keşke öyle bir fırsatımız olsada hep birlikte gidebileceğimiz bir tur olsa ne güzel olurdu.

2. Derya Şencan

Derya Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

En iyisimi artık yazmayayım :p işini zorlaştırmıyalım Talip beyin bekleyip görelim.;):)

Nasılsa konuya ilk müdahil olan kişiler senle ben olacağız :p

Ayşe ablacığım artık kim önce bulmacayı çözüp şifreyi bulursa... :D:D

3. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Aslına bakarsanız eşim ve çocuklarımla Karadenizi boydan boya dolaşmayı çok isterim. Zonguldak, Sinop, Ordu, Rize, Trabzon, Artvin görmek istediğim yerlerin başında geliyor. Kısmet ilerki günler de olabilir belki. Ama süre sınırı olmamalı doya doya memleketimizin güzelliklerini, insanlarını tanımak lazım. İnsan doyamıyor vallahi :) Selamlar...
    Not: Anket olayını fazla büyütmeyelim lütfen. Dağ fare doğurursa şaşmayalım sonra kikikikikiki

4. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

talip abi ben ankette sralamaya kafam takıldı niye fenerbahçe ilk sıraya yazıldı kikikiki eger böyle bir genel anket açılacaksa alfabetik srayla yazılması taraftarıyım .;)

bende koyu bir trabzonspor taraftarıyım

bize heryer trabzon

5. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Haklısın Tamer kardeşim ama elim varmadı ne yapayımhehehehehehe

Yükleniyor...