1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Bu Defa Bahtsızlığım Tescillendi

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 22 Kasım 2010 tarihinde açılan konu

1. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Bu Defa Bahtsızlığım Tescillendi....!

Sevgili Hasan, gerçekten de dostlar arasında geçen harika bir av güncesi yaşamış olduk..Allaha şükür hiç bir yaramazlık ve tehlike yaşamadan da sağ salim karaya çıktık...

Tek şansızlığımız koca gırgır teknesinin en az 2-3 saatimizi çalması oldu...Ama yapacak bir şey tabiki..Zira oda nasibini/ekmek parasını aramak ve kazanmak zorunda...:)

Sevgili hocam, hakikaten de güzel bir av anısı oldu...Balığın bana veya başka bir arkadaşıma denk gelmesi aslında hiç de önemli değil...Ne mutlu bizlere ki şimdiye kadar ben tuttum sen tuttun muhabbeti hiç aramızda olmadı..;)

Nitekim de bu av bitişi Uşak ilinden misafirim olan Sevgili Gültekin öğretmenimize kıyak geçecerek ona ailece yetecek kadar tazecik deniz balığı takviyesi yaparak yolladık...

Ben ise yine kel alaka...Naslı gittiysem öyle geri döndüm...:pZıfır..Elde var zıfır...:p

Sadece eve dönünce iç işleri bakanına hesap verirken zorlanıyorum...Yahu üstün başın ve ellerin balık koktuğu halde neden eve bir türlü balık getirmiyorsun onu anlıyamıyorum diyor...hehe

2. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Sedat abiciğim ve Sevgili Aşkın yorumlarınız için teşekkürler...Çok daha iyilerinin sizlere denk gelmesi dileği ile sevgilerim le...:)

3. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Ah üstadım sorma...Bu sene bahtsızlık resmen üstüme sindi...Ne yapsam bir türlü kurtulamıyorum..hehe Hele hele Çağatay bey kardeşim Al Yanaklı/Kalın dudaklı tutar da ben tutamaz isem sen seyreyle bendeki üzüntüyü gayri..:p

Allahım ne yapsam...nerelere gitsem de bu güzel insanın dilinden kurtulsam...Acaba kutuplara fian mı yerleşmesem..İltica etsem bilemiyorum artıkın...hehe

İsmail kardeşim, şaka latife bir yana bizler için dostlar arsında geçen, gayet güzel bir av güncesi oldu...:)Tek olumsuz yani tüm gece gür-gür-gür diye kulakları tırmalayan gırgır teknesinin sesi oldu...

4. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2

Sevgili üstadım hani o denizin kaatilleri varya gırgırcılar,gün gelecek sandal fiyatına teknelerini satmak isteyecekler ama lanetli tekne diye alan olmayacak.

MERAK ETME ÜSTADIM,AZ KALDI....!!!

5. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0

İshak bey üstadım,bahtsız falanda değilsiniz,her zamanki gibi harika ava imza atmışsınız.Hele anlatımınız harikadan da öte,elinize emeğinize sağlık.Nezdinizde tüm ekibi kutlarım.Paylaşım için teşekkür ederim....

6. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili dostlar, yorumlarınız için teşekkürler..:) Daha güzelinin her daim sizlere denk gelmesi dileği ile rastgele...:)

7. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Tez zamanda daha bereketlisinin sizlere denk gelmsi dileği ile rastgele arkadaşlar...:)

8. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Canım abiciğim, güzel sözlerin ve yorumun için teşekkürler...:)
    Sevgili Osman kardeşim, güzel sözlerin ve yorumun için teşekkürler...Yav zaten her daim demezmiyiz : Balık bahane-Muhabbet şahane diye...Bu defa da balık kısmı Sevgili dostum Çağatay Bey e, muhabbet kısmıda bana denk gelmiş oldu...hehe

Sevgili Ferit'im güzel sözlerin ve yorumun için teşekkürler...Ha ben tutayım..Ha ekip arkadaşlarım...Emin ol hiç fark etmez... Bizim işimiz aaten gır gır şamata...

Seviyorum ekibimi ve ekip arkadaşlarımı...:cool::mad::cool: hehe hehe

9. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Gürdeniz abiciğim ve sevgili Gürkan'ım yorumunuz için teşekkürler..:)

10. Yusuf SAVAŞ

Yusuf SAVAŞ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    2

Tebrikler canım abim karışık bir çeşit yapmışsın .

11. ishak BALLICA

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Ayşe ablacığım, yorumunuz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim...

Yok be Yusuf kardeşim, :rolleyes:ortaya karışığı sevgili dostum Çağatay kardeşim yaptı...AlkışBenim gibi bahtsız da ancak kameramanlık yaptı...:p

Şaka bir yana, gırgır ve şamatanın bol olduğu dostlar arasında geçen gayet güzel bir av oldu...Ben şahsen kendi adıma çok mutlu oldum...:)

12. sahinbey23

sahinbey23 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Abicim Lambukalar ilginç bir tat katmış ava.
    Hep merak etmişimdir bu tropik balığı :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş