1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Her Telden Bu balık ne balığı? Şans Kapıda Programı

'HER TELDEN' forumunda yagimlif tarafından 3 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. yagimlif

yagimlif Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    2
    Merhaba sevgili ustalarım üstadlarım, bugün paris-barcelona maçını izledikden sonra şöyle bir kanalları geziyim dedim, birden balık gördüm :) Daha önce izlemediğim bir program. Şans kapıda diye bi program. Tam olarak ne yapılıyor ne kazanılıyor programla ilgili bi bilgim yok ama benim ve bizim ilgimizi çeken yere geleyim ben.

Yarışmacı olan bayana balık vermişler, bu balığı sokaktaki herkese sorarak ne balığı olduğunu öğrenmesini istediler. Bayan aldı balığı çıktı sokağa, herkesden çeşit çeşit yanıt geldi. Sinarit, Mercan, çipura, levrek, sazan gibi yorumlar geldi. Ben bu balığın sinarit balığı olduğunu biliyordum üstadlarımızın avlarından gördüğüm kadarıyla. Bayanda cevabını sinarit olarak verdi fakat doğru cevap mercan mış :eek:

Bu konu hakkında yorumlarınız nelerdir?

Video link: Kanal d sitesindeki video için tıkla

youtube izleme için:
    [YT]AnpGPj6kPCY[/YT]

2. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: Bu balık ne balığı? Şans Kapıda Programı

Sevgili Cahit, video görüntülerinden bu balığın ne balığı olduğunu ben anlamadım.kikikiki

Balığın rengi gerçekten iğrenç bir hal almış, Mercan desen mercan değil, sinarit desen sinarit değil.:D

Yinede güzel bir yarışma yapmışlar, aynı soruyu bize sorsalardı bu eldeki kokuşmuş balıkla, biz bile bilemeyebilirdik inan buna.;)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş