1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Harici Konular Böbrek taşı düşürdüm.

'HARİCİ KONULAR' forumunda nevzat tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Carti

Carti Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Nevzat abi Büyük geçmişler olsun..
    İşaallah tekrarı olmaz Yediklerine ve içtiklerine dikkat et..
    Kal sağlıcakla..

2. ibrahimsepetçi

ibrahimsepetçi Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    büyük geçmiş olsun bir seferinde bende kum dökmüştüm.sen taş diyorsun çektiğin acıyı düşünemiyorum bile.sağlık ve esenlik dilerim.

3. nevzat

nevzat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Aslında bu taşın süreci çok karmaşık geçti,6 ay kadar önce ilk ağrıda resmen şoka girmiştim baygın vaziyette acile götürdüler.3-5 gün acı çektikten sonra ağrılar kesildi ben de muhtemelen küçük bir taş idrar yaparken düştü diye düşündüm.Ara ara çok şiddetli olmayan ağrılar yaşadım ve en son 1-2 ay kadar önce tekrar şiddetli bir ağrıyla acillik oldum.Ertesi gün özel hastaneye gidip tahliller ve ilaçlı filim çektirdim.Olayın en ilginç tarafı da bu zaten filim pek düzgün değildi ve doktor sadece böbrekte küçük bir taş görünüyor dedi,yani zeytin çekirdeği boyutundaki taşı göremediler.Sonuçta acile gidecek kadar olmayan acılarla (son 2 hafta şiddetlenmişti)nihayet taştan kurtuldum.Ama bu benim 4. taş düşürüşüm inşallah bir daha olmaz diyeceğim de sol böbrek devamlı bu olayı bana yaşatıcak gibi gözüküyor.

4. zafer nuruduk

zafer nuruduk Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Nevzat kardeşim geçmiş olsun böbrek taşı agrılarnı iyi bilirim bir zaman önce taş kırdırmıştım bünyem üretiyo galiba geçenlerde bir yokladı yüce rabbim agrısını kiseye vermesin tekrar geçmiş olsun.

5. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:
    Geçmiş olsun,inşallah bu son taşın olur.

6. ismail34

ismail34 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    2
    Sn.Nevzat cancağızım çok çok geçmiş olsun.O acıyı Allahım kimseye vermesin.Tatmadım ama Allah da tattırmasın inşallah.Softanın dediği gibi yarım kabir azabı.Konuyada uzak sayılmam.Damadım Ürolog (bevliye) uzmanı Doktor.Ziyaretine gittiğimde polikliniğin önünde oturan insanların çektikleri azap fotoğrafı gözümün önünden hiç gitmiyor.Şifa dağıttığı için her vesilede tebrik ediyorum.Allah onları başımızdan eksik ve muhtaç etmesin.Selamlar.

7. tirtom

tirtom Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nevzat kardeş çok geçmiş olsun

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş