1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Bizim cetvelimiz belli, aç bakayım elini!

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 5 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. Mufi

Mufi Tba Okuru

Cevap: Bizim cetvelimiz belli, aç bakayım elini!

OOohhhh keyif keka desene.. .iyi alıştın sen buraya ..:D:D:D:D:D

2. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Talip hocam, Bu değerli zat ı muhterem müthiç bir demagog...;)Onların tekneli eyleminin olduğu akşam TV kanalı CNN TURK e konuk oldu..Maşaşllah kimselere söz hakkı vermedi yine...:rolleyes:

Yani Lüfer ailesinin işi zor gibi...:rolleyes:

3. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

He vallahi... Hani, sıcağı görünce derler ya “ekmeksiz evden iyidir” tıpkı onun gibi :) Bir dolaşıyor yine sobanın başına gelip kıvrılıyorum... tedi gibi tedi...:)
    Bu adamcağız kendi sonunu hazırladığının farkında değil! Bende kendisini ciddiye alıp yazıyorum ama benim maksadım başka; geleceğe yatırım :) Yerinde gözüm var yakında onu devirip yerine ben geçeceğim. Görün bakın denizlerde nasıl bolluk olacak. Oltasız denize çıkacaksınız. Tencere kapaklarını birbirine vurduğunuzda balıklar tekneye kendileri atlamazsa atın beni deryaya... CNN TURK kaçırdım programın tekrarı varsa lütfen linkini bana verin. Bu muhterimin ağzından çıkan her kelimeyi kaydediyorum. ee,ııı,ei,ai, ama her şeyi.
    Bana gözlük tavsiye etmişti bende ona büyüteç... son yazdığıma halen bir cevap gelmedi sanırım ofisteki kayıtları düzeltmeye çalışıyordur. Paçaları tutuştu... bundan önce ulusal kanalda konuştuklarını kaydettim evlere şenlik... Onun hakkında öğrendiklerimi öğrenseniz şaşarsınız en iyisi bekleyin güzel mizah gelecek yakında... :).

Bu Sayfayı Paylaş