1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Körfez Av Raporları Alsancak akşam suyu denemesi 13 Mayıs 2017

'İZMİR KÖRFEZİ AV RAPORLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 13 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Selam sevgili gönül dostlarım.

Sabah görevden çıktım ve eve geldim. Çocuklar hafta arası hep okulda olduklarından hep birlikte kahvaltı yapamadığımızdan sağolsun Kader hanım güzel bir kahvaltı sofrası hazırladı ve çocuklarım ile birlikte güzel bir kahvaltı yaptık.

Kahvaltı sonrası normal şartlarda istirahat etmem gerekiyor 13 Saatlik yorucu bir nöbetten çıkmış olmama rağmen çupra sevdası bu Cumartesi günü bizi bu sefer ailece döktü yollara.:D

Velhasıl kelam akşam suyunda yine spin oltam ile güzel ve bereketli bir av yaşadık, hem Alsancak' ta deniz kenarında bol bol muhabbet yanında da akşam yemeği için güzel orjinal çupralar. ALLAH bereket versin, inşallah sizlere çok daha güzelleri nasip olsun.

Avda dediğim gibi spin olta takımı kullandım, 10 gram gezer kurşun ve tek iğne, yem olarakta kırmızı kurt kullandım, bu aralar balığın en çok rağbet ettiği güzel ve boru kurdundan daha da temiz bir yem.:)

İlk kaba lidakiyi Kader hanım yakaladı

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

hus213 bunu beğendi.
  2. Ergun ŞİRİN

Ergun ŞİRİN Uzatmalı çırak Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,892
    Ödül Puanları:
    18
    Ellerine sağlık,
    Yakışır :)
    Bereketli ve daim olsun. :):):)

İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  3. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    EyvAllah abim, teşekkür ederim sağolasın.:)

4. hus213

hus213 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2,716
    Ödül Puanları:
    63
    Günaydınlar sağlıklı günler EEEE ne yapalım güzeller güzellere gelir Kader hanım kardeşimiz kapıyı açmış sende bereketi kapmışsın afiyet bal şeker olsun yenileri nasip olsun

5. goj

goj Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Gurbette boyle taze cupra bulamiyoruz ama sayenizde resimlerle avunup sanal mangal yapiyoruz ellerinize saglik afiyet bal seker olsun,

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş