1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Aksicim ile ilgili!

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 4 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    Cevap: Aksicim ile ilgili!

İsmail kardeşim bende sana teşekkür ederim. Çok naziksin :p

2. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

4 saat 16 kg ağırlıkla sokak ve caddeleri dolaşıp, yorgunluğun beni bitap ettiği yerde sen abi evet sen ;) üzerimdeki tüm yorgunluğu aldın.:)

Talip abi çok teşekkür ederim. Karın bölgem çok ağrıyorhehe bunada bir çare bulursam süper olacak.kiki

Paylaşım için teşekkürler.

3. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Şimdi anlaşıldı, benim, neden birden ağırlaştığım kiki Vallahi azıcık tebessüm ettirebildiysem ne mutlu bana. Bak şimdi Murat kardeşim bu Türk Marmara Team grubu benim anlattıklarıma inanmıyor. Şeytan diyor git Aksicime peri kılığına gir hehe. Yahu işimiz şaka tabi de, yazdıklarımın doğru olduğuna inandıramıyorum kimseyi...! Bende onun derdindeyim aggglama

Bak, geçenlerde senin gibi bende, “Kaçak avcılar-2” yazım için bana atılan bir mail-e çok güldüm. Arkadaş benden hikâyemdeki, Spartaküs ’ün yaşadığı mağaranın nerede olduğunu soruyor. Anladığım kadarıyla defineciymiş. Bende ona o mağaranın sit alanı içinde olduğunu ve kazı çalışmalarının devlet tarafından sürdürüldüğünü yazdım. Bana böyle yerler bulursam kendisine haber vermemi istedi hehe
    Yeni yazı dizim yakında başlayacak arasına birkaç definecilerin aradığı işaretlerden sıkıştırmazsam olmaz değil mi? Arz ve talep meselesi. Selamlar Murat kardeşim tekrar görüşmek üzere…

4. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0

:rolleyes: Define işi ile ilgilenen arkadaşları bana yönlendirirsen ben yardımcı olmaktan onur duyarım.;)

Lakin, kazı çalışmalarını genellikle Nezarethanede yapmak zorunda kalacaklar.kiki

5. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

Abi ben tatlı su avına bir kere gittim hayatımda, bir daha gitmem ama günübirlik sadece gündüz olursa belki giderim, denizde kendimi daha güvende hissediyorum kikikikikiki

6. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Bu da güzeldi. Bunu okuyunca bir daha sormazlar artık.kiki

7. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler: