1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar Adana Yumurtalık Balık Avımız

'Talip GİRGİN' forumunda Talip Girgin tarafından 9 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:
    Cevap: Adana Yumurtalık Balık Avımız

Çok teşekkür ederim Ayşe Hanım, beğendiğinize sevindim selamlar :p

Beğendiğine sevindim sevgili Osman kardeşim. Sizin için yazıyorum ve yazmaya devam edeceğim sevgilerimle... :p

Sevgili Aldem kardeşim senin duyarlılığına ve samimiyetine hayranım sevgilerimle... :p

Sevgili Cahit ağabeyim beğendiğine sevindim. Ayrıca muhabbetini özledim en kısa zamanda görüşmek dileği ile sevgi ve selamlarımla... :p

2. demir01

demir01 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Talip abi
    geçte olsa Adanaya hoşgelmişsin diyelim.iş-güçten fırsat bulamadığımdan epeydir Orhan başkanımın mekana uğrayamıyorum.senin şansına havalar kötü bugünlerde.ava gittiğiniz yerde yağmur sıkıntı, aynı şekil havada orada yağmurdan arabaya kaçıp uyklamam neticesinde ratım, şemsiyem, yiyeceklerimiz, kepçem hepsi kayboldu.yiyeceklerimizi köpekler, okuma olta takımımı kepçemi deniz, büyük algida şemsiyemi rüzgar götürdü.yani sizede yanlış zaman denk gelmiş.
    lakin güzel ortam olduğuna eminim, Fetih abimle tanışmanda ayrı bir güzellik olmuş:)

daha güzel raporlarına olsun abi selamlar

3. Talip Girgin

Talip Girgin ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Web Sitesi:

Aynı avlak bizim burada Marmara da da var evime doksan km. Oraya gittiğim gün tam tersine hava kapalı ve yağmurlu, deniz dalgalı olursa balık bol. Süt liman oldu mu bomboş. Adana da sellere kapılıyorduk neredeyse :) Neyse finalde Adana da iyi bir havaya denk geliriz inşallah. :) Selamlar...

Bu Sayfayı Paylaş