1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Üstadlar 5-6 Saatlik Gece Avı

'İshak BALLICA' forumunda ishak BALLICA tarafından 13 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:
    Cevap: 5-6 Saatlik Gece Avı

Çok yorucu ama güzel bir gün olmuş Ishak abim,tavalıklarda çıkmış daha ne olsun,afiyet olsun.AlkışAlkışAlkış

2. hakansupcin

hakansupcin Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İshak abi seni abilerimi kutlarım avlarınızın daha cok uzun yıllar devam etmesini dilerim.

3. psikolojikreis

psikolojikreis Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    2

ishak abim, tebrik ediyorum, güzel bir av olmuş. iğdelerin çiçeğini kaçırdık, kısmet kasıma. muvaffak abimi de alıp gideriz. sağlığın önemini iyi biliyorum. daha iyilerine inşallah.

4. egeli

egeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

maşallah abi çok güzel saatler geçirmişsiniz emeğinize sağlık afiyetler olsun :)

5. rauf

rauf ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    13
    Ödül Puanları:
    2
    Web Sitesi:

Sevgili ishak bana sorarsan cokta güzel bir gece avı olmuş gelenler baya iri iclerinde kıytırık balık yok canımda sıkılıyordu 8 dakikalık videon ilac gibi geldi beraber avlandık.Allah daha iyi bereketli avlar nasip etsin herkeze cok selam arkadaşınada gecmiş olsun diyorum

6. planet1965

planet1965 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevgili ishak abicim,resimlere bakınca içim gitti.yazılarını okurken bayıldım.adeta fotoroman gibi geldi.günün yorgunluğunu atıverdim.sizi tebrik ederim.

7. Tamer Şencan

Tamer Şencan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:

İshak abi başın sağolsun,arkadaşına geçmiş olsun ,Allah başka keder vermesin.

Abi bahçeyle denizle uğraşmak bence dünyanın en zevkli işi biraz yorucu ama zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor insan,bereketli güzelde bir av yapmışsınız elinize sağlık,afiyet bal şeker olsun.

8. orhanbaba

orhanbaba Orhan Baba Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili İshak kardeşim sizleri kutluyoruz çok berekeli bir av olmuş,AlkışAlkışAlkış
    Afiyetler olsun, sevgiler selamlar hoşçakalın.:):):)

9. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili Sedat abim, epey bir aradan sonra aslında iyi geldi bu av bana...:rolleyes:Allaha şükür tavalık bir şeylerde çıktı..:)İnşallah daha irileri ve iyileride hepize denk gelecektir...:)

Sevgili EKrem kardeşim, 2 pişirimlik bir şeyler aldık işte..:) Ama gecenin sesizliğinde teknenin altına toplanan gopezleri sabaha kadar seyretmeye doyamadım...Hani amacımız kilo hesabı olsa, orta suda sabaha kadar gopezlerden reçel kaynatacak:p kadar alınabilinirdi...:pGopezlerden kurtulmak için 200 gr lık kurşun ile hemen dibe inmeye çalıştık..

Sevgili Ferit im, sağlık ve sıhhat içinde inşallah gönlümüzdeki avların denk gelmesi dileği ile rastgele kardeşim...

Sevgili Ayşe ablacığım sizlerin avlarınıza imrenerek bakıyorum her daim...:)Dostluk desen var...Muhabbet desen var...Bereket desen zaten her daim var...Alkış

Aynı kalitede avların bizlerde denk gelmesi dileği ile rastgele...:)

Sevgili Osman'im, inşallah daha bereketlisinin denk gelmesi dileği ile rastgele kardeşim..:)

Sevgili Adminim, yorumun ve güzel temennilerin için teşekkürler....:)

Sevgili Nejat, hepimizin dostlarımız ile birlikte daha nice bereketli avlar yapmamız dileği ile yorumun için teşekkürler kardeşim...

Sevgili Derya hanım, yorumunuz ve güzel temennileriniz için teşekkür ederim...Allah ım tüm derman arayanlara derman ihsan eylesin....Önce sağlık...Sağlık...Sağlık....Sağlık olmayınca hiç bir şeyin önemi de - anlamıda kalmıyor..
    Mustafa yorumun ve güzel temennilerin için teşekkürler kardeşim..
    Sevgili Necati, özeledik sizin ÇUF ekibinin maceralarını yav...Hadi arayı açmayın kardeşim...

10. Emin AVCI

Emin AVCI Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İshak abim toprakla uğraşmak çok güzeldir.Yerini hiç birşey dolduramaz bence.Birşeyler ekmek ve ektiğin tohum,fidelerin büyüyüpte karşılığında bizlere birşeyler vermesi.İşte hayatın en anlamlı ve en güzel hadiselerinden birtanesi.Maşallah tavalıklarda yerlerini almış.İnşallah bundan sonraki avlarınızda dahada güzellerini yakalarsınız.
    Saygılar sevgiler.

11. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48

Sevgili dostlar, yorumlarınız için teşekkürler...Sağlık sıhhat ile tez zamanda daha bereketlisinin hepimize denk gelmesi dileği ile rastgele...:)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş