1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Video 4.Karareis Kıyı Organizasyonu Videoları

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 25 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Cevap: 4.Karareis Kıyı Organizasyonu Videoları

Yav Abi içime dert oldun inan...:eek:

Siz heralde buluşma saatlerinde anlaşamadınız Celalettin kardeşimle.:(

Ama hemende kaçmışsın Abim.:cool:

Neyse artık Allah,a ısmarladık:rolleyes: Nasip Bakalım Uyumaz sağ kalırsam:D bende görüşmek tanışmak isterim;):),

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Nisan 2012
  2. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Haşim kardeşim 5saat sakat ayakla ancak o kadar beklenirdi. Birde trafik kontrol noktasındaki ne bekliyorsun (izmir vapuru)diye sormayan kalmadı.Hepsine ayrı ayrı dert anlat,dedim oğlum buraya kadar birazdaha kalırsam,herhalde sonumuz şupheliler koğuşu olacak tabanları yağlaylım dedim.Neyse istanbulda aytaç hocayla beraber oluruz diye sevinirken birden aytaç hoca buhar olup uçtu.Anlamadığım eğer bir şey olduysa ki ortadahiç bi şey yok,en azından söylesin dimi ya!!!EEEhaşimcim insanlar elekten elendikçe geriye seningibi,ismail gibi dostlar kalır.Çok öptüm sevgilerimle.

3. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Ben hala diyorum yanlış anlaşılma var Abim

Aytaç hocam İstambulda değildiki zati yanımızdadı

Hani sabah telefonda koınuştuk ya ben bile şaka yapıyorsun sandım 5saattir burdayım bekliyorum derken

Gelelim Celloya Celalettin kardeşimede ulaşamadık malum köyde telefon çekmiyo onların. Ulaştığımızdada saat 9 falandı onunda ayrı bir misafiri vardı hava alanına gidip onu alıp öle gelecekti sana nitekim gelip baktı sen olmayıncada yanımıza sensiz gelmiş

Yani uzun lafın kısası sen saat kaçta gelecem demiştin Celalettine...!

Sonra Aytaç Abim bizimleydi Cumadan geldi senin haberin yokmuydu...!

Ayrıca bu lafınıda hiç beyenmedim Abim....!

Sevgi Saygı Bizden Canım Abim.;):)

4. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Haşim kardeşim celalettin kardeşimle konuştuğumuzda dediki: arabanın arkasında tekneyle geleceğim sen torba yoluna çık geçerken alayım dedi.Muavinle konuşturdum,saat 5-5.30 gibi orada oluruz dedi.Saat 5 den beri aramaya başladım.Saat 6.30 da beni gişeler kavşağı,trafik kontrol noktasında (ışıkevlermi ne sana söylemiştim) bıraktı.Saat 007 ye doğru ismail kardeşimi aradım.Ba na bakacağını birini yollayacağını hatta olmazsa kendisinin gelip alacağını söyledi.Sonuçta 5 saat sonra benim sakat ayak çoktan iflas etmiş,son demlerini oynadığından ben istambula döndüm.Aytaçla konuştuğumuzda arabayla geleceğini cumadan söyledi.Ben de istanbula beraber döneriz dedim.Sonra arabayı eşine vereceğini 23 nisan için kızının eşyalarını taşıyacağını söyledi.Ben de tamam otobüsle beraber döneriz dedim.Sonra bana 23 nisan öyleye kadar kızının gösterisinde olacağını öyleden sonra beraber olacağımızı söylede ve yokoldu.5-6 sefer aradım telefon çaldı ,çaldı bakan yok.B elki geri döner diye bekledim,yok.Siteden özelden msj yazdım cevap yok .Hayır ortada birşey olmadan pat diye birden insan gidince insan hem merak ediyor hem kızıyor ondan bu lafı: EEEhaşimcim insanlar elekten elendikçe geriye seningibi,ismail gibi dostlar kalır. Söyledim.Haşim kardeşim seni çok seviyorum ama yanlış birşey yaptıysam söyle. Sen olsan naparsın?İnsan bir telefon açar,veya bir msj atar değilmi? Çok öptüm.

5. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Haşim kardeşim ismail kardeşimle konuştuğumda bana celalettinin misafirini aldıktan sonra geleceğini söyledi.Ben saat 10.30 da ayrıldım(5saat sonra)celaletttin kardeşim saat 12 de gelmiş.SEVGİLERİMLE.

6. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Bu durumda sen yerden göhe haklısın Abim...

Konunun muhataplarıda bir şeyler karalamadığına göre mahçup olmuşlar sanırım...

İsmail Abime gelince harbiden çıkıp geliyordu biz engel olduk sonuçta mesafe olarak 100 km. ama iki saatte anca gelirdi sana e iki saatte dönüş

Aradık durduk gelecek olanları herkezler balıklı ovaya kadar gelmiş keşke bir gün önce geleydinde şu muhabeti hiç yapmasaydık

Neyse sağlık olsun diyelim bence Abim tabi sende istersen yok eleyecem dersende sen bilirsin artık

Dost kazanmak ama gerçek DOST bence zor kaybetmek bir salise

Ben yine diyorum bi yerde bi yanlış var ama ne...!

Ben olsam nemi yapardım.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Bir şekilde karareise gelir bulurdum sizi ayağım kopsa gelirdim hemde demogoji yapmıyorum beni bilen bilir

Yine söylüyorum yanlış anlaşılmalar var bence olur böyle şeyler ;)

Bende seni seviyorum Abim kal sağlıcakla:)

Uçak rötar yapmış bildiğim kadarı ile bunlar olahan şeyler...;):)

7. denizci

denizci Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Haşim kardeşim seni dediğim gibi çok seviyorum,keza ismail kardeşimide.Sizler benim dostlerınsınız,dost bulmak kolay değildir,dost kaybedende hazine kaybeder.ben bunun bilincinde olan bir insanım.Napar eder ben olsam gelirdim diyorsun da iyi hoş ben oraya nasıl gidileceğini bile bilmiyorum ve otogara bile gidemedim otobüsler bile almadı da allah razı olsun orada geçiş kartı alan birisi beni aldıda otogara bıraktı.Aytaç hocayı dostluktan silmek istemem hele benim gibi dost canlısı birisi.Ama hiç bir haber vermemesi tuhaf değilmi? İsmail kardeşimle defalarca konuştuk ve çok üzüldüğünü kalbimden hissediyorum.İnanıyorum ki antalyaya geldiğinde bunu çok güzel bir şekilde telefi edecektir.İsmail kardeşimide senide,hepinizi çok seviyorum.Sevgilerimle.

8. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Eksik olma Abim benim:)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş