1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları 3.Mordoğan Levrek Tutma Yarışması, Başarılı Bir Şekilde Sonuçlandı...

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 8 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Selam Türk Balık Avı Ailesinin sevgili dostları.

Geleneksel hale gelen ve 3. kez düzenlenen Mordoğan Levrek Tutma Yarışmasına, sevgili dostumuz Cem LİMAN ın sitemizde açtığı açık daveti üzerine yarışmaya katılmaya karar verdik ve dün sevgili kardeşim Haşim ÖZKAMALI ile birlikte Saat:16.00 da yola çıktık.

Yolda devamlı bir telefon trafiği, bizimle birlikte aynı anda yola çıkan dostlarımız Sedat YETKİNOĞLU ve Celalettin EREN ile görüşmeler yaparken, sevgili ablam Ayşe HARUPÇU da aradı ve KARASU ailesi ile birlikte geleceklerini söylediler ve anladım ki ekip her zaman ki gibi toplanmaya başlayacaktı ve öyle de oldu.

Mordoğan'a geldiğimizde Cem LİMAN abimiz bizleri karşıladı ve ufak bir sohbetin ardından yarışma için oltalarımızı atacağımız alana yerleştik.

Türk Balık Avı ailesi olarak bir arada olmayı düşündük ve ben, Haşim ÖZKAMALI, Sedat YETKİNOĞLU, Celalettin EREN,Muzaffer KARASU Üstadımız ve sevgili ablam Ayşe KARASU, yine sevgili ablam Ayşe HARUPÇU ve değerli kardeşim Cüneyt, sitemizin yakından tanıdığı Levrek Severler, Serkan, Önder ve Şahin kardeşlerim yan yana oltalarımızı sıraladık ve ya Bismillah diyerek avlanmaya başladık.Ara ara Rıdvan kardeşim Baraküda35 yanımıza geldi ve kendi yaptığı rapalaların sudaki aktivasyonlarını bizlere gösterdi, gerçekten güzel iş çıkarmış Rıdvan kardeşimiz emeğine sağlık, hele bir Hürrem adını verdiği bir rapalası var ki sormayın gitsin, kendi kendine aktivasyon veren bir rapala mükemmel.;)

Avlağın biraz soğuk olmasından dolayı Önder kardeşim hemen Semaverde Çayımızı hazırladı ve mis gibi sıcacık çayımızı yudumlarken koyu sohbetimiz de devam ediyordu.

At-çek yapmaya başladık ancak Levrekler nedense rapalaların yüzüne bakmıyordu, bende hemen bir yemli takım hazırlayayım dedim ancak büyük bir iğne sıkıntısı doğdu.Haşim kardeşime bana büyük bir iğne vermesini rica ettim, güzel bir iğne verdi, eeee yem yok, ALLAH tan Haşim yolda gelirken kalamar kafası almıştı ve yem olarak ta onu kullanacaktım ve çift gezer kurşunlu, tek iğneli takımımı hazırladım ve yemi de taktıktan sonra haydi Bismillah dedim ve oltamı suya attım.

Yine gelen yok.!!! Gece 02.00 gibi araca geçtik ve biraz kestirelim sabah suyunda av yaparız diye düşündük, ancak sabah oldu yine balık yok.Yarışmanın bitmesine çok az bir süre kaldı ve toplanmaya başladık ancak benim yemli takım halen suda en son onu çekeceğim diye düşünüyorum ve ona sıra geldiğinde üzerinde balık olduğunu hissettim veeeee, balık dışarıda Yaklaşık 50 Cm civarında bir Mıngri, balık balıktır derken kim bilirdi ki o balık bize 3.lüğü getirecek.:eek::p

Evet sevgili dostlarım, bu yarışmadan 3.olarak ayrılan biz olduk.Derece bizim için önemli değil, orada ki güzel atmosferi dostlarımızla birlikte soluduk ya, yetti bize.

Gerçek şu ki, çok hoşumuza gitti ve karar verdik, bundan sonra Mordoğan'da yapılacak tüm organizasyonlarda Türk Balık Avı ailesi olarak varız ve her türlü desteği de vereceğiz.

Bu organizasyonun oluşmasında emeği geçen Mordoğan Belediye Başkanı Ahmet ÇAKIR'a, sevgili dostumuz Cem LİMAN a ve tüm katılımcılara yürekten teşekkür ederiz, sağ olun var olun.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg 37.jpg 38.jpg 39.jpg 40.jpg 41.jpg 42.jpg 43.jpg 44.jpg 45.jpg 46.jpg 47.jpg 48.jpg 49.jpg 50.jpg 51.jpg 52.jpg 53.jpg 54.jpg

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Cevap: 3.Mordoğan Levrek Tutma Yarışmasında, 3.Olduk...

Sevgili Cem LİMAN' ın Objektifine Takılanlar

2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 9.jpg 11.jpg 12.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 20.jpg 21.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
  3. izmirli hüsnü

izmirli hüsnü Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

tebrikler kaptan :)

4. Ferit ERTÖZ

Ferit ERTÖZ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel bir organizasyonda bizleri başarı ile temsil eden başta İsmail Esencan ve sitemizin değerli üyeleri , üstadlarına çok teşekkürler :)

Madalya yakışmış İsmail AlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

5. Celalettin KARAMAN

Celalettin KARAMAN Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Dahasına hepberaber olmak ümidiyle....

6. Hür MOL

Hür MOL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Sevgli kardeşim takım maşallah süper olmuş. Ben de gelme planları yapıyordum ancak, bu hafta sonu işyerimizde sayı olması nedeniyle planlar yattı. Sabah 7:30 a kadar işyerindeydik malesef.
    İnşallah gelecek sefere diyelim. Tüm ekibi ve organizasyonu gerçekleştiren Cem Liman abimizi ve emeği geçen herkesi kutluyorum.
    Bu arada... Haşimi ben bir karede direksiyonda gördüm, bir yanlışlık yok değil mi?!!!!! :D:D

7. Mufi

Mufi Tba Okuru

Herşey çok güzel olmuş, tebrikler .. TBA takımı .. nice keyifli organizasyonlara...

8. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Eyvallah Hüsnü abi, teşekkür ederim.:)
    Teşekkür ederim Ferit abim, kupamızı sitemizin adına aldım, bize bütün güzellikler yakışıyor.;)
    Eyvallah Celalettin kardeşim, keşke sende olabilseydin yanımızda, artık Mayıs ayındaki Tekne yarışmasına diyelim.;)
    Abim, sayım yaptığınızın haberini vermişti Serkan kardeşim, keşke sende olabilseydin, hayırlısı ile bundan sonra yapılacak olanlara nasip diyelim.Haşim direksiyonda bir başka güzel oluyor be abim.:p
    Teşekkürler Mufi abim, sağolasın...

9. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Öncelikle bu güzel organizasyonda emeği geçen başta Cem LİMAN abime ve tüm görevli arkadaşlarıma belediye başkanım Ahmet ÇAKIR beyefendiye teşekkür etmek isterim.AlkışAlkışAlkış

Çok güzel çok anlamlı bir gecenin sonunda ödülle ayrılmak çok güzel oldu benim için:D

Emeklerim boşa gitmedi en azından:p:Dkikihehehehe

Gelmek isteyipte gelemeyen arkadaşlarıma başta alçak CELLOX ve RADO olmak üzere geçmiş olsun dileklerimi iletirim:cool::cool::cool:

Yeni tur yeni şans diyorum seneye görüşmek dileğimle AlkışAlkış

Kedidir o kedi abimkikikikikikikikikikihehehehehehehehehehe

10. Mustafa CUMBUL

Mustafa CUMBUL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    2

Bu güzel organizasyonda emeği geçen görevlileri ve iştirak eden tüm dostlaraAlkışAlkışAlkış.
    Ayrıca gelen madalya için de teşekkürler Abi:).

11. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

:rolleyes: Haşim, ben senin emeğini hiç boşa çıkarırmıyım kardeşim, sırf o Mıngriyi yakalayabilmek için sabaha kadar gözüme uyku girmedi.hehe

12. Vedat ÖNCÜER

Vedat ÖNCÜER Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Görüntülerden de belli olduğu üzere çok zevkli bir org olmuş.Emeği geçenlere ve tüm katılmcıları kutluyorum.Alkış
    İsmail bu arada seni,de ayrıca kutlarım kardeşim tebrikler.Alkış

13. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Değerli yorumun için teşekkür ederim Mustafa'm, artık yenilerine bakacağız.;)

14. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Teşekkür ederim güzel abim, güzel bir organizasyondu çok zevk aldık, inşallah aynı güzellikleri tekrar ama hep beraber yaşamak dileğiyle.:)

15. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Tabi bak yiğidi öldür hakkını yeme demi ama :D

HEH beni üzel kutlama sakın :cool::cool::cool:

Yem benim iğne benimm dolayısıyla balığın kuyruk kısmı benim beaa kikikikikiki

16. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:

Bak Haşim, iğne senin yem senin, olta düzeneğini ustaca hazırlayan benim, ustalık dersen bende, bal dersen ehhhh birazcık bende, geriye ne kaldı.?

Balık, hepsi senin olsun beyaaa, ne yapayım ben kuyruksuz balığı.kiki

17. filinta35

filinta35 Tba Okuru

Yuk ben hakkımdan fazlasına dönüp bakmam loo:cool:

kalanı senin :Dkikikikikikikiki

18. aldem

aldem Tba Okuru

İsmail yarışmada kim ne tutmuş,herkesin tuttuğu kendisinemi birbirinizin kileride tutabiliyormuydunuz,karıştırmamışınızdır inşallah.Sen neyi tututunda biz üçüncü olduk elindeki mıngıri balığı ilemi olduk yoksa,birincinin elinde 2 adet levrek palazından büyük balık vardı.ikinciliği o karagöze kaptırdım deme,bana söyleseydin ben yem ayarlardım sana,Muzaffer abi Ayşe abla,Haşim Sedat,Celalettin beyler o sucukları yemek için yardımamı geldiler,yoksa mıngıriyi çekmene yardımamı geidiler.Ayşe HARUPÇU ablam ve kardeşim Cüneyt onlarda renk katmışlar yarışmaya,böyle üçüncülük bizi açmaz seneye sadece OSMAN BALCI ve BEN katılacağız ve birincilik garantisi vereceğiz sizlere öyle rastgele filan olmayacak.Şaka bir tarafa çok güzel olmuş,ama düzenleyenlere benim telefonumu verde biraz organizasyon hakkında bilgi vereyim bedava vereceğim para istemiyorum.

19. Mufi

Mufi Tba Okuru

İlginç ve açıklanması gereken sorular sormuş sevgili Ali.. konuya açıklık getirmek gerekir... :cool::cool::cool:

20. aldem

aldem Tba Okuru

Evet çok önemli sokaktaki adam bunu merak ediyor.:confused::confused::confused::confused::confused:

Bu Sayfayı Paylaş