1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Atçekbalıkavı 2 Kasım Levrek avı

'SPİN AV RAPORLARI' forumunda Atilla Atasever tarafından 12 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Atilla Atasever

Atilla Atasever Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 2 Kasım Levrek avı

Teşekkür ederim Ali, daha iyileri sana rast gelsin..

2. Serkan Öztürk

Serkan Öztürk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Abi öncelikle tebrik ederim. Sende alışılmış saatlerin dışında levrek aksiyonuna tanık oldun. Bu sene hayvan garip işler yapmaya başladı. Hiç alakasız saatlerde balık alır olduk. Geçen gün de aldığın levrek saat herhalde 09:00 civarlarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Resmen gündüz avcılığına dönmeye başlayacağız anlaşılan ) trofeler de rast gelmesi dileğiyle

Ayrıca seninle av yapmak ayrı bir zevk :) Belirtmeden yapamadım :)

3. Atilla Atasever

Atilla Atasever Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Değerli dostum keşke Levrek hep böyle gündüz av verebilseydi. Benim için gündüz avı daha konforlu, zira sabahladığım avlarda ertesi gün külçe gibi oluyorum. 2 günde kendime zor geliyorum..
    Hem şu suüstü işini biraz geliştirebilmek içinde gündüz avları iyi fırsat olur du.
    Senin gibi hem iyi bir arkadaş hemde iyi bir üstad la birlikte av yapmak benim içinde çok keyifli.
    Trofe konusunda henüz bir beklentim yok. Açıkçası bir trofeyle başedeceğim kadar tecrübem de yok. Ama Atçek avında en çok keyif aldığım nokta. Çok bilinmeyenli bir denklemi çözmek gibi olması.Sanırım bu avın en çekici noktası da bu.
    Rast gelsin dileklerimle..

4. Serkan Öztürk

Serkan Öztürk Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Abi estağfurullah ne ustası ne üstadı. Sende benim için çook iyi bir dost ve av arkadaşısın. Emin ol su üstü işide çok yakında çözülür. el alışkanlığı başka bişi değil

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş