1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Balık Avı Turu 15 Kasım, Çeşme Tekneden Balık Avı Turumuz, Başarıyla Tamamlandı....

'ÇEŞME BALIKAVI ORGANİZASYONU' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. çimentepeli

çimentepeli Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Başarıyla tamamlanan bu organizasyonu düzenliyen arkadaşlarımı kutluyorum.Alkış
    Çok güzel bir gün geçirilmiş dostluk kardeşlik hepsi var daha ne olsun gerisi hiç önemli değil.
    Güzel balıklar tutulmuş hepinize afiyet olsun.:)

2. zafer nuruduk

zafer nuruduk Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Süper bir organizazyon olmuş katılan tüm arkadaşları tebrik ediyom dostluk ve birlikteligin devamını dilerim.Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış Alkış

3. Ayşe HARUPÇU

Ayşe HARUPÇU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler... Resimleri gördüm mesajları okudum.Süper bir gün olmuş.Katılamadığım için halen üzgünüm,organizasyonu düzenleyen,yönetime ve katılımcı arkadaşları tekrar tebrik ediyorum.

4. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Başta bu organizasyonun oluşumunda bulunan, katılamayıp benim gibi sadece görselleri bekleyen ve Katılan tüm dostları tebrik ederimAlkış... Güzel zaman ve her zaman olduğu gibi dostlukların paylaşıldığı bir ortamı Türk Balık Avı Ailesi arşivlerinde yerini alması için paylaşımda bulunan tüm dostlara tekrardan sonsuz teşekkür ederimAlkış... İnşallah bu güzel anların ve dostlukların paylaşıldı bir başka organizasyonda aranızda olmak dileği ile sizleri çok seviyorum...

5. Erkan MERT

Erkan MERT Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Yusuf.....
    Duy fakat inanma....:p:p

6. Uğur KARAKAYA

Uğur KARAKAYA Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinizi tek tek tebrik ediyorum.Harikasınız.Yüzünüzden bu gülümsemeler hiç eksik olmasın.

7. Ahmet YAPICIOĞLU

Ahmet YAPICIOĞLU Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türk Balık ailesinin yapmış olduğu bu nadide organizasyonundan dolayı kutlarımAlkış Her ne kadar beni Organizasyona çağırmadıysanız(İsmail bey bu lafım tamamen sizedir:D:D)

Benim yokluğum her haliyle belli olmuş çünkü sadece iki Video çekimi yapmışsınız ben olsaydım çok daha fazla Video çekimi yapardık.Karareis Kıyı Organizasyonunda olduğu gibikikikiki

8. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

Her zaman ki gibi yine harika bir organizasyon günü yaşadık. Başka organizasyonlar da buluşmak dileğiyle.

9. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Mehmet, bu güzel organizasyonumuza Sevgili Eşin Gözde ile katılman ve anladığım kadarıyla mutlu bir şekilde ayrılmanız, bizleri daha çok mutlu etmiştir kardeşim, ayağınıza sağlık ve BODUROĞLU ailesine ayrıca teşekkürler.
    Eğer dediğin gibi benim ve Volkan kardeşimin yanında oturduğundan dolayı fazla Mercan tutamadığını düşünüyorsan, yanılıyorsun.;)
    Bunun sebebi, benim sol tarafımda oturan kişidir, sen bu kişinin kim olduğunu iyi biliyorsun.kiki

Teşekkürler Muzaffer abi, gözlerim hep seni ve Ayşe ablamı aradı.Şimdi dayı ve Ayşe ablam burada olsalardı, ne olacaktı bu mercanların hali diye düşündüm durdum.;)
    Yorumun ve inceliğin için teşekkürler Muzaffer abi.:)

Teşekkürler Zafer abi, bundan sonraki ilk organizasyonda mutlaka seni de bekliyoruz.;)

Teşekkürler Ayşe ablam, inşallah bundan sonraki organizasyonumuzda sizide aramızda görmek bizleri mutlu edecek.:)

Sevgili Kardeşim, Murat.
    İnan, senin burada olamaman senin adına çok büyük bir kayıp.
    Şunun şurasında 8 ay kadar zaman kaldı, artık senide aramızda görmek istiyoruz ki, bu güzel karelerin içerisinde her zaman sende bulunabilesin kardeşim.;)
    Türk Balık Avı ailesi de seni çok seviyor, uzaklara selam olsun, kendine dikkat et ve bir an önce yanımıza sağ salim gel.:)

10. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Teşekkürler Uğur, seninde hiçbir zaman yüzünden gülücükler eksik olmasın kardeşim.:)

Sevgili Ahmet abim, ilk önce teşekkür ediyorum, sonra da diyorum ki, seni davet etmemize gerek yok, zaten her zaman başımızın belasısın.kiki
    Bu organizasyonda olamaman, senin adına çok büyük bir kayıp, bundan sonraki organizasyona da ben götürmeyeceğim seni, çatla iyice.kiki

Teşekkürler Serdar, bundan sonraki ilk organizasyonda Video ve Fotofilm sorumlusu olarak seni atıyorum.:D

11. cengo_29

cengo_29 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ii akşamlar ismail abicim valla uzun zamandır full time çalışıyom aranızda olamadığım için çok üzülüyom valla fırsatını bulup birdahaki organizasyonda sizlerle birlikte olucam inşallah saygılarımla

12. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

Foto değil abi meto hehehehehehe

13. hehehehehehe

14. Sedo3535

Sedo3535 Tba Okuru

"foto" "foto" "foto"

metodur abi o metohehehehehehe

15. Çetin CANKANAT

Çetin CANKANAT Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tüm türkbalık avı ağilesine bereketli olsun.allah bana da nasip etsin.(amin)

16. Çetin CANKANAT

Çetin CANKANAT Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ismail abiciğim her şey çok güzel olmuş bende ordamış gibi mutlu oldum türk balık avı ağilesine bereketli olsun allah bana da nasip eder inşallah(amin)

17. bülentcan

bülentcan Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesi tebrikederim.

18. er35han

er35han Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:
    tebrikler arkadaşlar yine başarılı bir organizasyon,yine başarılı bir av günü,katılan tüm arkadaşları gönülden kutlarımAlkışAlkış. inşallah bir dahaki ava eşimle beraber katılacağız.

19. Cem VAROL

Cem VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karelere baktıkca sızler adına sevınıp kendı adıma orda olamadıgama uzuluorum
    helede su kareye bak adam mercancı oldu cıktı basımıza :)

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş