1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Balık Avı Turu 15 Kasım, Çeşme Tekneden Balık Avı Turumuz, Başarıyla Tamamlandı....

'ÇEŞME BALIKAVI ORGANİZASYONU' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 16 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Türk Balık Avı Ailemizin Sevgili Dostları.

15 Kasım 2009 Çeşme Tekne Organizasyonu, 65 Üyemizin Katılımı İle başarı ile gerçekleştirilmiştir.

Organizasyonumuz da, trofe mercan patlaması yaşanmıştır ve ümit ediyoruzki katılan bütün dostlarımız mutlu bir şekilde ayrılmışlardır.

Organizasyonumuza katılan ve katılamayan bütün dostlarımızı yürekten kutlar, nice güzel organizasyonlarımıza hep birlikte imza atmayı ümit ederiz.

Sevgi ve Saygılarımızla.

Türk Balık Avı Yönetimi...

Organizasyonumuzdan Geriye Kalanlar

5211 eklentisini görüntüle 5212 eklentisini görüntüle 5213 eklentisini görüntüle 5214 eklentisini görüntüle 5215 eklentisini görüntüle 5216 eklentisini görüntüle 5217 eklentisini görüntüle 5218 eklentisini görüntüle 5219 eklentisini görüntüle 5220 eklentisini görüntüle 5221 eklentisini görüntüle 5222 eklentisini görüntüle 5223 eklentisini görüntüle 5224 eklentisini görüntüle 5225 eklentisini görüntüle 5226 eklentisini görüntüle 5227 eklentisini görüntüle 5228 eklentisini görüntüle 5229 eklentisini görüntüle 5230 eklentisini görüntüle 5231 eklentisini görüntüle 5232 eklentisini görüntüle 5233 eklentisini görüntüle 5234 eklentisini görüntüle 5235 eklentisini görüntüle 5236 eklentisini görüntüle 5237 eklentisini görüntüle 5238 eklentisini görüntüle 5239 eklentisini görüntüle 5240 eklentisini görüntüle 5241 eklentisini görüntüle 5242 eklentisini görüntüle 5243 eklentisini görüntüle 5244 eklentisini görüntüle 5245 eklentisini görüntüle 5246 eklentisini görüntüle 5247 eklentisini görüntüle 5248 eklentisini görüntüle 5249 eklentisini görüntüle 5250 eklentisini görüntüle 5251 eklentisini görüntüle 5252 eklentisini görüntüle 5253 eklentisini görüntüle 5254 eklentisini görüntüle 5255 eklentisini görüntüle 5256 eklentisini görüntüle 5257 eklentisini görüntüle 5258 eklentisini görüntüle 5259 eklentisini görüntüle 5260 eklentisini görüntüle 5261 eklentisini görüntüle 5262 eklentisini görüntüle 5263 eklentisini görüntüle 5264 eklentisini görüntüle 5265 eklentisini görüntüle 5266 eklentisini görüntüle 5267 eklentisini görüntüle 5268 eklentisini görüntüle 5269 eklentisini görüntüle 5270 eklentisini görüntüle 5271 eklentisini görüntüle 5272 eklentisini görüntüle 5273 eklentisini görüntüle 5274 eklentisini görüntüle 5275 eklentisini görüntüle

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
  2. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Organizasyonumuzda sevgili Üyemiz Volkan KARADEMİR'in yakalamış olduğu, kendi beyanına göre ilk trofesinin videosu.:)

Bu organizasyonumuzun Sponsorluğunu Üstlenen Hisar Av Balık Malzemelerine Katkılarından dolayı teşekkür ederiz, organizasyonumuzda Günün En Büyük Balık Yakalayan Üyemize ve Günün En Çok Balık yakalayan üyemize verilen hediyelerimizin videosu...

Son düzenleme: 17 Kasım 2016
  3. Kamil ESEN

Kamil ESEN Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Resimler yine çok güzel bir av olduğunu anlatmaya yetmiş.Katılan herkesi tebrik ediyorum.Mercanları kırmışsınız yine.Nice güzel organizasyonlara ...........

4. Köylü

Köylü Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel görüntüler katılan herkesi tebrik ederim balıklar çok güzel bereketli olsun

5. ishak BALLICA

ishak BALLICA ÜSTAD ÜSTAD

Alınan Beğeniler:
    102
    Ödül Puanları:
    48
    Maşallah....Maşallah....Olay budur arkadaşlar....AlkışAlkışBereketin ve muhabbetin bol olduğu çok güzel bir av olmuş....:)

6. Sargoz35

Sargoz35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    2
    Türk Balık Avı Ailesine yakışan,güzel bir organizasyon olmuş.Başta İsmail abim ve katılan herkesi tebrik ederim.Güzel balıklar yakalanmış,bu güzelliklerin her daim yaşanması dileklerimle,Selamlar.

7. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:
    İşte budur diyorum,başka söz bulamıyorum,:eek::eek::eek:
    AlkışAlkışAlkışAlkışAlkış
    Hepinizi tebrik ediyorum.

8. ksk sedat

ksk sedat Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Şu gördüğüm kadarı bile çok güzel bir org olduğunu belli ediyor.
    Harika bi org olmuş düzenliyen ve katılan bütün ekibi yürekten kutlarım AlkışAlkış

9. Erkan MERT

Erkan MERT Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten güzel av oldu.
    Sponsorumuz Hisar balıkçılığın mümtaz personeli Satış temcilcisi Hasan beye,Geneel koordinatör Levent beye,Satış temsilcisi ve ürün danışmanı Sezgin beye ve Halkla ilişkiler müdürü Yeşim hanıma huzurlarınızda bir kez daha teşekkürü bir borç biliyorum.

10. cihanelvis

cihanelvis Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler iyi geçmiş bida bende katılmak isterim

11. selcukdursun48

selcukdursun48 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:
    Türk Balık Avı ailesine teşekkür ederim güzel bir gezi oldu. Ancak daha güzel olması adına bir kaç nacizhane öneride bulunacağım.

1- Teknedeki kişi sayısını daha az tutmak ava katılacak arkadaşlara daha zevkli ve verimli bir ava yaratacaktır. Bu işin bi maliyeti var katılıyorum bunuda düşünmek gerek o zaman fiyatları yükseltebilirsiniz ama 60 kişi ile o teknede balık avlamaya çalışmak biraz işkence oldu.
    15-20 dk da bir olta ayıkladık. Ben kendi adıma 35-40 kişi ile olan bi gezide 50-55 lira verip daha rahat avlanmak isterdim sitenin bir üyesi olarak bunu öneriyorum.

2- Organizatör arkadaşların gezi süresince bizlerle ( o esnada biz bir nevi misafir sayılırz ) biraz daha fazla ilgilenmeleri . ( bu ilgi derken neler olabilir ; Geziye katılan herkes balık avı hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabilir orda küçük bilgiler verilebilir hangi balık için nasıl malzeme kullanılabilir hangi yemle avlanılır kaç metrede bu balık yakalanır gibi vs vs örnekler çoğaltılabilir, bir başka mevzuda tekne yer değişimlerinde bizler hiçbir uyarı yapılmadı 2 defa oltamı sudan binbir zorlukla çektim hatta birinde de tuttuğum balığı kaçırdım bu kesinlikle olmaması gereken birşey kaptan ve yardımcılarını bu konuda uyarmak gerek oltaların sudan çekilmesini söylemek çok zor olmasa gerek.

Teknede verilen yemeği yeterli görmüyorum. Menü hiç doyurucu değil, eğer Türk Balık Avı olarak farklı olunmak isteniyorsa bu bağlamda da farkı yaratmak gerek.

Geziye katılan ve bizimle o atmosferi paylaşan herkese çok teşekkürker diğer organizasyonlarda görüşmek üzere...

Saygılarımla Selçuk DURSUN

31.10.1979 BRh (+)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2012
  12. GONYA-42

GONYA-42 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Katılımcı arkadaşlar güzel bir gün geçirmiş

Harika balıklar

Daha iyilerine inşallah

13. Ribalka

Ribalka Gold Üye Gold Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emegi geçen herkesin eline saglık yine harika bir iş çııkarmışsınız.Alkış

14. Biz sana Teşekkür ederiz Selçuk,önerilerin için.

Elimden geldiğince cevap vermeye çalışacağım.

Organizasyon konusuna son mesajında

bunu belirtmiştim.

Olta karışması 4 kişilik Teknede de olabilir bunun nedeni dipte ki akıntı ya da rüzgar nedeniyle teknenin dönmesidir
    .

Bu konuya gelince yine Organizasyon konusunun mesajı içinde Avlakta ki Balıklar,ekipman ve takımlar hakkında bilgi veriyoruz

Tekne yer değişimlerini size sorarak yapıyoruz ve yaptık:)
    ki sorulmasa bile teknenin çalışmasından teknenin hareket edeceğini anlayabiliriz;)

Yemek konusuna gelince,gerek Balık avı turları gerekse de normal gezi turları olsun teknecilerin vereceği yemek fiksdir,değişmez.

Türk Balık Avı yönetimi adına Balık Avı Turuna katılan tüm arkadaşlara ve önerilerin için sana Teşekkür ederim.

15. er35han

er35han Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:
    başta organizasyon için emek verenleri sonrada katılan tüm arkadaşları kutlarım. yine başarılı ve yine türkbalıkavı'na yakışan bir organizasyon olmuş.AlkışAlkış

16. yaşarkaptan

yaşarkaptan Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günlerdir heyecanla beklenen,çeşme organizasyonunu,açılan konu ve çekilen resimler ve videolardanda görüldügü gibi oldukça bereketli ve keyifli geçtigini görmek,dostluk,arkadaşlık ve paylaşım adına keşke bende orada olsamdım dedirtecek bir birliktelik saglamanızdan dolayı,bu organizasyonu düzenleyen ve emegi geçen herkesi kutluyorum..( yapılan bütün organizasyonlarda ufak tefek aksaklıklar olmuştur.teknede verilen yemege bir süzüm yok .iyidir kötüdür biraz göreceli birşey.ama oltaların karışması..işte bu biraz tecrübeye dayanıyor.eger herkes aynı agırlıkta kurşun baglaya bilseydi dipdibe avlansanız bile hiç sorun çıkmazdı..inanın bu tecrübeyle sabittir.tekrar bütün katılımcıları kutluyor ve bütün deniz ve balık avı sedalılarına selamlarımı gönderiyorum)

17. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Kamil gerçekten çok güzel organizasyon oldu, senin aramızda işinden dolayı olamaman senin için büyük kayıptı, inşallah bundan sonraki organizasyonlarımızda yine birlikte avlanma şansı buluruz, iyi dileklerin için teşekkürler.:)
    Teşekkürler Vahap.:)
    Allah nazarlardan, kem gözlerden sakınsın İshak abi, gerçekten süper oldu, bundan sonraki ilk organizasyonda ne olursa olsun senide aramızda görmek istiyoruz.;):)
    Teşekkürler Mehmet, Türk Balık Avı ailesinin güzel dostları, her zaman herşeyin en iyisine layıklar.
    Maşallah şansımız o kadar iyi gittiki, denizdeki bütün trofe mercanlar bizim teknemizi buldu.;):)

18. Necati AKKOÇ

Necati AKKOÇ Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bu güzel organizasyona katılan tüm doslara teşekkür ederim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Kasım 2009
  19. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Aşkın, aslında dün sende işin olmasaydı ve o tekne de olsaydın, bir önceki organizasyonun acısını süper bir şekilde çıkaracaktın.
    Nasip bundan sonrakilere diyelim.:)
    Teşekkürler Sedat abi, darısı senin gibi güzel dostların başına.:)
    Sevgili Erkan Baba, senin olduğun hangi organizasyon kötü olmuş ki, bu kötü olsun.:)
    Cihan bey, organizasyonumuzu beğenmeniz hoşumuza gitti, nasip diyelim bundan sonra sizide aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.:)

20. İsmail ESENCAN

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Teşekkürler Murat, bir sonraki organizasyona seni bekliyoruz, onur konuğumuz olarak senide aramızda görmek istiyoruz sevgili kardeşim.:)
    Teşekkürler Hasan abi, iyi dileklerin için sağolasın.:)
    Sevgili Erhan, teşekkür ederiz iyi dileklerin için, bunlar daha başlangıç diyorum, eksikliklerimizi de tam olarak giderdikten sonra, Türk Balık Avı ailesini çok daha güzel günler bekliyor, sizler herşeyin en güzeline layıksınız.;):)
    Sevgili Yaşar Abim, gerçekten bereketli bir av oldu, az balık tutanda oldu, kendi rekorunu kıran arkadaşlarımızda oldu, ama nedendir bilinmez dün gelen mercanların hepsi trofeydi, şans bu olsa gerek.
    İyi dileklerin için teşekkürler, ilk organizasyonumuzda senin ustalığından ve bilgilerinden faydalanmak istiyorum abim.:)

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş