1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kıyı Avları 11-12 Nisan Kıyı Organizasyonu Yorumlarınız...

'KIYI ORGANİZASYONLARI' forumunda İsmail ESENCAN tarafından 11 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. carpsman

carpsman Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İlk önce bu güzel büyük aileyi bir arada buluşturabilmek adına sitenin yapımında emeği bulunan ve organizasyonu tertipleyerek güzellikleri bizlere yansıtan ve organizasyona katılan bütün dostlara selam olsun, hepinize teşekkürler.Bayanlarında katılımda bulunmaları ve özellikle kıyı ve gece yapılan bir ava katılmaları gerçekten Türkiyede eşine zor rastlanır bir durum olsa gerek, hayretle izledim ve hanımı ikna etme çabalarına başladım ama fazla uğraşmayacağım herhalde çünkü bu ablalarımızı ve bacılarımızı oda görünce işler değişti.
    Teşekkürler Türk Balık Avı ailesi:)

2. mbayer

mbayer Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleykum,
    Kiymetli arkadaslarim cok guzel bir organizasyon ve birliktelik olmus,emegi gecen herkese tesekkurler nicelerini temenni ederim.

3. Sargoz35

Sargoz35 Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    2
    Türk Balık Avı 1.İzmir Kıyı Organizasyonu tüm dostlarımızın katkılarıyla başarıyla sonuçlanmıştır.Bu organizasyonda siz dostları reelde de tanımak gerçekten güzeldi:)emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum,inşallah bir daha ki organizasyon da görüşmek dileğiyle,Selamlar.

4. Murat VAROL

Murat VAROL Gold Üye Gold Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli Türk Balık Avı Ailem;
    gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyon gerçekten mükemmel bir şekilde gerçekleştirilmiş olup, Katılan tüm Aile fertlerini tebrik ederim... Sitemizin kurulduğu gün den bu güne kadar hep Aile oldğumuzu beyan etmiştim inanın bu yapmış olduğumuz organizasyonda tekrar kendimiz ve diğer herkese kanıtlamış olduk... Hepinize teşekkür eder saygılar sunarım...

5. paşalı

paşalı Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Organizasyona katılan tüm dostlarımı kutlarım.Resimlerden ne kadar sıcak samimi ve güzel bir organisazyon olduğu besbelli.Aranızda olamadığımdan ötürü çok üzgünüm.İnşallah birdahakine bende umut ederim katılırım.Ayrıca emeği geçen değerli kardeşlerimide kutlarım.

6. Uğur KARAKAYA

Uğur KARAKAYA Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tüm aileyi gönülden kutluyorum.Herkeze nasib olmayacak çok güzel bir anı.Herzaman balık resimlerine ilk önce bakardım ama bu sefer gözlerdeki pırıltı, mutluluk daha dikkat çekici.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

7. enbodur

enbodur Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok çok güzel bir organizasyon olmuş.daha doğrusu büyük bir ailenin toplanması gibi gerçekleşmiş.tüm abilerimi ablalarımı ve kardeşlerimi kutlarım.akrabanın düğünü dolayısıyla katılamadık.inşallah bidahaki org. ordayım.tekrar tebrikler.:)

8. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Kıvanç, büyük geçmiş olsun.Umarım yeğenimin önemli bir rahatsızlığı yoktur...

Ayrıca, organizasyonumuzda gösterdiğin incelik ve kalitemize kalite katmamızda destek sağladığın için sana ayrıca teşekkürler.
    :)

9. İsmail ESENCAN

İsmail ESENCAN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    10,056
    Ödül Puanları:
    5,113
    Web Sitesi:
    Sevgili Kardeşim Serkan, Organizasyon Planını yaptığımız ilk günden, organizasyonun bitimine kadar olan süre zarfında göstermiş olduğun bütün Fedakarlıklarından dolayı sonsuz teşekkürler.:)

10. discuscaner

discuscaner Tba Okuru

Söylenilecek tek kelime var her şey kusursuz mükemmel eksiksizdi.Ayrıca tanıdğım Necati abi Onur abi,iki tane Nevin ablam,Zehra abla,Süleyman abi daha bir çok site üyemiz hepsi çok mükemmel insanlardı.İnşallah daha yüzlerce organizasyonda birlikte oluruz.

Saygılar,Sevgiler

11. dizel45

dizel45 Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İşte organizasyon,İşte geçek AİLE.
    SÜPERSİNİZ...
    Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.Sağolun ,Varolun.:)

Gece vardiyası çalıştığımdan katılamadım ve gerçekten çok üzgünüm.
    Yüzyüze görüşmek istediğim dostlarımla buluşmak yine nasib olmadı.:eek:
    Şu genç yaşta (53) emekli edeceksiniz beni.:D
    Sevgi ve Selamlarımı iletiyorum.
    Yeni organizasyonlara, hep birlikte İnşallah...

12. enbodur

enbodur Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerim çok aşina olduğum bir görüntüyü aradı fakat bulamadım.levrekçi onur kardeşim çalışmadı heralde.:D:D

13. Onur ADIGÜZEL

Onur ADIGÜZEL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öyle insanlar düşünün ki reelde ilk kez görüşüyorlar ve ayrılırken gözleri doluyor...

Öyle insanlar düşünün ki Babamıza baba,annemize anne, dayımıza dayı diye sesleniyor...

Öyle insanlar düşünün ki 100 lerce hatta 1000 lerce km uzaktan bir araya geliyorlar...

Sizce bunun adı nedir ??????

AİLE

TÜRK BALIK AVI AİLESİ :)

BÖYLE BİR AİLENİN ÜYESİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ:)

Bizlere bu aile ortamında bulunma onurunu veren başkanımız İsmail abimize...

Kıyı organizasyonunda canını dişine takan Serkan abime...

Bizleri yollarda karşılayıp sıcacık evlerini bize açan Hasan BALIKÇI ailesine...

Bana günün trofesini hediye eden Muzaffer Dayıma...

Bize ev sahipliği yapan ve ağırlayan Sayın Turhan Onat ve ailesine,

Yine organizasyonda emeği geçen, emeğini yüreğini bu işe adamış tüm ağabeylerime...

Uzaktan veya yakından orada bulunan ve bulunamayan tüm aile üyelerimize sonsuz teşekkürler....

(Yazacak o kadar çok şey var ama şuan Sakarya'ya geldim,2 saat uyuyup Ankara'ya geçeceğim;) Yarın akşam; heyecanları,resimleri ve duygularımızı paylaşmak dileğiyle;) )

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Nisan 2009
  14. AŞKIN

AŞKIN Admin Admin

Alınan Beğeniler:
    147
    Ödül Puanları:
    48
    Web Sitesi:
    Arkadaşlar,sizleri ayakta alkışlamaktan başka yapılacak ve söylenecek bişey olduğunu sanmıyorum.Süpersiniz.Harikasınız.;););)
    [​IMG][​IMG][​IMG]

15. kturkol

kturkol Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bizler size teşekkür ederiz İsmail, gerçekten güzel organizasyon oldu.:)
    Orçun Faranjit oldu, çok önemli değil, hafta içinden belliydi ama organizasyonu kaçırmamak için çok çaba sarfetti çocuk. Ateşinin iyice yükselmesiyle yorgunlukta çökünce erken ayrılmak zorunda kaldık. Sağlık dilekleriniz için çok kendiside teşekkür ediyor. ilk fırsatta kendiside mesaj yazacaktır. Sağlıcakla kalın.:)

16. Carti

Carti Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet abilerim kardeşlerim ablalarıml bacılarım...
    Organizasyonumuzu düzenleyen , katılan ve taaaaa uzaklardan bizlere eşlik eden misafirlerimiz Fedai abim, Nevin Ablam,Sevgili Onur kardeşim ve eşi Annesi Nevin teyzem ve babası Necati amcama da çokk teşekkür ederim..
    Harika bir ortam Dostluk kardeşlik hep bir arada oldu çok harika zamanlar geçirdik..
    İşaallah bu organizasyonlar hiç bitmez ..
    Tam bir aile ortamı oluştu ve bu beni çok mutlu etti....
    Kazasız belasız atlattık...
    Katılan tüm TÜRK BALIK AVI AİLEME Sonsuz teşekkürler dilerim...

17. menemenliyiz

menemenliyiz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Organizasyon için herkese teşekürler aranıza yeni katıldım sargoz kardeşiminde dogum gününü kutluyorum

18. Onur ADIGÜZEL

Onur ADIGÜZEL Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Necati abicim asıl bizler sizlere teşekkür ederiz. Hayatımızın en güzel haftasonlarından birisiydi:) İnşallah darısı nice organizasyonlara:)

19. discus

discus Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    orçun kardeşime çok geçmiş olsun.en kısa zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle...

20. menemenliyiz

menemenliyiz Üye Balıkçı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aranıza yeni katılmama ragmen tanıştıgım herkes cok sıcak kanlı insanlar herkese cok teşekür ederim beni sargoz mehmet getirdi organizasyona cok memnun kaldım mümkün olduguncada katılacam tekrar tekrar katkısı olan herkese teşekürlerimi sunuyorum

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş