1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Albüm: Müjde, çupralar sularımıza teşrif ettiler

Merhaba sevgili arkadaşlar, uzun bir zamandır hasretle beklediğimiz Çupralar nihayet öncüleri ile birlikte sularımıza teşrif etmişler, bu müjdeyi verdiğim için çok mutluyum.<br /> <br /> 19 Mayıs gününün tatil olmasını fırsat bilerek sevgili arkadaşım Özgür ile birlikte bir tekne avı planı yaptık, hedef balığımız çupraydı ve toplam 3 tane çupra aldık. 2 Tanesi yarımşar kiloluk ve bir tane trofe.<br /> <br /> Sizlere daha güzellerinin gelmesini dileriz, TBA Team artık çupra avlarına başladı bu güzellerden inşallah bol bol göreceksiniz. Yem olarak yengeç kullandık, misina 0,30 pelikan, 0/2 Youvella Sarı iğne..

Müjde, çupralar sularımıza teşrif ettiler

Yüklenme 12 Ocak 2019
1  
2  
3  
4  
5  
Fotoğraflar yükleniyor......
Fotoğraflar yükleniyor......
Contents: 0
AŞKIN
Merhaba sevgili arkadaşlar, uzun bir zamandır hasretle beklediğimiz Çupralar nihayet öncüleri ile birlikte sularımıza teşrif etmişler, bu müjdeyi verdiğim için çok mutluyum.

19 Mayıs gününün tatil olmasını fırsat bilerek sevgili arkadaşım Özgür ile birlikte bir tekne avı planı yaptık, hedef balığımız çupraydı ve toplam 3 tane çupra aldık. 2 Tanesi yarımşar kiloluk ve bir tane trofe.

Sizlere daha güzellerinin gelmesini dileriz, TBA Team artık çupra avlarına başladı bu güzellerden inşallah bol bol göreceksiniz. Yem olarak yengeç kullandık, misina 0,30 pelikan, 0/2 Youvella Sarı iğne..
  1. Ahmet ÜNSAL, Admin ve İsmail ESENCAN bunu beğendi.
  2. deniz34
    deniz34
    Çupralarda babalar gibi maşallah...
    İsmail ESENCAN bunu beğendi.
Select comments: 0

Eylemler

Bu Sayfayı Paylaş