1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Albüm: Alsancak çupra avım 15 Mayıs 2017

Selam sevgili dostlar, bugün ki yani 15 Mayıs 2017 günü sabah suyunda başlayan avımızı da sonlandırdık.<br /> <br /> ALLAH bereket versin 3-5 tane balık nasibimize düştü denizden. Balık boyutlarında bayağı bir ilerleme var artık çupralar gelmeye başladılar.<br /> <br /> <a href="https://www.turkbalikavi.com/uyeler/367/" class="username" data-user="367, [USER=367]@AŞKIN[/USER] kardeşim ve Ramazan usta ile yan yana avlandık, güzel bir takozda Ramazan ustaya nasip oldu. Ardından Necati AKKOÇ kardeşim de geldi ve onunla saat 15.00 a kadar olta attık ve 15.00 da avı sonlandırdık. Avlanma sistemim her zamanki gibi spin olta ve yem olarak ortaya karışık, kırmızı kurt, boru kurdu ve son iki balık mamunla alındı, ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Spin olta ile çupra hakkında merakı olanlar aşağıdaki linkte yayınladığım makalemi okuyabilirler. Tüm gönül dostlarıma rastgelsin, bereketli avlarınız olsun.:) [URL='http://turkbalikavi.com/forum/konu/spin-olta-ile-cupra-avi-teknikleri.7294/']Atçekbalıkavı - Spin olta ile çupra avı teknikleri[/URL]"><a href="https://www.turkbalikavi.com/uyeler/367/" class="username" data-user="367, @AŞKIN">@AŞKIN</a> kardeşim ve Ramazan usta ile yan yana avlandık, güzel bir takozda Ramazan ustaya nasip oldu. Ardından Necati AKKOÇ kardeşim de geldi ve onunla saat 15.00 a kadar olta attık ve 15.00 da avı sonlandırdık.<br /> <br /> Avlanma sistemim her zamanki gibi spin olta ve yem olarak ortaya karışık, kırmızı kurt, boru kurdu ve son iki balık mamunla alındı, ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Spin olta ile çupra hakkında merakı olanlar aşağıdaki linkte yayınladığım makalemi okuyabilirler. Tüm gönül dostlarıma rastgelsin, bereketli avlarınız olsun.:)<br /> <br /> <a href="http://turkbalikavi.com/forum/konu/spin-olta-ile-cupra-avi-teknikleri.7294/" target="_blank" class="externalLink ProxyLink" data-proxy-href="proxy.php?link=http%3A%2F%2Fturkbalikavi.com%2Fforum%2Fkonu%2Fspin-olta-ile-cupra-avi-teknikleri.7294%2F&amp;hash=4451bcaec4dbfaf4c7f9a1e603146afb" rel="nofollow">Atçekbalıkavı - Spin olta ile çupra avı teknikleri</a></a>

Alsancak çupra avım 15 Mayıs 2017

Yüklenme 10 Ocak 2019
1  
2  
3  
4  
Fotoğraflar yükleniyor......
Fotoğraflar yükleniyor......
Contents: 0
İsmail ESENCAN
Selam sevgili dostlar, bugün ki yani 15 Mayıs 2017 günü sabah suyunda başlayan avımızı da sonlandırdık.

ALLAH bereket versin 3-5 tane balık nasibimize düştü denizden. Balık boyutlarında bayağı bir ilerleme var artık çupralar gelmeye başladılar.

@AŞKIN kardeşim ve Ramazan usta ile yan yana avlandık, güzel bir takozda Ramazan ustaya nasip oldu. Ardından Necati AKKOÇ kardeşim de geldi ve onunla saat 15.00 a kadar olta attık ve 15.00 da avı sonlandırdık.

Avlanma sistemim her zamanki gibi spin olta ve yem olarak ortaya karışık, kırmızı kurt, boru kurdu ve son iki balık mamunla alındı, ilgilenen arkadaşlara duyurulur. Spin olta ile çupra hakkında merakı olanlar aşağıdaki linkte yayınladığım makalemi okuyabilirler. Tüm gönül dostlarıma rastgelsin, bereketli avlarınız olsun.:)

Atçekbalıkavı - Spin olta ile çupra avı teknikleri
  1. Ahmet ÜNSAL ve Admin bunu beğendi.
Select comments: 0

Eylemler

Bu Sayfayı Paylaş