Türk Balık Avı

Yükleniyor...
  1. DENİZLERİMİZDE KIYI AV PAYLAŞIMLARI

   Denizlerimizde kıyıdan yapmış olduğumuz, at-çek levrek avları, at-çek baraküda avları ve diğer deniz balıkların avları, beklemeli avlar, surf casting tekniği ile yapılan avlar ve bu avlara ait av paylaşımları, fotoğraf ve videoları ile av teknik detaylarının anlatıldığı konulara ayrılan bölümümüzdür. Bu bölümde sadece denizlerimizde kıyı avcılığı konuları paylaşılmaktadır.

   Konu:
   269
   Mesaj:
   5,248
   RSS
  2. DENİZLERİMİZDE TEKNE AVI PAYLAŞIMLARI

   Denizlerimizde tekne, bot ve ekipmanları ile yapmış olduğumuz, katete avı, sırtı avları, derin su balıkları için yapılan balık avları ve diğer yöntemlerle yapılan avlar ve bu avlara ait av paylaşımları, fotoğraf ve videoları ile av teknik detaylarının anlatıldığı konulara ayrılan bölümümüzdür. Bu bölümde sadece denizlerimizde tekne ve bot ile yapılan avların konuları paylaşılmaktadır.

   Konu:
   278
   Mesaj:
   6,218
   RSS
  3. TATLISU AV PAYLAŞIMLARI

   Tatlısularımızda, göl-baraj dere ve akarsularda yapılan, alabalık avı, sazan avı, yayın balığı avı, turna avı, sudak avı ve diğer tatlısu balıklarının yakalanma yöntemleri, tatlı su avında malzeme seçimi, tatlısu balıklarının tamamının anlatıldığı detaylı konular, sazan av tekniği, tatlı suda derinlik ölçümü, tatlı su olta takımları, tatlı su av meraları gibi konuların yer aldığı ve yapılan tatlı su avlarının resimleri, yine tatlısu av videolarının yer aldığı ve paylaşıldığı forumumuzdur.

   Konu:
   124
   Mesaj:
   1,201
   RSS
  4. BALIK AV MALZEMELERİ - DENİZ BALIKLARI - YEMLER

   Bu bölümümüzde, balık avı için gerekli olan tüm ekipmanlar, olta kamışları, olta makineleri, kullanılan misinalar, zokalar, kurşunlar, iğneler, düğümler, sahte yemler, olta takımları, balık yemleri, tüm deniz balıklarının detaylı anlatımları ve denizlerimizle ilgili genel bilgilerin detaylı bir şekilde yer aldığı forumumuzdur.

   Konu:
   397
   Mesaj:
   4,147
   Son Konu: Uskumru balıgı balıkcıacr, 29 Mart 2018
   RSS
  5. FOTOĞRAF ve VİDEOLAR

   Konu:
   303
   Mesaj:
   4,384
   Son Konu: Yosunlu yerde balık avı deniz34, 20 Mayıs 2018
   RSS
  1. TÜRK BALIK AVI FORUM KURALLARI


   Türk Balık Avı'na Üye Olan Herkes, Forum Kurallarını Kabul Etmiş Sayılır,
   Üyelikten sonra lütfen forum kurallarını okuyunuz.!!!

   Konu:
   135
   Mesaj:
   1,888
   Son Konu: Sorun Cevaplayalım hus213, 21 Ekim 2018
   RSS
  2. YENİ ÜYELER TANIŞMA ODASI


   Ailemize Yeni Katılan Arkadaşlarımızın Tanışma Konusu Açacağı Bölüm olup,
   başka bir amaçla bu bölüm kullanılamaz...

   Konu:
   835
   Mesaj:
   17,896
   Son Konu: Tanışalım Kaynaşalım hus213, 15 Aralık 2017
   RSS
  1. BALIK AVI YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

   Bu bölümümüzde, Spinning At-çek Tekniği ve avın detaylı görsel anlatımı, Surf Casting tekniği ve Uzak Olta Atış teknikleri, Jigging dikey seyirme avı ve avların detaylı anlatımı, Big Game Açık Denizde Sırtı avı ve avlarının detaylı anlatımı, Kıyı Balıkçılığı ve avların detaylı anlatımı, Tekne balıkçılığı ve avların detaylı anlatımı, Fly Fishgin ve avının detaylı anlatımlarının yer aldığı balık av yöntemleri bölümümüzdür, tüm detaylara ait konular paylaşılmıştır. Öğrenmek istediklerinizi rahatlıkla bulabilir, aklınıza takılanlar hakkında sorular sorabilirsiniz.
   Konu:
   35
   Mesaj:
   151
   Son Konu: Sazan hus213, 25 Aralık 2017
   RSS
  1. ZIPKINLA BALIK AVI YÖNTEMLERİ

   Bu bölümümüzde denizlerimizde yapılan zıpkın avları, zıpkın av yöntemleri, zıpkın av fotoğrafları, zıpkın av videoları, zıpkınla avda kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin kullanılış yöntemleri, zıpkınla av teknikleri, aguşon tekniğinin detaylı anlatımı olan konuların paylaşıldığı forumumuzdur.
   Konu:
   48
   Mesaj:
   934
   Son Konu: Tüm Dalış Videolarım İsmail ESENCAN, 9 Kasım 2016
   RSS
  1. JİGGİNG BALIK AVCILIĞI

   Bu bölüm Jigging dikey seyirtme, yada dikey sırtı av hakkında bilgilerin, jigging kamış seçimi, jigging makine seçimi, jigging misina seçimi ve jiglerin kullanım tekniklerinin yer aldığı, ayrıca jigging av videoları ve jigging av resimleri' nin paylaşıldığı bölümümüzdür. Jigging tekniği ile yapılan av konuları bu bölümümüzde, jigging av paylaşımları adlı konu başlığı altında açılmaktadır.
   Konu:
   40
   Mesaj:
   617
   RSS
  1. YAPILAN BALIK AVI ORGANİZASYONLARI

   Türk Balık Avı Sitemizin düzenlediği, Çeşme Tekne'den Balık Avı Turu, İstanbul Tekneden Balık Avı Turu ve Saroz Tekneden Balık Avı Turlarının detaylı anlatım, fotoğraf ve videolarının paylaşıldığı bölümümüz olup, bu bölümde sadece balık avı turu konuları paylaşılmaktadır.

   Konu:
   65
   Mesaj:
   2,354
   RSS
  2. YAPILACAK ORGANİZASYONLAR

   Türk Balık Avı Sitemizin düzenleceği, Çeşme Tekne'den Balık Avı Turu, İstanbul Tekneden Balık Avı Turu ve Saroz Tekneden Balık Avı Turlarının detaylarının paylaşıldığı, balık avı turları hakkında bilgilendirmenin yapıldığı bölümümüz olup, bu bölümde sadece yapılacak balık avı turları paylaşılmaktadır.

   Konu:
   1
   Mesaj:
   8
   Son Konu: Çeşme Tekne' den Balık Avı Turları hus213, 16 Aralık 2017
   RSS
  1. GPS

   GPS (Global Positioning System; Küresel Yer Belirleme Sistemi ya da Küresel Konumlandırma Sistemi) Düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır ve uydularla arasındaki mesafeyi ölçerek Dünya üzerindeki kesin yeri tespit etmeyi mümkün kılar.

   Konu:
   23
   Mesaj:
   140
   RSS
  1. HARİCİ KONULAR

   Sitemizin Balıkçı kahvesi, sohbet odası, harici konu paylaşımları, hobilerimiz,ilk yardım hakkında bilinmesi gerekenler, site üyelerimizin yaş ve önemli gün kutlamaları, şiir mizah ve anketlerimizin, balık yemekleri ve sitemizin video paylaşım sayfamızın olduğu ve konularının paylaşıldığı forum bölümümüzdür
   Konu:
   1,840
   Mesaj:
   39,451
   RSS
  1. TEKNELER

   Akülü, benzinli yada dizel deniz motorları. Deniz ve göllerde teknelerimiz için motor seçimi, marin motorların kullanımları, motorlar ile tecrübelerimiz, yeni nesil motor teknolojileri, Kısaca bizi sevdamıza götüren en önemli unsurlardan biri olan deniz motorları ve tekneler hakkında her şey bu bölümümüzde yer almaktadır.

   Konu:
   30
   Mesaj:
   309
   RSS
  2. BOT VE EKİPMANLARI

   Deniz ve göllerimizde bot ile avlanma ve kullanılan deniz ve göl botları, botlar hakkında bilinmesi gerekenler, botlar için kullanılan benzinli ve akülü deniz motorları hakkında bilmek ve öğrenmek istediğiniz her şeyin yer aldığı bölümümüz olup, bu bölümde bot ve bot ekipmanlarına ait konular paylaşılmaktadır.

   Konu:
   11
   Mesaj:
   204
   RSS
  1. SAĞLIK ve İLKYARDIM

   Konu:
   24
   Mesaj:
   249
   Son Konu: Yenir mi: Tek Kabuklu İstiridye hus213, 3 Eylül 2017
   RSS
  1. HOBİLERİMİZ

   Balık avı bizler için bir hobi değil, ölünceye kadar devam edecek bir sevda. Balık avı haricindeki hobilerimizi bu bölümümüzden paylaşalım.
   Konu:
   7
   Mesaj:
   30
   Son Konu: Discus akvaryumu ve discuslar şükrü, 8 Ekim 2018
   RSS
Çevrimiçi Üyeler:
Toplam: 65 (üye: 0, ziyaretçi: 47, bot: 18)
Forum İstatistikleri
Konu: 7,030, Mesaj: 141,568, Üye: 9,412
Son Üyemiz: alifasafiso
TÜRKİYE CANIM FEDA